Vinyl záchrana... pls Help!!!

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
Esc23

Vinyl záchrana... pls Help!!!

Příspěvek od Esc23 » 09 kvě 2016 05:42

Zdravím, stala se mi velká nepříjemnost, teď jsem přijel po dvou týdnech z ciziny a zjistil sem že mi někdo na minulém hraní kompletně prolil kufr s vinyly. Takže Vás prosím o radu jak co nejrychleji a pokud možno nějak ekonomicky zachránit takové desky? Nejhorší je že je to cca 100 kusu a prolité to bylo nejspíš nějakou limonádou, protože obaly jsou poslepované k sobě a na deskách jsou už vidět začínající mapy plísně. Mám to v tom množství bastlit doma destilkou popřípadě nějaké ty čističe na vinyly? Nové vnitřní obaly na všechny desky jsou jasná věc. Máte něco ověřené co určitě funguje a desky nebudou za pul roku koule prachu? Nebo to nemá cenu a je lepší odvézt to někam do studia na vypraní i když to cenově moc hitparáda nebude. Budu rád za každý názor a rychlé odpovědi.... save the vinyl

Venti

Re: Vinyl záchrana... pls Help!!!

Příspěvek od Venti » 09 kvě 2016 13:38

To je pekne svinstvo :(. Urcite by som odporucil ich nechat profesionalne vyprat.
Salatech (http://www.salatech.sk) / https://www.facebook.com/salatech / predaj a servis techniky pre DJov / Autorizovany predaj a servis Innofader

honcka

Re: Vinyl záchrana... pls Help!!!

Příspěvek od honcka » 11 kvě 2016 13:02

Pivo v deskach jsem měl několikrát i zaschlý, strčíl jsem jsem je akorát do vany do vlažný až teplý vody odmočit (nesmí být moc, aby se nekroutily), pak jsem je propláchl pod tekoucí vodou a nechal oschnout, pokud máš doma tvrdou vodu, tak to nazávěr propláchni destilkou. Jediný, co, tak se ti pravděpodobně odlepí papírový nálepky na středu. Jestli to máš úplně slepený, tak to na den strč do vody i s taškou, která stejně, jestli ti to plesnivý bude na odpis.
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

Odpovědět