Dj zostava?!

Jak krotit beaty...
Odpovědět
Martin U.

Dj zostava?!

Příspěvek od Martin U. »

Zdravím pani
Na úvod niečo O sebe mám rád techno, house, minimál a všetky možné kombinácie a dnb deepovy liquid a neurofunk... Niekedy dávnejšie som vlastnil gramce reloop 2000 vtedy neexistovali ešte tíme code a keďže som mal 16 rokov a nemal prachy na vynili tak som ich predal a zabudol na hranie. Pred rokom som ale dostal opäť chuť si niečo zahrať a nechcel som to už riskovať tak som so kúpil len konzolu konkrétne vestax 300. Mám pocit že hraním s konzoly to je ako hranie na gitare cez iphone a chcel by som sa opäť vrátiť ku gramofonom s tímu codom ideálne na traktor problém je v tom že techno veci by som chcel ísť cez tri decky a dnb len na dva a neviem ako to ideálne skombinovať, tri gramce až nechcem CD playere tie som tak isto vylúčil gramce sú proste pre mňa štýlovejšie. Rozmýšľal som má xone 4D plus gramce a keď pôjdem techno tak si jeden deck namapujem na x one 4 D. Nevedeli by ste niečo poradiť čo by malo hlavu a pätu boli by to aj cenovo prijateľné?? Som ešte študent nahrávam v žiadnych kluboch možno v budúcnosti ale len doma takže nemusí to byť niečo extra, možno je hlúposť na domov kupovať takúto zostavu no ja mam hudbu rád a robí mi radosť hrať aj samému sebe najmä cez dlho zimné večere..
Ak máte dáke tipy alebo ste riešili podobný problém za každé rady ďakujem

honcka
Vybavení

Re: Dj zostava?!

Příspěvek od honcka »

Xone 4d je jedna možnost mělo by to fungovat, další je je normální mixák + single midi kontroler nebo player s midi funkci, za cenu xone 4D mas napr denon X1600 + denon SC2900. Jinak pokud uz jdes do takovyhle techniky, tak urcite doporucuju koupit jety T dokud je jeste moznost

Odpovědět