Nákup s Chemicalrecords

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
nikolasj

Nákup s Chemicalrecords

Příspěvek od nikolasj » 27 říj 2009 11:01

Zdravim potřebuju nutně objednat pár placek s chemicalrecords.co.uk.Mám tam registraci atd ale ještě jsem přes tuto stránku neobjednával tak s tím nemám moc skušeností a pár věcí tam nechápu jestli by mě mohl někdo něco málo vysvětlit byl bych mu hrozně vděčnej tak se prosím ozvěte kdo s touto stránkou má skušenosti a kdo má ted čas že by jsme to třeba řešily přostřednictvým pošty dík.

honcka

Re: Nákup s Chemicalrecords

Příspěvek od honcka » 27 říj 2009 11:55

mozna by bylo dobry rovnou napsat co nechapes
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

nikolasj

Příspěvek od nikolasj » 27 říj 2009 12:14

honcka píše:mozna by bylo dobry rovnou napsat co nechapes
No je toho vic a nechtěl jsem tady s tim otravovat ale tak ok pač jinak se mě třeba ani nikdo neozve.Nechápu jakto že při vyplnování adresy nezadávám žádný jméno to nebude vadit když tam mam jen vyplněnou adresu bez jmena?A další věc ve které se moc nevyznám je zpusob platby mám na výběr s Credit/debit card
postal order
phone fax
bank transfer

phone fax to je jasny to použít nechci postal order to je podle mě nějakou poštovní poukázkou takže mě zbývá debit card nebo bank transfer tak jestli by mě nekdo vysvětlil jak to funguje u těhle dvou transakcí budu fakt moc vděčnej potřebuju to dnes nutně objednat

honcka

Příspěvek od honcka » 27 říj 2009 12:40

jmeno a prijmeni si udaval pri registraci, pokud to to banka umoznuje normalne zaplat kartou a desky mas na ceste, jinak kdyby si pouzil bank transfer, tak ti to poslou v momente, kdy budou mit prachy na uctu :)
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

nikolasj

Příspěvek od nikolasj » 27 říj 2009 13:32

honcka píše:jmeno a prijmeni si udaval pri registraci, pokud to to banka umoznuje normalne zaplat kartou a desky mas na ceste, jinak kdyby si pouzil bank transfer, tak ti to poslou v momente, kdy budou mit prachy na uctu :)

ok no mam internetovou kartu přímo takze by to melo jit.Takže když zaplatím kartou tak oni dostanou peníze hned že to hned pošlou ?Ok udělámn to takhle pač to potřebuju objednat rychle jen bych ještě potřeboval znát pár věcí co se týče placení tou kartou pač to po mě chce věci jako valid from a expire date to je neco jako zacina dnem a konci dnem jako ta karta jo ?Dále to chce Issue Number a CVC / CW Number to znamená co ?jinak díky

nikolasj

Příspěvek od nikolasj » 27 říj 2009 13:37

Tak jsem koukal na help na chemicalu a uz tak nejak vim co to znamena ted uz jenom otazka je to bezpecny ?a kdyz zadam ty cvc cisla a kraviny co mam na karte a objednam to tak se me ty penize automaticky odectou s myho normalniho uctu jo ?omlouvam se za ty blby otazky ale nemam s nakupovanim ze zahranicnich stranek skusenosti

Odpovědět