Winamp VJ-->Virtual DJ

Odpovědět
FFINS

Winamp VJ-->Virtual DJ

Příspěvek od FFINS »

Stáhl jsem si winamp s jednoduchou projekcí a potřeubuju nějak nastavit aby mi winamp chytal signal z VDJ, aby projekce byla komprimována s mixem ve VDJ.. za rady vřélé díky!! =)

nema.dj

Re: Winamp VJ-->Virtual DJ

Příspěvek od nema.dj »

FFINS píše:...... aby projekce byla komprimována s mixem ve VDJ..
? :shock: co chcel tymto autor povedat? ..... resp. na co sa chce vlastne opytat? ..... ked neviem pouzivat technicke terminy, tak ich nehadzem len tak zbrucha
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

FFINS

Příspěvek od FFINS »

Když ti hraje hudba ve winampu a pustíš si projekci, tak projekce se přispůsobuje podle basů a "bliká" do rytmu.. A já chci udělat to aby když budu hrát ve Virtual DJ tak aby projekce ve winampu se přispůsobila podle rytmu ve virtual DJ..

nema.dj

Příspěvek od nema.dj »

ja som relativne pochopil co chces, ale komprimacia je uplne iny vyznam ako si tu plesol ... okrem ineho, ze mi pripadas ako dalsi z tich, co videli video Tiesta ...bud chces mixovat alebo vizualizovat .... obe cinnosti sa naraz robit sice daju, ale nie je to ten efekt ako ked sa venujes jednej cinnosti a poriadne a druhu nechas ineho, ktory ma v tom tiez jasno .... nic v zlom, nechcem urazat, len ak sa da, tak aspon usmernit
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

FFINS píše:Když ti hraje hudba ve winampu a pustíš si projekci, tak projekce se přispůsobuje podle basů a "bliká" do rytmu.. A já chci udělat to aby když budu hrát ve Virtual DJ tak aby projekce ve winampu se přispůsobila podle rytmu ve virtual DJ..
ja to kdysi delal (cca 12let), ale ne z virtual dje, ale z normalnich gramcu, napojil jsem druhy vystup z mixu do linein pc kde bezel winamp a v nastaveni winampu jsem si nastavil source z direct input na line in (uz si to nepamatuju presne, ale snad te aspon spravne navedu kde hledat)

Odpovědět