Abdobe Audition

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
Neon21

Abdobe Audition

Příspěvek od Neon21 »

CHLAPY ZASE ACAPELLA:)už jsem sem jednou psal...odpověď byla rohlík a mouka :roll: Nicméně já bych se pro remixing spokojil i s nějakou tou vyfiltrovanou acapellou...našel jsem návod jak tohle udělat ve virtual dj,za pomocí knock out pluginu,ale už jsem nesehnal ten plugin :oops: Potom abdobe audition a to můžu u toho sedět hodiny a dělat to podle návodu z youtube (kterejch tam jsou desítky),ale nedaří se... :cry: Může někdo poradit jakej program teda zvolit a hlavně jak potom v tom danym softu na to aby si člověk mohl udělat nějakej poslouchatelnej remix???Spousta z vás tady o tom vyfiltrování psala poraďte.Vim že a že tam ve spod stejně nějaký instro hraje a výsledný zvuk neni nej,ale poraďte jak aspoň na tuhle acapella z nouze ctnost. :D díky...

Jo a ještě jeden dotázek...píšete tu že když už...tak pro tyto operace nepoužívat formát MP3...tak jaký formát tedy zvolit???

EVO

Re: Abdobe Audition

Příspěvek od EVO »

asi tě to nepotěší, ale muj názor na věc je ten, že takhle vytvořená rádoby accapella, prostě vyfiltrovaný frekvence ze standartního tracku, neni ani ta z nouze ctnost accapella, ale prostě nepoužitelnej odpad, možná tak použitelnej na domácí zkoušku remixů, něco ve stylu vyzkoušet si, "jak to prostě funguje", ale na žádnou serióznější a ani použitelnou práci to opravdu neni :wink2:

Neon21

Příspěvek od Neon21 »

EVO píše:asi tě to nepotěší, ale muj názor na věc je ten, že takhle vytvořená rádoby accapella, prostě vyfiltrovaný frekvence ze standartního tracku, neni ani ta z nouze ctnost accapella, ale prostě nepoužitelnej odpad, možná tak použitelnej na domácí zkoušku remixů, něco ve stylu vyzkoušet si, "jak to prostě funguje", ale na žádnou serióznější a ani použitelnou práci to opravdu neni :wink2:

no jo :sad2: ale jak si teda sám doma udělat takovej hands up remix např. Anety Langerové??? :?:

korky_bucek

Příspěvek od korky_bucek »

zavolaj anete ci ti neposle acapelu:D vacsina vocal v tracku sa pohybuje vo frekvencom rozsahu od tych okolo 300hz do 10000hz (vela zelezi od hlasu +-) a nevyhoda je ze gitara ci uz elektricka alebo spanielka sa pohybuje niekde v stede toho vsetkeho a to len ako priklad uvadzam ze tam mozes mat este klavir,perkusie atd. ako stoho vsetkeho chces dostat pouzitelny len vocal?
http://snd.sc/eOzpir ,kind of me style

Neon21

Příspěvek od Neon21 »

korky_bucek píše:zavolaj anete ci ti neposle acapelu:D vacsina vocal v tracku sa pohybuje vo frekvencom rozsahu od tych okolo 300hz do 10000hz (vela zelezi od hlasu +-) a nevyhoda je ze gitara ci uz elektricka alebo spanielka sa pohybuje niekde v stede toho vsetkeho a to len ako priklad uvadzam ze tam mozes mat este klavir,perkusie atd. ako stoho vsetkeho chces dostat pouzitelny len vocal?
kurva :( takže mi chcete říct že všechny ty rmxs na netu od profi po amatérské jsou díky tomu že oslovily interpreta a dostaly originál vocály...???

Pořád mi tu někdo píše jak to nejde...vim přečetl jsem toho tu o tom dost...ale pořád ještě nikdo nenapsal jak si alespoň něco vyfiltrovat...trošku...

poradí už teda někdo pls :?: ?????

korky_bucek

Příspěvek od korky_bucek »

hej zapni si low pass filter,high pass filter a aspon 12pasmovy EQ a hraj sa a hraj kym nenajdes ten spravny tebe lahodiaci zvuk,lebo nikto ti nepovie ktore frekvencie orezat to zalezi na skladbe s ktorej chces ten vocal
http://snd.sc/eOzpir ,kind of me style

Neon21

Příspěvek od Neon21 »

korky_bucek píše:hej zapni si low pass filter,high pass filter a aspon 12pasmovy EQ a hraj sa a hraj kym nenajdes ten spravny tebe lahodiaci zvuk,lebo nikto ti nepovie ktore frekvencie orezat to zalezi na skladbe s ktorej chces ten vocal

no hurá...ok zkusím a ozvu se...thanks!!! 8)

Odpovědět