Kde sehnat desky v ČR s krátkou dodací lhůtou?

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Xakroo

Re: Kde sehnat desky v ČR s krátkou dodací lhůtou?

Příspěvek od Xakroo » 23 led 2009 11:10

Asi mám štěstí, ale z juna.co.uk mi chodí desky za 5 dní. .)
Z djshopu +- týden.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 10 úno 2009 08:23

Zrovna sem se chtěl na juno zeptat, chystám se tam nastálo brát placky. Koukal sem, že poštovný se tolik neliší od českých cen, nebo se mýlím? Jaký s nima máš celkově zkušenosti? Každopádně tam maj obrovskej výběr a hlavně jsou tam kousky, o kterých si v ČR můžu nechat zdát. :-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Azu

Příspěvek od Azu » 10 úno 2009 09:18

Nevim jestli sem měl jen smůlu ale z juno mně chodili desky pokaždé pořádně zohýbané a MCD s rozpadlýma krabičkama, takže asi po 12 nákupech kdy se to dělo soustavně sem to vzdal.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

voče

Příspěvek od voče » 10 úno 2009 22:15

Já můžu jednoznačně doporučit vinyl.cz. Pokud maj desky na skladě, tak ti to ten den zabalí a pošle, pak už je to jen na doručovateli, kdy to dorazí. A když něco sháníš, napíšeš maila na vinyl@vinyl.cz, co potřebuješ sehnat (wantlist stačí jen s kódama) a víš, že je o tvoje přání postaráno a buď seženou nebo ne. Ale rozhodně se tam po tom píděj a snažej se - kolikrát mi sehnali nesehnatelný. Supr dohoda s klukama. Desky dycky dorazily bez vad na kráse se samolepkama a při objednávce více kusů máš poštovný grátis. Oznáměj dycky expedici a kdy by to tak mohlo dorazit. Kolikrát ještě posílaj desky, co by se mi mohli líbit s odkazama (jen klineš), případně i se speciálníma cenama. O pravidelnym posílání newstocků nemluvě. Paráda. Frázi "Big up" moc nemusim, ale k nim to sedí. BIG UP!

Teď jak to po sobě čtu, tak se podezírám, že u nich dělam v reklamnim oddělení :D
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Odpovědět