nákup na Beatport

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
marw_84

nákup na Beatport

Příspěvek od marw_84 » 02 čer 2010 15:21

Zdravim, musim si založit účet a chtěl bych z něj platit na Beatportu. Co potřebuju aby mi to fungovalo?

Díky :wink2:

momosk

Re: nákup na Beatport

Příspěvek od momosk » 02 čer 2010 15:34

Musíš si založiť účet, hodiť pesničky do košíka a zaplatiť samozrejme...

Platíš cez karty alebo paypal, nieje na tom nič zložité
HP 550, Digital Jockey 2
soundcloud.com/momo-sk
facebook.com/djmomosk

marw_84

Příspěvek od marw_84 » 02 čer 2010 15:41

to já chápu, ale když ted půjdu do banky a založim si klasickej účet tak nevim jestli to bude fungovat. Jestli se to dá platit přes jakejkoliv účet nebo musim mít nějakou službu na platby do zahraničí.

Kubík

Příspěvek od Kubík » 02 čer 2010 15:49

Na platby do zahraničí ne, stačí, když budeš mít internetoví bankovnictví ( platby přes net ) a pak si stačí založit paypal, to je asi nejjednodušší.

marw_84

Příspěvek od marw_84 » 02 čer 2010 16:24

To pak přes internetové bankovnictví dobiju Pay Pal a z něj pak budu paltit n Beatportu?

momosk

Příspěvek od momosk » 02 čer 2010 16:25

presne ako píšeš
HP 550, Digital Jockey 2
soundcloud.com/momo-sk
facebook.com/djmomosk

marw_84

Příspěvek od marw_84 » 02 čer 2010 16:34

Díky :wink2:

Kubík

Příspěvek od Kubík » 02 čer 2010 16:48

Ne, tak to není, na paypalu není žádná hotovost. Když něco koupíš a budeš to chtít zaplatit, tak to cálneš přes paypal a kouzlo je v tom, že oni to okamžitě zaplatí za tebe a na tvůj účet pošlou blokaci na určenou částku. Tedy odpadá ta doba čekání 2-3 pracovní dny, než se provede převod z banky na banku, takhle to máš hned zaplacený.

PeterSheldon

Příspěvek od PeterSheldon » 06 pro 2010 15:59

PayPal je naprosto zbytečnej v tomto případě. Když to zaplatíš kartou tak máš tracky k dispozici okamžitě a blokaci na účtě taky. To, že se jim peníze pošlou za pár dní podle jejich účtovacího období tě už ale vůbec nemusí zajímat.
Navíc , pokud platíš přes Paypal tak k ceně musíš připočítat ještě cenu za transakci PayPalem.. otázka zní proč bys za to měl ještě platit, když to můžeš klasicky udělat jen přes kartu a žádný poplatky navíc neplatíš.. Nakupuji na beatportu a junodownloadu hodně dlouho, takže karta je jasná volba. Beatport není moc vhodnej na nákup WAV souborů kvůli nesmyslné taxe WAV Handling. Je to jediný shop, u kterého jsem takovou taxu viděl. Osobně doporučuji junodownload - přehlednější, cenově dostupnější. Beatport se hodí především tehdy, pokud některý release vyjde pouze na beatportu a nikde jinde (občas se to stává). Další zrádnost, pokud na beatportu uvidíte u singlu nebo alba EXCLUSIVE , tak pokud si kvůli takové nálepce nechcete připlácet řádově několik stovek korun navíc,tak postačí počkat 14 dnů, kdy to nebude EXCLUSIVE a ceny půjdou rapidně dolů. Důvod proč tomu tak je, je jen jediný: Beatport platí labelům za to, aby své releasy posílali nejdřív jen jim a nikomu jinému. Potom to označí nálepkou EXCLUSIVE a cenou přepálej hodně vysoko. Osobně to vidím tak ,že Beatport je neskutečně drahej oproti Junodownloadu... Nedokážu si představit koupit release třeba kde bude 50 skladeb a koupit je ve wavu. U Junodownlaod bych za to dal jen 14.99 liber ale u Beatportu?! To by bylo cena za nákup celého alba + 50 $ (k 1 tracku ve wavu se vždy připočítá 1 $ za to, že to chcete ve WAV). Takže cena releasu pak může být i o 500% vyšší než jinde.

Avender

Příspěvek od Avender » 06 pro 2010 17:55

JJ paypal neries, pokial mas kartu, ktoru ti akceptuju. Ja som objednaval cez juno (sice platne ale princip ostava) a platil som kartou (podpora pre visa). Nemusis mat ani embosovanu visu, staci kem mas na svojej logo, toho co podporuju. A este nezabudni si cez internetove bankovnivtvo povolit stahovanie z uctu. Ked nemas taku moznost, tak to musis poriesit priamo v banke.
Ja som si to tiez musel poriesit, lebo mi nevedeli tahat z uctu....
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

atlon

Příspěvek od atlon » 06 pro 2010 18:34

Avender píše:JJ paypal neries, pokial mas kartu, ktoru ti akceptuju. Ja som objednaval cez juno (sice platne ale princip ostava) a platil som kartou (podpora pre visa). Nemusis mat ani embosovanu visu, staci kem mas na svojej logo, toho co podporuju. A este nezabudni si cez internetove bankovnivtvo povolit stahovanie z uctu. Ked nemas taku moznost, tak to musis poriesit priamo v banke.
Ja som si to tiez musel poriesit, lebo mi nevedeli tahat z uctu....
ake povolenie stahovania si z uctu? to co za blbost? to mi chces povedat ze ked nemam povolenie stahovat z uctu neviem platit kartou? ci ako????

akonahle mas platobnu kartu automaticky mas povolene stahovanie z uctu !!! inac by si nou nemohol platit , to je jasne ako facka , hadam :roll: :roll:

Avender

Příspěvek od Avender » 06 pro 2010 19:26

Je viacero sposobov ako stahovat z uctu. Pre kazdy sposob je urcity limit, ktory si mozes menit jak chces. Napr. na vyber z bankomatu je limit 500e. No a limit platby cez net som mal na 0e, tak som si ho musel zmenit zeby mohlo juno stiahnut za fakturu. Takze ked ti dojde mail, ze platba neuspela, tak problem bude v tom limite.

Avender

Příspěvek od Avender » 06 pro 2010 22:59

:lol: sak prave s nimi...

MICHALO.K

Příspěvek od MICHALO.K » 27 pro 2010 20:42

Ahoj předem chci říci že tu jste fakt supr hromadu věcí jsem se tu dozvěděl a vděčím vám za to. Mám na tuto diskuzy taky otázku. Jak budu mít přehled o tom že za tracky který jsem nakoupil budou zaplaceny za tu cenu která tam je stanovená? Jde mi jen o to abych něco nenakoupil a pak aby mi nevybrali účet. Asi víte kam narážím. A druhá jak dokážu že jsem ty tracky nesosnul pošlou mi nějakou faktůru na email? Předem děkuji za odpověd

Odpovědět