Výrobník Mlhy

Odpovědět
Dejvis

Výrobník Mlhy

Příspěvek od Dejvis »

Zdravím ! Potřebuju nějaký výrobník mlhy, mám 1 kandidáta. A je to Flash N-900 (Zde http://www.all4music.cz/index.html?pod=/_5170196h.htm ) Pokud vlastníte tento produkt prosím o radu nebo jestli máte nějaký lepší doporučit tak moc dík. ( Potřebuju to na kolotoč, atrakci typu Lavice. Potřebuju aby to byla neprůhledná mlha. Kdybych namíchal glycerin s destilovanou vodou myslíte že by ta mlha byla neprůhledná žeby přes ni nebylo nic vidět ???) Předem díky za odpověd'. Dejv (jestli máte video této mlhy bylbych rád kdyby jste mi dali odkaz, nemůžu nic najít děkuji)

Azu

Re: Výrobník Mlhy

Příspěvek od Azu »

Škoda že si to nenapsal včera, moh sem ti ji býval natočit protože v podniku kde sem byl ji mají. Mně ta mlha přišla jako kdyby byla hodně líná a moc se jí ven z toho mlhátoru nechtělo, lezlo to z ní pěkně pomalo, dofuková vzdálensot pěkně mizerná, to i Scanic Fog Machine ZF 700, který je 700W mně přišel ve srovnání s tímhle jako podstatně větší pracant.
Náplně se prodávají v různých hustotách, ptak použiješ tu nejhustší
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Dejvis

Příspěvek od Dejvis »

Azu píše:Škoda že si to nenapsal včera, moh sem ti ji býval natočit protože v podniku kde sem byl ji mají. Mně ta mlha přišla jako kdyby byla hodně líná a moc se jí ven z toho mlhátoru nechtělo, lezlo to z ní pěkně pomalo, dofuková vzdálensot pěkně mizerná, to i Scanic Fog Machine ZF 700, který je 700W mně přišel ve srovnání s tímhle jako podstatně větší pracant.
Náplně se prodávají v různých hustotách, ptak použiješ tu nejhustší
Mno dofuk to má mít až 5 metrů. To je až tak hrozná ?? Nebo máš nějaký nápad na jinou mlhu ? Chci to do 1500Kč... ??? Díky :wink:

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Hoj, tak jestli to máš na ven, tak si myslím, že to je hodně slabé a za 1500 neseženeš skoro nic a jestli jo, tak se ti to během roku zničí a stejně to nebude nic foukat..Aby jsi z toho něco měl, tak minimálně 3500 (American DJ-Fogstorm 1200). A já osobně bych na kolotoč jak ty říkáš bral pořádnou mlhu, která se používá na koncertech venku a to už se pohybuju kolem minimálně 8tis..
Music is my destiny!

ToLa

Příspěvek od ToLa »

dj_camil píše:Hoj, tak jestli to máš na ven, tak si myslím, že to je hodně slabé a za 1500 neseženeš skoro nic a jestli jo, tak se ti to během roku zničí a stejně to nebude nic foukat..Aby jsi z toho něco měl, tak minimálně 3500 (American DJ-Fogstorm 1200). A já osobně bych na kolotoč jak ty říkáš bral pořádnou mlhu, která se používá na koncertech venku a to už se pohybuju kolem minimálně 8tis..
Ono když koupíš ten levnej, namícháš si to z glicerinu, zbavíš ho trysky, tak to bude dělat hodně hustou mlhu v celkem slusnym mnužství, ale s nulovym dofukem, tj. kam zafouka vitr, tam to pujde...
Pokud to chceš nějak inteligentně, tak minimálně AD 1700HD (5tis) tam když uděláš stejný postup, tak to bude naprosto ideální ;-)

mrichvalsky

Příspěvek od mrichvalsky »

No ja si myslim ze AD 1700 HD ti musi stacit. Mam ho v klube je to super. Mal som aj tu N900 a ta mi odisla hned po niekolkych tyzdnoch, ale podal som reklamaciu a bola mi uznana. Zacala z toho tiec kvapalina.

Odpovědět