BEATPORT SALE - TRACK za 0.99$

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
stereoman

BEATPORT SALE - TRACK za 0.99$

Příspěvek od stereoman » 26 lis 2009 23:57

Jsem dnes byl prekvapeny, jak je mozne ze tracky stoji pouze 0.99$. Google mi to hned objasnil:
http://www.beatportal.com/feed/item/off ... alog-sale/

Udelam asi MEGA NAKUP :wink: .

Denon

Re: BEATPORT SALE - TRACK za 0.99$

Příspěvek od Denon » 27 lis 2009 00:22

Luxus :!: Tak sem rovnou budem psat tipy co nakoupit 8) .

Xakroo

Příspěvek od Xakroo » 27 lis 2009 20:43

To by byl asi dlouhý seznam .)
Sem zvládl pobrat "jen" 93 tracků :D

crewy

Příspěvek od crewy » 28 lis 2009 13:42

ty jo já asi vybral asi jen deset tracků... :roll: :lol:

stereoman

Příspěvek od stereoman » 28 lis 2009 13:45

No beatport a dalsi obchody maji ten problem, ze jsou zaplneny blbostmi a dobre tracky se tezko hledaji :? . Pokud clovek nejde na jistotu, tak kupovani tracku na netu je neskutecny zrout casu a nalady.

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS » 28 lis 2009 14:24

´presne tak... na to narazim casto. proto vetsinou odejdu se tremi tracky jednou za dva týdny xD
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Xakroo

Příspěvek od Xakroo » 29 lis 2009 14:38

nj pánové, musíte vědět co chcete. Je jasné že když clověk hledá nové věci, tak toho moc v tom bordelu nenajde, ale pokud je "výprodej" stačí prolétnout oblíbené autory a je to. .)

crewy

Příspěvek od crewy » 29 lis 2009 21:34

právě že tam byly jen dva nebo tři oblíbení :-D asi jsem fakt moc náročněj

Kubík

Příspěvek od Kubík » 30 lis 2009 02:34

Mám takovej možná trochu natvrdlej dotaz :). Když jsem se chtěl kouknout na ty tracky za 0.99$, tak mi to třeba u trancu najde jenom 10 tracku )) a to obecne u trancu ne třeba jenom u deepu. To je takhle ok nebo pořád něco přehlížim? ))

stereoman

Příspěvek od stereoman » 30 lis 2009 10:05

Neco delas spatne :wink: .

benja

Příspěvek od benja » 14 led 2010 14:54

cetli jste někdo obchodni podminky? pokud se nepletu, beatport prodava pouze songy, ktere si clovek nemuze ani vypalit, a provozovat na verejne produkci, jelikoz se tam vzdavaji nejakeho prava .. maximalne si je muzete nechat v pc... teda pokud tu nehraje kazdej na palenice...

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB » 14 led 2010 15:06

Mě to taky přišlo divné, potom už člověk neví na čem je! Už jen to, jak příjde na e-mail ta směšná jakože faktura o koupi. Už vidím, jak by mě to nějaká kontrola zbaštila, že to mám legálně, když si uplně stejnou můžu udělat a vytisknout doma na počkání u X postahovaných tracků které mám nelegálně.
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

benja

Příspěvek od benja » 14 led 2010 15:11

Dj.BoB píše:Mě to taky přišlo divné, potom už člověk neví na čem je! Už jen to, jak příjde na e-mail ta směšná jakože faktura o koupi. Už vidím, jak by mě to nějaká kontrola zbaštila, že to mám legálně, když si uplně stejnou můžu udělat a vytisknout doma na počkání u X postahovaných tracků které mám nelegálně.
No právě .. takze hned jsem beatport zrušil .. a pokud třeba někdo má nějakou tu páleničku ... nerikam celej kufr ... tak nevim jak u stylu techno, a jiné jim podobné ... ( nevyznam se v těch .. ) .. tak u tanecni, klubové scény .. kupuju origo cd + stahuju mp3 koupené ... ale prostě sem tam je něco fakt dobryho, a stoji to moc .. a mam ji někde origo na origo CD, tak si ji stahnu, a vypalim .. dělam to tak malo kdy ... ale tak co uz ...

PeterSheldon

Příspěvek od PeterSheldon » 06 pro 2010 15:11

benja píše:
Dj.BoB píše:Mě to taky přišlo divné, potom už člověk neví na čem je! Už jen to, jak příjde na e-mail ta směšná jakože faktura o koupi. Už vidím, jak by mě to nějaká kontrola zbaštila, že to mám legálně, když si uplně stejnou můžu udělat a vytisknout doma na počkání u X postahovaných tracků které mám nelegálně.
No právě .. takze hned jsem beatport zrušil .. a pokud třeba někdo má nějakou tu páleničku ... nerikam celej kufr ... tak nevim jak u stylu techno, a jiné jim podobné ... ( nevyznam se v těch .. ) .. tak u tanecni, klubové scény .. kupuju origo cd + stahuju mp3 koupené ... ale prostě sem tam je něco fakt dobryho, a stoji to moc .. a mam ji někde origo na origo CD, tak si ji stahnu, a vypalim .. dělam to tak malo kdy ... ale tak co uz ...
nesmysl, dávno již neplatí... sice to neaktualizovali, ale spousta známých DJs používá beatport právě pro nákup tracků na veřejnou produkci. Junodownload, Beatport, Track It Down jsou weby především určené pro DJ. U Junodownloadu je hned jasné, že hudba se prodává již licencovaná, to znamená, že není problém s její reprodukcí, pokud pořadatel akce zaplatil OSA poplatek, pak se DJ o nic nestará. Je pravdou , že já v ČR nehraji, proto se českou legislativou vůbec nezabývám. Co se týče záloh tak ty dělat musíte, protože když vám klekne disk, tak vám tracky znovu nedají, ale budete si je muset koupit. Jen tu zálohu můžete používat pouze na tento účel , tedy obnovit soubory v případě chybě hardwaru a ztrátě dat. Upřímně většina DJs si veškerou hudbu vypaluje na CD a pak to hraje z přehrávačů, v cizině s tím není žádný problém a nikdy jsem ho ani neměl.

Co se týče faktur. Jsou naprosto oprávněné a správné, to samé můžu říct přeci i o faktuře, když si koupím legální CD. Co když ho ztratím a zůstane mi jen záloha s orig . fakturou? Pak mi také můžou říct, že jsem to nekoupil. Nevím jestli tady je OSA tak slepá a neinformovaná, ale v Anglii, kde hraji to funguje tak, že pokud by po vás chtěli doložit faktury o zaplacení a museli to doložit i policii tak je zajímá jiná věc: JMÉNO , DATUM NÁKUPU, ORDER ID. Podle ORDER ID si jednoznačně dohledaj , zda jste zakoupili či ne. Na to mají přímo udělaný systém, kontaktuje se beatport a tam mají svoje lidi, kteří to jen "odfajfkujou" a jim přijde , že je to OK a že faktura je platná. Napsal jsem to hodně zjednodušeně, ale v podstatě jde o to, že když to máte legálně zakoupené a hrajete to v kvalitě, ve které jste to zakoupili, je vše v pořádku. Faktury si ověří, ani o tom nebudete vědět, že tak učinili. Výsledek poznáte jen tak, že vás poté nekontaktují podruhé.. kdyby ano, byl by to většinou průšvih, že se jedná o hudbu, kterou jste nekoupili a falšovali jste fakturu.

PeterSheldon

Příspěvek od PeterSheldon » 06 pro 2010 15:15

jinak co se týče origo CD..v dnešní době je velmi složité kupovat hudbu fyzicky... spousta labelů vydávající releasy s hudebními styly: Trance, Uplifting Trance, Progressive Trance, Progressive House, Deep House málokdy vydají CD. Na CD dávají pouze kompilace, albumy, ale singly nikoliv! Takže pokud chci nějakou skladbu, která letí, na 99% ji ve fyzické podobě nelze získat. Pouze digitálně! Velké labely to upřednostňují, protože většina DJs jsou v pohybu po celý den a nemají čas na to si vyzvedávat poštu. Pro nás je jednodušší si to koupit, vypálit na CD , vytisknout fakturu a hotovo, než čekat 3 týdny než mi to dojde domu!

Odpovědět