Jak zmáknout Silvestr ? Tipy & Rady

Jak krotit beaty...
Junqueira

Re: Jak zmáknout Silvestr ? Tipy & Rady

Příspěvek od Junqueira »

Jestli ze je to na penzionu tak bych to videl na neco mezi disco, svatbou a plesem :lol: Kolega jednou hral Silvestra v restauraci a rikal, ze to byl jeho nejhorsi a nejnudnejsi Silvestr jakej kdy zazil :P Ono taky je rozdil, jestli jsi tam sam nebo tam budes nekoho znat. Ja vzdycky hraju Silvestra s jednim kolegou a je to super, ve dvou, clovek se prostrida a muze se zajit i pobavit dat si nejaky ty dobroty atd......proste si ho taky uzit a nejen hrat :wink: Jinak zrovna Silvestra bych nechtel hrat nekde na penzionu nebo tak. Vzdycky jsem hral na disco a super. O pulnoci vzdycky s kolegou vystrikame kazdej jeden sampus do lidi a snad skoro vsechny lidi obejdem si tuknout a podekovat jim za rocni prizen clubu, jdem se cihnout ven atd. proste je show. Vsichny si najednou prejou peknej novej rok a jsou kamaradsky :lol: Na tohle se urcite hodi mit nejakej mix, aby tam clovek nemusel u toho stat, pac opravdu vzdycky vsichni zmizi na tu hodinu skoro (vcetne nas :) ) A pak se to zase rozjede a vzdycky pak losujem tombolu a delame souteze atd a lidi jak jsou nakarovany tak je to sranda. A koncime vzdycky tak kolem 7....nevim jak to bude teda na penzionu, zalezi na skladbe lidi, tohle je z normalni disco. Treba tam budes mit 60 petadvacetiletejch nemcu a budou chtit hrat jenom jak rikaj hardcore a hiphop :lol:

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

Ty woe. nestraš němcema a hip hopem :surprised2: To by mě mrsklo.

Mno já teda počítám spíš se starší skladbou lidí, Tudíž nějaký normál radiovky, oldies, nějaký ty český vykopávky. atd. Jako samo že se dá zahrát od všeho něco. ale celej večer v hip hopu by mě asi dodělal :)

Blbý je že hraju sám, a nikoho tam pravděpodobně znát nebudu :(

(jinak s tím připraveným míxem, to je dobrej nápad. pravděpodobně si něco přichystám)
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

Azu

Příspěvek od Azu »

Ono je nejpodstatnější si zjistit předem co tam bude za lidi v tomhle případě. Pokud je to nějaký penzion, tak tam většinou česky mluvívích lidí moc nenajdeš, spší krom personálu a jejich přátel nikoho.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Junqueira

Příspěvek od Junqueira »

Presne tak, jednou jsem hral taky takovim hotelo/penzionu. V horach blizko k hranicim a pred rduhou majitel naznacoval, ze se bude koncit, jenze ve 2 tam vtrhlo asi 20 gersaku a jelo se do 4 :shock: :D ..... Tak je jasny a logicky, ze urcite budou ty lidi chtit to co poslouchali ve svych mladych letech, takze dnesni clubovy hity maj vime vsichni kde. A ty lidi si prijdou urcite i rict, co by chteli, to se neboj, je to jen o tom ty tracky mit. Jestli jsi hral nekdy svatbu, ples nebo nejaky narozky apod. tak se nemas ceho bat :wink:
Jinak takovej Kaja Gott v nemcine se taky hodi....oni ho maj hodne radi, spoustu vystoupeni mel vzdycky v nemecku :wink:

Odpovědět