Dj school Plzeň

Jak krotit beaty...
Odpovědět
DJ Smar

Dj school Plzeň

Příspěvek od DJ Smar »

http://www.musicmafia.cz Zde vás naučí cokoliv ! Jen musíte chtít se to naučit.
Myslím si že škola, od Dj Trávy za 10000 tisíc by také nebyla špatná, ale je vidět že on to dělá jen pro peníze a za nějakých 8 hodin se moc toho nedá naučit. Proto Music Mafia is Best !!!!

djPitriS

Příspěvek od djPitriS »

A myslíš, že existuje někdo kdo to nědělá pro peníze? :)

Dj´s

Příspěvek od Dj´s »

Já myslím že je to zásluhyhodný skutek pro ty kteří chtěj, ale nemůžou.
Já sám jsem se taky přihlásil mailem, oni mi zavolali, slušně mi vš objasnili a domluvili semnou termín. No co nato říct, když mi dokonce sami zavolali, prostě SENZACE!! Je vidět že ti kluci jsou profesionálové. Volám tedy HURÁÁÁ, konečně i unás!!!! :twisted:

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

djPitriS píše:A myslíš, že existuje někdo kdo to nědělá pro peníze? :)
Tahle skupina to nedělá pro peníze ... Věnuje se ti maximálně ! A to že tam opotřebuješ jejich techniku a že tam prostě používaš proud atd. Tak ono se ti to vyrovná. Jezdí s tebou autem a benzín není zrovna levný.. Ale hlavně ti poskytnout informace, které jsou k nezaplacení ..

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Dj´s píše:Já myslím že je to zásluhyhodný skutek pro ty kteří chtěj, ale nemůžou.
Já sám jsem se taky přihlásil mailem, oni mi zavolali, slušně mi vš objasnili a domluvili semnou termín. No co nato říct, když mi dokonce sami zavolali, prostě SENZACE!! Je vidět že ti kluci jsou profesionálové. Volám tedy HURÁÁÁ, konečně i unás!!!! :twisted:
ti zavolali z Music Mafia ? .. =)
Jsou tam super lidičky, těším se až někdy zase zavítám do Plzně =)

djPitriS

Příspěvek od djPitriS »

Tahle skupina to nedělá pro peníze ... Věnuje se ti maximálně ! A to že tam opotřebuješ jejich techniku a že tam prostě používaš proud atd. Tak ono se ti to vyrovná. Jezdí s tebou autem a benzín není zrovna levný.. Ale hlavně ti poskytnout informace, které jsou k nezaplacení ..[/quote]

Jasny, nemluvim o kvalite, za ty prachy supr, co mi rikal Soby, tak prej vam davali i naky povidani o historii hudby + naky grafy atd. co sem tak poslouchal, tak se na to vazne pripravili a mohlo to bejt supr ;).

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

djPitriS píše:Tahle skupina to nedělá pro peníze ... Věnuje se ti maximálně ! A to že tam opotřebuješ jejich techniku a že tam prostě používaš proud atd. Tak ono se ti to vyrovná. Jezdí s tebou autem a benzín není zrovna levný.. Ale hlavně ti poskytnout informace, které jsou k nezaplacení ..
Jasny, nemluvim o kvalite, za ty prachy supr, co mi rikal Soby, tak prej vam davali i naky povidani o historii hudby + naky grafy atd. co sem tak poslouchal, tak se na to vazne pripravili a mohlo to bejt supr ;).[/quote]

Hele, když jsem tam byl poprvé, tak jsem začínal úplně od začátku a Petr s Ondřejem ze mě udělali hudebního Dj který má budoucnost ... Jinak záleží na co chceš hrát, zdali na gramce či na cd .. Ale jinak pokud se chceš naučit něco nového, tak určitě odtamtut neodejdeš s práznou ! To ti zaručuji !!!

PVD

Příspěvek od PVD »

kolik to stalo a kolik toho bylo?

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

PVD píše:kolik to stalo a kolik toho bylo?
Se podívej na stránky kolik to stálo http://www.musicmafia.cz .. A bylo toho požehnaně hodně a stále jsem s něma v kontaktu, prostě to doporučuji všem !!!

PVD

Příspěvek od PVD »

Jsem se tam dival, ale cenu jsem nevidel, jsem asi slepej :(

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

PVD píše:Jsem se tam dival, ale cenu jsem nevidel, jsem asi slepej :(
No asi aktualizovali stránky ale cena se pohybuje kolem 4000 tisíc... A máš asi 18 hodin lekcí ..

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Tak co, byl už někdo v PLZNI ?? Na Dj school ?? :)

Tommino

Re: Dj school Plzeň

Příspěvek od Tommino »

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějaké Dj škole nebo kurzu v Plzni.Snažil jsem se něco najít,ale nic.Zkoušel jsem i stránky musicmafie,ale ty se nějak smazali nebo něco.
Děkuji za odpověď.

Odpovědět