Jak na vyrovnani desek?

Jak krotit beaty...
Odpovědět
Guest01

Jak na vyrovnani desek?

Příspěvek od Guest01 »

Predem dekuji vsem za rady :wink:

Michal

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

Někde jsem četl že se to dělá tak, že se vinyl dá mezi dvě skleněné desky a žehličkou přejede, nezkoušel jsem to, tak nevím jestli to bude fungovat.

Gen-D

Příspěvek od Gen-D »

To sem skoušel nefunguje to!!

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

Gen-D: A zkoušel jsi to nějak jinak, šlo to? Mám jednu desku která není tak úplně rovná tak ji chci zachránit.

admin van buuren
Moderátor

Příspěvek od admin van buuren »

Pro vetsi prehlednost bylo toto tema rozdeleno :!:

:arrow: Jak na vyrovnani desek?
:arrow: Jak na srovnani desek(tracku) na gramofonech?

bussy

Příspěvek od bussy »

No ono co ja vim dela se to v troube normalni na peceni...ja vam to najdu pak to sem hodim...
Jinak tenkrat jsem zkousel tenkrat zahrat pres radiator a udelali se mi tam tupky a vincek je uplne na hovno :shock: :D

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

co dat desky mezi hromadu knizek :P

Luis

Příspěvek od Luis »

nechal bych na tu desku sednout svou 150kilogramovou babicku.
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

fx-320

?

Příspěvek od fx-320 »

Aby ji svou neuveritelne nechutnou prdeli rozlamala, co?

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

No já bych to rovnal, že bych ji dal na rovnou zem a skákal bych po ní, dokud by nebyla ok ... :lol:

PS: Neberte tuto radu vážně :)

DJ_Soul_Sensation

Příspěvek od DJ_Soul_Sensation »

LuKyss píše:Někde jsem četl že se to dělá tak, že se vinyl dá mezi dvě skleněné desky a žehličkou přejede, nezkoušel jsem to, tak nevím jestli to bude fungovat.
Taky jsem slyšel, že nejlepší je dát skřivenou desku mezi dvě těžký tabule skla. Sklo by mělo být hladký a jeho povrch by měl být čistý a odmaštěný. Tento sendvič je třeba zatížit něčím těžkým a dát to celé do tepla. Dal bych to na pár dní třeba k radiátoru nebo v letě ven když je hic. To by desku mělo za pár dní desku narovnat. Rozhodně bych neaplikoval teplo ze žehličky..A když už, tak bych to zkusil nejřív s něajkou deskou na který mi tolik nezáleží...

core

Příspěvek od core »

Vložit desku mezi dvě rovná silná skla a dát do elektrické trouby. Deska i skla by měla být samozřejmě čistá. Teplotu je potřeba vyzkoušet.

Další možnost je poměrně jednoduchá. Dát desku doprostřed mezi ostatní desky a časem se taky srovná. Jestli máš desek hodně tak to funguje spolehlivě (troubu jsem zatím nepotřeboval).

PS: Dokonce se prodávají "rovnače" desek ale cena je poněkud mimo.
Traktor Scratch PRO

smog

Re: Jak na vyrovnani desek?

Příspěvek od smog »

Kdyz je deska pruzna /pruznej vinyl/ tak ji hodim pod knizky a za tejden je srovnana, kdyz je vinyl krehciho materialu, tak napustim horkou vodu do vany, vezmu vinyl zacnu tlacit proti ohybu /na druhou stranu/ drzim obema rukama v horky vode asi tri minuty a vetsinou se to povede dokonale srovnat...
djing , beatmaking , creatediggin , 16ERS

Odpovědět