Drum & bass

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
Mitass

Drum & bass

Příspěvek od Mitass » 09 dub 2008 14:11

Zdravim, zni to jako ze seznamky:)ale najde se nekdo kdo hraje drumec? zajimaly by me vasi oblibeni producenti, tracky, labely...a tak:) moji favoriti(a urco to nejsou vsichni) jsou BSE, Noisia, Tech Itch, Calyx, Break, Future Cut, Phace,cesky samo No money, ale jak rikam neni to vsechno...:) sem taky pro vymenu zkusenosti, techniku mixovani dnb a tak...toz piste :geek2:

cristopher

Re: Drum & bass

Příspěvek od cristopher » 06 kvě 2008 21:12

Zdarec. Jj já hraju dramik. Sem do toho docela dost zažraný, ale tak zatím je to takové amatérské doma a max na sklepě. Určitě nejoblíbenější producenti a djs jsou pro mě Noisia, Mampi Swift, Bad Company, Dj Fresh, John B. V mém okolí toto skoro nikdo neposlouchá takže sem tu na to tak trochu sám:(

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE » 06 kvě 2008 22:28

dřív jsem se dnb věnoval velmi, teď už je mi víceméně fuk co hraju ,pokud je to music co mě baví :-)

Producenti..no u mě hlavně TeeBee, Klute,Matrix,Break, Fierce,BC, Spor a tak, ale nepohrdnu ani diskoškama od High Contrast, Calibre a London Electricity...

Labels - METRO the best, Quarantine, Commercial Suicide,Subtitles, Moving Shadow, Certificate 18 (R.I.P.) a tak...

zkušeností dost, technika mixování- mám rád dlouhý mixy,člověk by si měl kvalitní tracky užít dosyta, jen je občas potřeba kontolovat dynamiku setu podle toho kde hraješ...celkově tak aby to vždy co neljíp klaplo :-)

PEACE :-)
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

drumax

Příspěvek od drumax » 09 kvě 2008 17:42

Toz pisu. S mixovanim drumika nejaky zkusenosti mam, vesmes ale blby, ucim se no, takze moc radit nemuzu :)

Oblibeni producenti? Baron, Clipz, Matrix, Fresh, Noisia, Ram Trilogy, Hazard, Telemetrik, Subfocus, Limewax, No Money... a dalsi, je jich moc.

Tracky ty se den ode dne meni, ale aspon teda priradim k vyspanym producentum muj nejlepsi track, aby se nereklo, takze. Baron - Blinking With Fists, Clipz - Slippery Slopes, Matrix - Knite Riderz (Ft. MC Spyda) (s Futureboundem), Fresh - Submarines (Pendulum remix), Noisia - Block Control VIP (tady neni co resit), Ram Trilogy - Screamer VIP, Hazard - Machete, Telemetrik - Exit Civilisation, Subfocus - Airplane, Druggy, X Ray, vsechno ma dobry, Limewax - Agent Orange, No Money - Let's Move VIP.

A labely? Brakebeat Kaos, Ram Records, Hospital..

Toz tak no. Treba se nekdy ozvi a vymenime spolecny zkusenosti, at se priucime oba :) Mej se.

Odpovědět