potřebuju poradit

Jak krotit beaty...
whisky

potřebuju poradit

Příspěvek od whisky »

čawec, potřeboval bych vědět jak se dělaj vlastní beaty.. ruzny melodie atd.. předem dikes..

Rusty

Příspěvek od Rusty »

Skladaj se...Fruity loops a podobne.Jinak vlastni zvuky delas syntetizatorem.

whisky

Příspěvek od whisky »

fl studio mám demo.. dikes moc

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Ještě se dá spousta samplů stáhnout a v nějakým malým prográmku si je upravit podle sebe ...

whisky

Příspěvek od whisky »

díval jsem se na ty syntetizátory a nejsou free a na torentech taky ne.. zkusím eště něco najit.. nějak to udělám.. pro buhy: když ceš stránky tak doporušuju http://www.webovastranka.cz stačí se registrovat a máš 1GB pro libovolný soubory zdarma.. a vypadaj docela dobře

whisky

Příspěvek od whisky »

whisky píše:díval jsem se na ty syntetizátory a nejsou free a na torentech taky ne.. zkusím eště něco najit.. nějak to udělám.. pro buchy: když ceš stránky tak doporušuju http://www.webovastranka.cz stačí se registrovat a máš 1GB pro libovolný soubory zdarma.. a vypadaj docela dobře

whisky

Příspěvek od whisky »

http://whisky.webovastranka.cz/file/index takhle to dopadlo co sem použil fl studio 7, je to ten první track jmenuje se mix by whisky.. je jich tam eště dalších pár.. ale ty sou na nic.. nemám na to brý vybyvení.. všecko je demo nebo trial.. a mix pult zatím nemám..

whisky

poradite mi něco ohledně traktor studio?

Příspěvek od whisky »

zdarec.. hele mě se nechce spustit nahravání v traktoru.. čím to nahravaní mám spustit?

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Ty voe F9 myslim nebo F4 tak nejak ... mas to dole upe dole v okne traktoru ... :) myslim :lol:

whisky

Příspěvek od whisky »

jn.. napsany to tam je.. F10 ale nenahrává:D

whisky

Příspěvek od whisky »

tak sem na to přišel.. sice je dole napsany audio record F nebo mix recordings, ale musel sem se podívat do hot keys a nastavit tlačítko record on.. ted už vesele nahrávám..

whisky

gramce vs cd players

Příspěvek od whisky »

jsou lepší gramce nebo cd players? co používáte rači?

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

to je otázka jak cip.. to se liší od kusu(myslím typu) a taky podle toho co ti víc sedne do ruky.. mě osobně sedí víc playery a jiným zas gramce.. ale jednoznačně říct že cd player je lepší než gramec nebo naopak nemůžeš :!:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

heerer

Příspěvek od heerer »

to whisky: Je to jednoduche. GRAMCE, ale diky dynamice zvuku. To ti CDcko neudela. Proste deska ma lespi zvuk nez CD.
Proto se objevil format SACD(superaudio) ktery se vyrovnal gramo desce.

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

to s tím zvukem je v dnešní době "SKORO" fuk stejně to nebude dlouho trvat a ti DJ´s co hrají z gramců a klasického vinylu přejdou na DVS systémy a budou hrát z mp3 respektive z wav(nebudou mít potřebu tahat sebou tuny asfaltu)...podle mě jde o pořizovací cenu a konkrétní případ člověka který se ptá jestli je pro něj konkrétně lepší koupit si gramec nebo cd playery.. pokud je to člověk který zatím nemá ani tucha jestli ho to bude bavit tak ať si koupí midi kontrolér za 3litry a vyzkouší si hraní jako z cdplayerů pokud ví že se tomu bude věnovat ať si koupí něco jako je numark icdx (cd playery + midikontrolér v jednom = do budoucna určitě dobrá koupě) a pokud ví na 100% že ho to bude bavit a jsou mu sympatický gramce ať si je koupí (gramce +- 10litrů dvakrát, mix asi taky aspoň těch 10litrů + fůru desek pak zjistí že desky nejdou sehnat tak bude nucen si koupit nějakej DVS system - traktor scrach, serato live) takže rozhodně zvážit co je konkrétně pro konkrétní osobu lepší, co míní hrát a jestli s tím má v okolí nějakou možnost se uchytit.. já začínal na cd playerech a teď hraju na midi kontroléru.. je to prostě různý od osoby a jednoznačná odpověď neexistuje..

sorry za to že sem se rozepsal ale mám trochu v kuli a musím sedět v práci :evil:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Odpovědět