Pioneer DJM800 - oddělení vokálů od zbytku tracku

Jak krotit beaty...
Odpovědět
prusajr

Pioneer DJM800 - oddělení vokálů od zbytku tracku

Příspěvek od prusajr »

Ahoj, vím že to ten mix umí, ale nevím jak na to? Mám zlé tušení, že to umí jen s Pio. CDJ 1000 MKIII. Nevíte někdo jak na to?

PoLyTaR

Re: Pioneer DJM800 - oddělení vokálů od zbytku tracku

Příspěvek od PoLyTaR »

prusajr píše:Ahoj, vím že to ten mix umí, ale nevím jak na to? Mám zlé tušení, že to umí jen s Pio. CDJ 1000 MKIII. Nevíte někdo jak na to?
No, nechci ti nic říkat, ale oddělení vokálu od tracku nejde! Takže nevím jesli to ten Pincek zvládne!

prusajr

Příspěvek od prusajr »

http://www.djkalium.cz/galerie/aktualni-video.php Stáhni celé video a najeď na 7. minutu.
Pio. DJM800, 2x Rp. RP-6000 MK6B, Senn. HD25, Traktor 3.3 + Scratch

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Řek bych že to už má rozdělený předem... na 1čce beaty a na 2ce vokály... je to tam i napsaný...

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Odělit vokál od písničky fakt nejde..Jde to jenom tak, ze buď ti tam ty vokály jsou pořád slyšet a nebo to seřízneš fakt hodně, aby nebyly slyšet, ale to ti pohrajou jenom hluboké basy, protože každý nástroj, ať už víc, nebo míň, ale přeci zasahuje skoro celé spektrum zvukových pásem..si to zkus na mixu, uber výšky naplno, pak středy a pak basy a uvidíš, respektive uslyšíš, že všechno je spojedné ze vším..Takže když z toho vytáhneš něco, tak vytáhneš hodně dalších věcí :!:
Music is my destiny!

prusajr

Příspěvek od prusajr »

Napíšu tomu Kaliovi. Teď jdu zkoušet další věci co to umí, už ho mám druhej den a pořád s tim ještě neumim :D

PoLyTaR

Příspěvek od PoLyTaR »

prusajr píše:http://www.djkalium.cz/galerie/aktualni-video.php Stáhni celé video a najeď na 7. minutu.
Tak jsem si to stahnul, koujl na tu tvou 7min, ale jete predtim jsem se podival na minutu sestou, a co nevim... hle hraje mu jenom vokal... no pokud by jsi dobre poslouchal tak se mi podarilo nekde na netu stáhnout pouze vokal, ponevazd tam jde slyset jak se nadechují atd. (to je v normalnim tracku vystrihnuto). A hle 7min a co na obrazovce nevidim napsane
Channel 1: Beats
Chanel 2: Vocals
A kdyby jsi se poradne dival na video, tak si vsimnes tak na kanalu 1 mu opravdu hrajou jen beaty a na druhem vocaly (vsimnes si toho kdyz se podivas na ukazatele sily signalu, ted nevim jak se to presne jmenuje). Ztoho plyne ponauceni: Nejdrive se nauc cist, a poradne se divej, a pouzivej rozum, to pomaha :wink:

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Asi tak nějak no!!
Music is my destiny!

prusajr

Příspěvek od prusajr »

Čekal jsem spíš odpovědi od někoho, kdo ten mix viděl i jinde než na tom videu. Ale na tomhle fóru to asi bude muset stačit :lol:

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Vokál neodstraníš, jen ho stlumíš o 100 dB ... Tak to funguje na Pioneeru djm800... Jinak to samé provádíš na všech korekcích...

N-Tony

Příspěvek od N-Tony »

ide to odelit.. a nie je to take tazke ako to vyzera ;)uz som to robil a podarilo sa nam to s kamosom. ale nerobi sa to mixaznym pultom :D a ani traktorom ci vdj ani seratom :D je rozdiel ci mate program na miesanie alebo komplet upravu trackov aj s mastrovanim a funkciami navyse.. moznosti su velke. mozete si z traku vytiahnut vokaly a ked mate vokaly mozete mat aj celkovy track bez spevu. chalani pouzivajte trosku google. ;) mne sa to podla toho nadherne podarilo pred pol rokom. ale momentalne to nema pre mna ziadny vyznam. az budem robyt mashupy bude to veeelmi zaujmave ;)
MacBook Pro 13 late 2012 (SSD Samsung Evo 850), RAM Corsair 8Gb 1600Mhz DDR3, OSX 10.9.5, Traktor 2.11.0, NI Kontrol S4 MK2, NI X1 MK1, NI F1 MK1, Pioneer HDJ 2000 MK1, KRK Systems ROKIT 8 G2.

johney

Příspěvek od johney »

to by som chcel pocut

teoreticky by malo toto fungovat, ale v praxi to vacsinou je nepouzitelne
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FeYZ5-d-TxE[/youtube]

najlepsie je najst si studiovu acapellu (ak nejaka existuje)

Odpovědět