Čím dostáváte při hraní lidi aneb které vychytávky používáte

Jak krotit beaty...
dmj

Čím dostáváte při hraní lidi aneb které vychytávky používáte

Příspěvek od dmj »

Měl jsem na mysli vaše specialitky (pokud možno vlastní/původní), které na lidi (skoro) vždycky zaberou a čím se vy samotní při hraní bavíte :twisted: Tak šup šup ;o)))
dmj

voče

Příspěvek od voče »

hopsanim za gramcema a dyz to je fakt moc rozjety tak poradnej rewind :twisted: :wink:

stereoman

Příspěvek od stereoman »

V dobach mych zacatku a shodou okolnosti zacatku systemu Final Scratch apd. se mi podarilo lidi neskutecne vyburcovat az tak, ze vsichni najednou zvedli ruky nad hlavu jako jeden muz :D Nektery navic obcas zapiskaly a ti nejrozjetejsi vzadu nevahali a hodili svuj nedopity kelimek piva smerek k reproduktorum :D :D .
Jak se mi to podarilo :?: Ja osobne na tom moc zasluhy nemam, ale v prubehu meho jiz celkem slusne rozjeteho setu mi spal SOFTWARE od D-VINYL 2020 :( :o

Pro ty co D-VINYL 2020 neznaji, tak D-VINYL 2020 je zarizeni podobne Final Scratchy, ktere bylo jeho prvnim konkurentem. V dobe prvni generace Final Scratche, D-VINYL 2020 uz umel smycky, cue body, efekty apd.

bussy

Příspěvek od bussy »

Kruci ono ja si pamatuju jak jsme hrali s Kminem, coz uz je nejaky ten patek, v Marleyi a on valim Breakbeaty a ja do toho mixoval hiphop a skrecoval..aa to byl mazec. Bohuzel od te doby se nam nepodarilo nic podobneho spasit..
Nahodou nehrajete nekdo DnB ci Breakbeaty?

stereoman

Re: Čím dostáváte při hraní lidi aneb které vychytávky použí

Příspěvek od stereoman »

thebeatseek® hraje zlomene beaty. Viz. toto tema:

./viewtopic.php?t=185

Luis

Příspěvek od Luis »

bussy píše:Kruci ono ja si pamatuju jak jsme hrali s Kminem, coz uz je nejaky ten patek, v Marleyi a on valim Breakbeaty a ja do toho mixoval hiphop a skrecoval..aa to byl mazec. Bohuzel od te doby se nam nepodarilo nic podobneho spasit..
ja nekdy hraju breakbeat ale tu u nas to moc lidi neba..
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

thequila

Re:

Příspěvek od thequila »

bussy píše:Kruci ono ja si pamatuju jak jsme hrali s Kminem, coz uz je nejaky ten patek, v Marleyi a on valim Breakbeaty a ja do toho mixoval hiphop a skrecoval..aa to byl mazec. Bohuzel od te doby se nam nepodarilo nic podobneho spasit..
Zdarec, ja hraju DNB i Dubstep nebo treba i nejaky Break...

2NiNe

Re: Čím dostáváte při hraní lidi aneb které vychytávky používáte

Příspěvek od 2NiNe »

tez hraju dnb ci breaky.

jinak nejradsi sem kdyz se mi povede vykutit nejakou dobrou kombinaci 2 efektu, kolikrat muze vzniknout hodne zajimavy vysledek :)

phalanx

Příspěvek od phalanx »

Dostávám je tim že když si myslej že už se nedá hrát víc na krev, ukážu jim že to jde velmi snadno :D Nejlepší pocity jsou když je vymetenej strop klubu od pavouků (to jde krásně v Mrkvi v Opavě:D ) jinak se prostě občas seberu a když je čas na nějaký divadlo tak si jdu zapařit s lidma. jinak třeba fail kterym jsem dostal lidi byl že mi kamarádka mačkala tak dlouho efekt na pioneeru že jsme omilem stáhl master a jel jen na odposlechy (což naštěstí byla jen chvilinka :D )
Drum and bass + Hardcore

Dano23

Příspěvek od Dano23 »

Raggajungle :) Nejradši nahodím nějákou pecku od Benny Page a vyburcovat :)
Raggajungle <3

microgenius

Příspěvek od microgenius »

ja pouzivam k vyburcovani efekt echo na kratkou dobu a kdyz je najezd tak ho tam hodim a hejbu snim do rytmu a zvednu ruku a zacnu skakat a vypnu ho kdyz uzje beat rovnej :D.

nebo posiluju najezdy korekcema zalezi ceho je tma vice jestli vejsek nebo stredu a u toho poskakuju a delam blbosti to taky zabira :d
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

nema.dj

Příspěvek od nema.dj »

opicky....na to by vas bolo :) ....co tak vyhodit istice pri 150bpm, ked maju tancujuci pred orgazmom k zaveru setu.....stroboskopy sa idu roztrhat, dymostroj uz ani nemoze viacej fukat a zrazu ......tma....tak vtedy je ina vasen :D :D :D :D :D
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

nema.dj píše:opicky....na to by vas bolo :) ....co tak vyhodit istice pri 150bpm, ked maju tancujuci pred orgazmom k zaveru setu.....stroboskopy sa idu roztrhat, dymostroj uz ani nemoze viacej fukat a zrazu ......tma....tak vtedy je ina vasen :D :D :D :D :D
tak v tuto chvili bych za pultem se svou smulou zemřel na frakturu lebky po zasahu pullitrem :D:D:D:D

jinak, u mne vitezi ruzne kombinace efektu...
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

nema.dj

Příspěvek od nema.dj »

DjMatisS píše:
nema.dj píše:opicky....na to by vas bolo :) ....co tak vyhodit istice pri 150bpm, ked maju tancujuci pred orgazmom k zaveru setu.....stroboskopy sa idu roztrhat, dymostroj uz ani nemoze viacej fukat a zrazu ......tma....tak vtedy je ina vasen :D :D :D :D :D
tak v tuto chvili bych za pultem se svou smulou zemřel na frakturu lebky po zasahu pullitrem :D:D:D:D

jinak, u mne vitezi ruzne kombinace efektu...
aj tu bol efekt...svetelny, spojeny s realny dymom....16A istic neznamena, ze tolko znesie aj zasuvka.....hlavne ked je do nej tahana hlinikova dvojlinka
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

:D :D :D
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Odpovědět