EFEKTY DO VDJ

Jak krotit beaty...
Odpovědět
zuberex

EFEKTY DO VDJ

Příspěvek od zuberex »

Ahoj mohl by mi sem nekdo napsat nejake nazvy dobrych efektu pro VDJ nebo sem dat nejakej odkaz kde je stahnout.Mam par packu kde jich je mraky lae nechci je tam davat vsechny protoze je to pak desny to dat pryc a popravde se mi to nechce ani moc zkouset. :D Tak kdyby mel nekdo nejaky dobry odzkouseny tak mi sem alespon napiste nazvy.

Predem moc dik

ToLa

Re: EFEKTY DO VDJ

Příspěvek od ToLa »

Další co si myslí, že mu budou všichni chodit otírat prdel, protože pán je línej jak prase... :shock:

Podle mě by měli všichni mladí vyhynout a my starší budeme doufat, že nová generace nebude plná takových kreténů, jako seš třeba ty a dalších xx zde na fóru co nejsou schopný samy udělat vůbec nic...... :idea:
PS: Slušně to vážně nejde... na to už nemam sílu...

zuberex

Příspěvek od zuberex »

aby ses nahodou neposral. stacil by nejakej typ aspon nez tyhle blby keci.Jen pro zajimavost ty efekty uz mam. :surprised2:

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Tak buď tak hodnej, objetuj hodinu svého velmi nabitého pubertálníhio času a vyzkoušej je!!!!
Prostě debil!
Naposledy upravil(a) ToLa dne 12 lis 2009 21:53, celkem upraveno 1 x.

jakub.p

Příspěvek od jakub.p »

ToLa: souhlas...na netu je toho mraky, ale proč se snažit vůbes něco hledat, když to můžeš napsat sem a myslet si, že se z tebe tady poserem...

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Pánové, fakt ste se zachovali ukázkově (zkrátka jako typičtí arogantní DJs). Ano, je to od uživatele zuberex lenost, ale konkrétně Tolo - dlaždiči by z tebe měli radost. Já být promotér a najít si o tobě takový psaný zvěrstva co tu píšeš, tak se na tebe ani ne... víš co. Myslím (spíš doufám), že jsi natolik inteligentní, abys tu každýho nemusel oslovovat pr*elema, ku*vama a já nevím čím vším i přesto, že některé dotazy jsou skutečně zbytečné.

A pro zuberexe... Myslím, že tu za tebe nikdo hledat a třídit efekty nebude. Pokud chceš být DJ, musíš sám chtít něco dělat taky sám. Když si do Googlu zadáš třeba tohle:
http://www.google.cz/search?hl=cs&clien ... =&aq=f&oq=
...tak určitě něco najdeš. Samozřejmě ale nelegálně, ale to už je na tobě.

Nešlo to pánové napsat nějak takhle? Fakt neuvěřitelný...
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Ale on ty efekty ma uz stazeny, jen se mu nechtej zkouset,protoze to zabira ajeho velmi drahocený čas... :idea:
PS: Diskotéky promotéry nemají, a opravdu neveřim, že nějaký promotér chodí sem, radit blbům, jaký kabel přijde mezi PC a mix nebo jaký ukrást efekt... :mrgreen:

PS2: Máš pravdu, jsem na tolik inteligentní, že takovýto dementní dotazy jsem nikdy nikde pokládat nemusel, Dnešní generace si mmslí, že se z ní všude poserou, všechno jim každej dá na zlatým podnose, popřípadě to tatínek zaplatí, a podle toho se chovaj... ne, na takovýko idioty opravdu slušněj nebudu!
Mít ho u sebe, tak mu jednu natáhnu, on se třeba probere, sedne si k PC a ty efekty který má si vyzkouší, a ne že napíše, efekty mam, ale sem línej je zkoušet... To opravdu normální přístup není a já na něj nebudu normálně odpovídat...

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

ToLa píše:Ale on ty efekty ma uz stazeny, jen se mu nechtej zkouset,protoze to zabira ajeho velmi drahocený čas... :idea:
Taky jsem to napsal, že je línej.
ToLa píše:PS: Diskotéky promotéry nemají, a opravdu neveřim, že nějaký promotér chodí sem, radit blbům, jaký kabel přijde mezi PC a mix nebo jaký ukrást efekt... :mrgreen:
Ano, diskotéky promotéry nemají, ale jak můžeš vědět, kdo stránky navštěvuje a kdo ne. A tomu bys měl taky přizpůsobovat svojí mluvu. Je to tvoje vizitka. Mě tu nejvíc štve, že když tu nějakej začátečník napíše kravinu, tak místo toho, aby se mu to řeklo normálně, tak se na něj spustí takovej arzenál nadávek až to hezký neni. A samozřejmě se pak připojí stádo dalších, kteří se chtěj předvést a kompnout si taky. Opravdu se někdy stydim, že sem DJ.

ToLa

Příspěvek od ToLa »

popravde se mi to nechce ani moc zkouset.
Jen pro zajimavost ty efekty uz mam.
Takovýhle mu člověku radit? A jako s čim? S tim že to je línej.... S tim bych mohl poradit max. jeho rodičům, že ho vychovali v takovýho idiota.

Holt mě nezmeníš, takovýmto lidem budu vždycky odpovídat takhle...
Když by neveděl, kde je sehnat, pošlu mo opdkaz na google, ale tohle je opravdu vrchol...

Mam kabel mezi PC a mix... Nechce se mě zapojovat, nejste někdo z Chomutova, že byste mě ho přišli zapojit... a felixus poběží zapojit kabel, protože je to tak lidské, a tazatel se fakt snažil... Sám si ten kabel i koupit dokázal... :mrgreen:
Já nikam něběžim, já ho urazim a budu doufat, že se mu rozsvítí ta tma kterou v mozku má...
Opravdu se někdy stydim, že sem DJ.
Já když čtu tyhkle dementní dotazy, tak se stydim, že jsem taky člověk :idea:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

ToLa píše:a felixus poběží zapojit kabel, protože je to tak lidské, a tazatel se fakt snažil...
Ty záměrně překrucuješ to o čem jsem psal. Nepsal jsem o tom, že budu každýmu stůj co stůj radit, i když budu vědět, že dotyčnej je jenom línej a nedej bože mu něco při jeho lenosti zapojovat. Ale co budu vědět, to poradím. Mně šlo o to, abys to napsal dotyčnýmu ve vší slušnosti a ne na něj hned řvát. Je to jenom o slušnosti.

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já to napsal jak nejslušnějc šlo :mrgreen:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

ToLa píše:Já to napsal jak nejslušnějc šlo :mrgreen:
Tak to si aspoň každej udělá obrázek jakej DJ Dlaždič seš. Ostatně ono je to vidět téměř ze všech tvých příspěvků. Vždycky, když Tola nepošle ve svý reakci někoho do pr*ele, tak je třeba vyhlásit státní svátek. Bude počítám tak 1x-2x do roka. Končim tenhle off-topic.

Odpovědět