Co do sluchátek při vyrovnávání desek

Jak krotit beaty...
Odpovědět
1Rozy6

Co do sluchátek při vyrovnávání desek

Příspěvek od 1Rozy6 »

Chcu se zeptat co za pásma máte zvýrazněný (basy, středy, výšky) ve sluchátkách když dorovnáváte s desku s deskou co už jede, určo bude bude mít každej nějakej způsob. Díkec za názory :wink:
SA12X,innoFADER,Numark TT500,M44-7,Traktor Scratch,Axiom 25,AV40.

voče

Re: Co do sluchátek při vyrovnávání desek

Příspěvek od voče »

stahuju jen basy na cca pulku,ostatni nechavam. teda ve vetsine pripadu,samozrejme zalezi na desce a jejim zacatku,kdyz je tam jen hajtka potichu,tak zvyraznim vejsky a ostatni necham na normalu.
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE »

já su na tom cca stejně jak voče (asi jsme chodili do stejnýho kurzu)...onehdá jsem měl půjčenýho nějakýho vestaxe a tam to bylo fuk páč korekce neměla vliv na zvuk ve sluchátkách...někdy se to hodilo a někdy si na to zapoměl a byls v ...píp... jelikož se ven neozývalo nic :) .....je to o zvyku já jedu hodně přes šavle takže korekce až tak v pernamenci nejsou i když jak kdy..
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

Martttin

Příspěvek od Martttin »

hmm...ja viem ze kazdy ma svoj styl a teba asi skor zaujimaju praktiky ostatnych, ja som nazoru ze kazdy dj ma svoj styl a nejake pravidlo na to je asi dost velka hlupost...u mna to napriklad zalezi od skladby... :wink:

1Rozy6

Příspěvek od 1Rozy6 »

Šak nikdo žádný pravidlo nehledá :lol: různý nápady sou inspirativní a každej at si stejně hraje podle sebe to je jasný, to tady psát nemusíš :biggrin2: Já to mám obdobný jak zbytek někdy mám korekce ve sluchátách na normálu a někdy mám snížený basy.
SA12X,innoFADER,Numark TT500,M44-7,Traktor Scratch,Axiom 25,AV40.

heerer

Příspěvek od heerer »

Ja to mam podobne jako kluciii nahore. Tzn stredy vysky na 0le, a bas na ctvrtku.

apin

Příspěvek od apin »

já na korekce sahat nepotřebuju. základ je mít naposlouchané desky a vždycky hraju jenom s jedním sluchátkem. druhým uchem poslouchám co jde ven :)
lightnite.cz

desann
Vybavení

Příspěvek od desann »

ja si najcastejsie zvyraznim stredy..

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Jelikož nemam doma kvalitní odposlechy, ale mam kvalitní sluchátka (HD25), tak mam oba tracky puštěný v první moment s korekcema na výchozí (nulové) hodnotě. Když tracky srovnám, uberu korekce mixovaného tracku tak, jak s ním budu později v éteru najíždět do aktuálního.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

djfelixus píše:Jelikož nemam doma kvalitní odposlechy, ale mam kvalitní sluchátka (HD25), tak mam oba tracky puštěný v první moment s korekcema na výchozí (nulové) hodnotě. Když tracky srovnám, uberu korekce mixovaného tracku tak, jak s ním budu později v éteru najíždět do aktuálního.
Já to mám úplně stejně :) né teda kvůli odposlechu (ART310A), ale nějak to tak dělám od začátku. Nezvykl sem si na sluchátko jen na jednom uchu..
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

Odpovědět