ABLETON LIVE 8 MANUÁL

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
TEKKNOLOG1C

ABLETON LIVE 8 MANUÁL

Příspěvek od TEKKNOLOG1C »

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte manuál na Ableton Live 8 v elektronické podobě, pomocí vyhledávání jsem nic nenalezl. Potřebuju do toho proniknout, a myslím, že bez manuálu by mi to trvalo asi dost dlouho...

honcka
Vybavení

Re: ABLETON LIVE 8 MANUÁL

Příspěvek od honcka »

Co se treba podivat do slozky docs, kam se standartne kopiruje manual pri instalaci, je na to odkaz i ze start menu ve woknech

TEKKNOLOG1C

honcka píše:Co se treba podivat do slozky docs, kam se standartne kopiruje manual pri instalaci, je na to odkaz i ze start menu ve woknech
Ableton si budu kupovat až za 2měsíce, teď jsem si stáhl jen trial verzi, tak nevím, jestli to tam je, a teď jsem v práci, tak jsem hledal na netu nějakej CZ manuál v PDFku třeba ;o)

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

Manual by mel bejt i u trial verze, ale ceskej manual imho neni, jinak podle me nevic pomuzou ruzny videotutorialy

TEKKNOLOG1C

honcka píše:Manual by mel bejt i u trial verze, ale ceskej manual imho neni, jinak podle me nevic pomuzou ruzny videotutorialy
ok zkusím sjet ty tutorialy na yT a ty na stránkách abletonu, uvidíme, každopádně, díky za radu ;o)

Odpovědět