Vaše Tipy Hardtechno / Schranz

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bj_Carda
Příspěvky: 259
Registrován: 13 čer 2007 01:17
Vybavení

Vaše Tipy Hardtechno / Schranz

Příspěvek od Bj_Carda »

Zdravím, zjistil sem že mě poslední dobou hodně bere Hardtechno / schranz, hlavně melodičtější tracky. A celkem bych to chtěl občas na nějaké soukromce, nebo třebas jenom pro sebe doma si zahrát. Problém je že sem zatím nenarazil na žádnej pořádnej zdroj téhle muziky. Krom setů od DestroyERa který se mi fakt hodně líběj (ale nenašel sem k nim tracklisty).

Proto by mě zajímaly buď přímo Vaše tipy na nějaký fajnový Tracky (ne sety), nebo třebas tip na nějakej server kde by se dala nějaká takováhle hudba sosnout (opět pouze samotné tracky, abych se mohl vyblbnout při mixování sám)

PS: nejsem debil, google používám, ale budu raději když mi někdo třebas dá tip na dobrej track než abych úplně náhodně procházel x stovek tracků jestli se mi nebudou náhodou nějakej líbit.
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

DeeJay PiPi
Příspěvky: 247
Registrován: 24 lis 2009 08:50

Re: Vaše Tipy Hardtechno / Schranz

Příspěvek od DeeJay PiPi »

Mrkni se určo na Maria Ranieriho, Franka Kvittu...Jinak povedený songy a remixy má Viper XXL...Dobrý věcičky má taky Rush, Chris Liebing, Adam Beyer, Felix Kröcher, Boris S...toho je hafo. Jinak stahuju z beatportu a pár solidních věciček je taky na hardstyle.com. Musíš se tím ale dost proklikat a poslouchat, protože mám pocit, že poslední dobou lepší věci jdou od míň známých interpretů, než od těch, který sem vypsal nahoře...

Odpovědět