Beatport a CD

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět

Kolik tracků vypalujete na CD

1-5 tracků
5
42%
5-10 tracků
0
Žádná hlasování
10-15 tracků
2
17%
15-20 tracků
1
8%
klidně celý album
1
8%
co to dá do kapacity cd :-D :lol:
3
25%

Celkem hlasů: 12

Danken

Beatport a CD

Příspěvek od Danken » 10 črc 2009 16:35

Čau lidi jelikož se mi docela stávalo, že jsem přes velké množství tracků na cd nemohl najít požadovanej track, tak jsem samo snížil počet tracků. I přesto bych ale rád věděl, jak je to u vás. Kdo kupujete tracky na beatportu, či jiných online shopech a pálite je na cd, tak kolik jich tam tak loupnete a jaký máte s tím zkušenosti. Zkušenosti s hledáním na akci atd. prostě vše okolo tohoto tématu. Perte to sem a vůbec se toho nebojte chci si přečíst každej názor :P Dik.

hoolifan

Re: Beatport a CD

Příspěvek od hoolifan » 10 črc 2009 17:25

když sem ještě tahal kufr plný cdček tak sem k němu měl i seznam - mimo popisky u samotného cdčka. ten seznam byl řazený podle názvu songu, za ním byl interpret a dál cdčko na kterém ho hledat. každé cdčko sem měl olepené sezhora bílou samolepkou na které byl název cdčka takže sem ztrácel míň času s hledáním.. akorát to chtělo čas od času upgradovat ten seznam - znovu doplnit tracky a vytisknout - měl sem to uložené v excelu a vždy když sem dopálil další cdčka tak sem nechal uspořádat podle názvu songu a hotovo :biggrin2: je to sice pravda náročné na spotřebu papíru ale mě se to osvědčilo a dokonce i párkrát vyplatilo :wink2:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

dj-johny4

Příspěvek od dj-johny4 » 11 črc 2009 12:35

slyšel sem že chriss sadler (myslim v rozhovoru s felixem) řikal, že si pálí každej track na jedno cd, stejně se prostě dělaj vinyly, že tam máš 1track ve 4verzích.. což je podle mě dcl v poho, že v tom pak člověk nemá takovej guláš.. ale je naprd že těch cedeček pak má člověk zbytečně moc a není to kam dávat....

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond » 13 črc 2009 15:56

tak isto som palil cdcka aj ja stale 1song na jedno CD a ked bolo viac remixov tak som tam dal vsetky na jedno CD (max 3tracky) a v bagu som to mal usporiadane podla datumu najnovsie veci nakonci

clovek si vytvori svoj vlastny system ktory mu sedi si myslim :)
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

crewy

Příspěvek od crewy » 14 črc 2009 12:28

chrisova a paulova metoda si myslím že je asi nej. a když se ti to CD nějak "posere" tak neztratíš tolik songu(a nemáš je zálohované) jako když na CD napereš 20 songu nebo plnou kapacitu.

RickySho

Příspěvek od RickySho » 29 lis 2009 20:16

ja nad timhle minule uvazoval este z jednoho uhlu pohledu - cim vic tracku ma clovek na jednom cedu tim ma jakoby min kombinaci pro mix (nemuzu do sebe mixovat tracky ktery mam na tom samym cd) :)

ja osobne vypaluju 5 tracku na jedno, je to takovej (podle myho nazoru) rozumnej kompromis....
plus este to vypaluju tak ze se snazim davat na jedno cd tracky s rozdilnym key a takovy ktery se spis nehodej do sebe na mix.

jinak seznam si taky delam, v excelu, pisu si nazev tracku interpreta remixera a k tomu i BPM, jakej ma track key (podle camelot systemu) a samozrejme cislo cd na kterym je - tudiz na cd si fixou pak pisu jen cislo :)

mozna je to prehnany ale rad mam ve vecech poradek a prehled :D

DJ Krayzie

Příspěvek od DJ Krayzie » 30 lis 2009 20:32

Ja to mam tiez v exceli, nekedy berem aj notebook zo sebou a tam si to v exceli pekne najdes, lebo nemam sancu vedet ktora pesnicka je kde... Ale tento system mi vyhovuje a na domacke hranie mi to staci aj bez notasu tam mi nikdy nedojde slina, a vzvdy mam tu spravnu naladu na hladanie a preberanie:)

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 01 pro 2009 06:19

dj-johny4 píše:slyšel sem že chriss sadler (myslim v rozhovoru s felixem) řikal, že si pálí každej track na jedno cd, stejně se prostě dělaj vinyly, že tam máš 1track ve 4verzích.. což je podle mě dcl v poho, že v tom pak člověk nemá takovej guláš.. ale je naprd že těch cedeček pak má člověk zbytečně moc a není to kam dávat....
Chris a většina známějších DJů mají tu výhodu, že hrají většinou nekomerční věci. Tudíž těch tracků nemají až zas tolik a stačí jim na to jeden DJ bag. Ti si pak mohou dovolit vypalovat 1-4 tracky na 1CD. Tenhle způsob značně urychluje hledání.
DJové v komerčních podnicích si tohle dovolit nemůžou. Těch tracků mají více a představa, že bych třeba pálil 1-4 tracky, je šílená. Už takhle hraju z cca. 300 CD a je poměrně na obtíž to s sebou pořád tahat. Těšim se na dobu, kdy si budu moct dovolit dvoutisícovky a CD půjdou do věčných lovišť. :-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 01 pro 2009 06:25

RickySho píše:ja nad timhle minule uvazoval este z jednoho uhlu pohledu - cim vic tracku ma clovek na jednom cedu tim ma jakoby min kombinaci pro mix (nemuzu do sebe mixovat tracky ktery mam na tom samym cd) :)
Přesně z tohohle důvodu vypaluju každý CD dvakrát. Má to spoustu výhod. Můžu CD nacpat do poslední minuty a když se mi na akci jedno CD poškrábe tak, že už nepůjde přečíst (zatím se tedy nestalo), hraju z toho prvního a doma si posléze naklonuju a mám zase dvě. Do kapsičky s prvním CD hodím popisy tracků, případně čas/BPM a balík cca. 11-13 tracků je připravenej k provozu.
Neocenitelná vlastnost tohohle systému je ta, že můžu mixovat jakýkoliv track s jakýmkoliv a to je pro mě dost důležité.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Odpovědět