Tracklist

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
Danken

Tracklist

Příspěvek od Danken » 10 črc 2009 16:27

Prosím všecky co by byli ochotni pomoct se složením tracklistu tohoto setíku :
http://www16.zippyshare.com/v/4447592/file.html
hraju na jedný dance party :P tak samozřejmě potřebuju nějakou muziku, tohle sice znám a líbí se i když trance je trance, ale nemůžu si za boha vzpomenout na názvy tracků -- ach ta paměť :lol:
dik všem co pomůžou 8)

megi

Re: Tracklist

Příspěvek od megi » 10 črc 2009 19:04

poznal sem leda Showtek-Raver ..jinak tohle hrat na diskotece nekde,tak jen co vlezu,otocim se na pate a utikam co nejdal

Danken

Příspěvek od Danken » 10 črc 2009 22:09

dik každopádně bych byl rád za další odpovědi
Jinak nechápu co bys jako chtěl hrát na diskotéce jinýho nejedná se o Club ale o diskotéku a tam se takovýdle věci hrajou + nový věci no prostě komerce.
Já hraju trance ale na takový akci se prostě s tim nechytneš tam musíš hrát komerci a trance sem tam no je to prostě těžký prosadit se s určitym stylem.

ToLa

Příspěvek od ToLa » 11 črc 2009 00:34

No vybrat si set od Special D a hrát songy z něj u nás na diskotéce, to chce odvahu :-D
Je pravda, že pár songů jo, ale ten hardstyle, na který on se poslední dobou dal... Pánbůh ti žehnej :-D

Ale tracklist tohodle ti nepomuže složit žrejmě nikdo (předpokládám, že special D jsem nechodí) protože oni na svých akcích hrajou dost songy, které si remixujou mezi sebou a nikde nevychazjí a nevěřim, že někdo ze zdejších by se v tomto komerčním hardstylu vyznal...

Danken

Příspěvek od Danken » 11 črc 2009 07:24

no jasně já to vim mě nejde o hardstyle ale prostě některý melodie znám ale nemůžu si vzpomenout na název, tak jestli někdo něco pozná nevim nop jen jsem to zkusil každopádně vim že hardstyle a jumpstyle neni to pravé ořechové ale todle by se mi hodilo :wink:

Danken

Příspěvek od Danken » 18 črc 2009 14:18

No po týdnu co jsem to příspěvek četl souhlasim a právě kdyby se někdo našel kdo zná jakýkoliv track tak pište. Ten hardstyle je jasny, že tam hrát nemůžu já to ani nemám v úmyslu ale jak už jsem dříve psal pár tracků se mi líbí, ale bohužel neznám tak budu rád za každý příspěvek :)

Odpovědět