Ableton- nema niekto...dobry link alebo predat licenciu?

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
principal

Ableton- nema niekto...dobry link alebo predat licenciu?

Příspěvek od principal »

Nevie niekto o dobrom cracku Ableton, moze byt aj starsia verzia, aj ked by sa to nemalo, ale na zaciatok sa treba naucit ako vlastne program funguje, nez zanho zacvakam riadne. Potr. verziu na Win PC. Diky moc vopred. Pripadne, ci nema niekto predat Licenciu, alebo original CD???????

Blast

Re: Ableton- nema niekto...dobry link alebo predat licenciu?

Příspěvek od Blast »

Nepokradeš Kelišová :)
Reloop Mixage Interface edition, Reloop RHP-10

DJ Patrix

Příspěvek od DJ Patrix »

:roll: čo dodať...

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

co tak dobrej crack snad na zadnou verzi nebyl, mozna na nejaky historicky, ted na novy to vetsinou ze zacatku fungovalo dobre a pak, az clovek do toho pronikl, tak zjistil, ze nefunguje nejaka dost podstatna vec

jestli chces do abletonu proniknou, tak si kup nejakej kontroler, dostanes k tomu lite verzi zdarma a az ti nebude stacit, tak to jde za dobry prachy upgradnout
http://www.shop4djs.com/akai/akai-apc-20.html

principal

Příspěvek od principal »

http://www.audiotek.sk/ATK/product.asp?id=50085&lang=sk
http://www.audiotek.sk/ATK/product.asp?id=50086&lang=sk
Rozmyslal som nad niecim takymto - je to orezana verzia Ableton - sama stoji okolo 90€ s hardwerom /hore( 119€.
Co vy na to?? Podla opisu to vyzera, ze by nemal byt problem v tom remixovat, produkovat, pripadne kombinovat s hardwerom. Ci je to nejaky marketingovy oblb. Proste, chcel by som vediet, ci v pohode sa da remixovat a produkovat v tejto verzii programu. Cena je velmi lakava.
Diky za odpovede

RickySho

Příspěvek od RickySho »

http://www.ableton.com/pages/live_8/com ... live_intro

Tady je srovnani s "plnou" verzi. Je to v zasade to samy jen sou nektery funkce trosku omezeny... Mxslim ze na zacatek vpohode staci (takze ano, muzes v tom plnohodnotne produkovat i remixovat :) ) jediny co me tam trochu zarazilo je "maximum audio effects per project 12" - to mi prijde strasne malo... ale jinak ok. Navic muzes pak kdykoliv upgradovat na full verzi

piatro

Příspěvek od piatro »

kradnúť sa nemá ale neviem kde som raz čítal,myslím že to povedal práve niekto od Abletonu, že oni sú v podstate aj radi,že sa dá stiahnuť nelegálne ich soft, v podstate sa s tým človek aspoň skamaráti a keď ho to fakt zaujme tak si ten soft aj kúpi. samozrejme je na stránke aj trial ale kto sa na tom naučí dobre robiť za 30 dní??
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7

sae

Příspěvek od sae »

Po koupi full verze mám teď volnou krabicovou verzi Live Intra, tak bychom se mohli domluvit.

atlon

Příspěvek od atlon »

nuž neviem či sú tam "minimálne" rozdiely, už len to porovnanie je tam 46 riadkov a z toho 25 je rozdielnych :wink:
a kamoši si to porovnávali , jeden mal intro , druhý full a je tam veru riadny rozdiel

konszpic

Příspěvek od konszpic »

Nic nekupuj - do 31.4. máš možnost odzkoušet Ableton Live Intro zdarma i s licencí... stačí hledat na netu a máš tam oficiální stránky abletonu, kde najdeš akci se spoluprácí se soundcloudem, kteří do 31.4. umožní stahnout i s licencí již zmiňovanou verzi abletonu - pak ta akce nebude už

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Ja se takto na soundloudu regnul pred 20ti dny, ale doposud jsem neobrzel ableton lite 8 download code. Napsal jsem jim, kde to vazne, tak uvidime ...

2 konzspic:
Tobe ten kod dosel? Kdy?

konszpic

Příspěvek od konszpic »

Já jsem u soundcloudu reglý už dlouho a narazil jsem na tu možnost stáhnout tu Live Lite verzi, ODKAZ ZDE- tak jsem to stahl a došel ten autorizační kód na mail přímo od Abletonu:

(je tam možná potřebanějaký kod pro stahnutí a ten najdete podle všeho v novinkách od soundcloudu nejnovějším... newstlatteru)

Mail od abletonu:

Welcome!

Your Live Lite has been registered

Dear SoundClouder,

Thanks for signing up with Ableton.

Along with your Live Lite software you now have your own Ableton user account. Your Ableton account includes your serial number, if you need to authorize again later.

--------------------------------------------------------------------------------

Your account details for your records

E-mail: konszpic@seznam.cz

Product: Ableton Live Lite 8
Serial number: xXxXxXxX....

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Ten link jsem na soundcloudu mel take, ale neslo se mi tam regnout. Po me intervenci na Ableton supportu uz to jde a uz to taham ...

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Stazeno, nainstalovano, zautorizovano ...

Pokud by ten remix deck u T2.5 byl hodne osekany (na MIDI) pro nemajitele F1, tak myslim, ze Ableton Lite by mohl byt alternativou namisto 2 Traktor decku.

Podle nasledujici tabulky Lite na produkci moc dobre nevypada (hodne omezeni), ale jako doplnek k Traktoru pro nekoho, kdo jiz vlastni nektery z podporovanych kontrolery by to mohlo byt OK (vzhledem k cene 0). V Lite muzete pouzit 2 stereo vystupy, takze v external modu to muze slouzit jako 2 decky po 4 stopach (s 6 samply na stopu*) nebo v internal modu jako 8 audio stop(s sesti samply na stopu*) s masterem a cue.
http://www.ableton.com/pages/live_8/com ... ive_lite_8

*-vzdy hraje jen 1 sampl!

Odpovědět