Vizualizace na TV

Odpovědět
prespic

Vizualizace na TV

Příspěvek od prespic »

Zdravíčko, lidi!!!

Potřeboval bych trochu pomoct s vizualizací ke hraní na Virtual DJ.
Jde mi o to, že potřebuju pouštět automatickou vizualizaci, stačí něco jak je milkdrop ve winampu, ale potřebuju ji roztáhnout na televizi.
Prostě abych mohl na monitoru hrát ve VDJ a na telce mi při tom hrála vizualizace... snad se to dá pochopit z toho popisu :-\

Moc by mi to pomohlo, uz se to snažím nějak vykutit skoro týden a nejsem moc daleko :D

Podotýkám že mám grafiku ATI Radeon 2600 a televize je připojená přes TV-out.

Tak se mějte :)

prespic

Re: Vizualizace na TV

Příspěvek od prespic »

[quote="prespic"]Zdravíčko, lidi!!!

Potřeboval bych trochu pomoct s vizualizací ke hraní na Virtual DJ.
Jde mi o to, že potřebuju pouštět automatickou vizualizaci, stačí něco jak je milkdrop ve winampu, ale potřebuju ji roztáhnout na televizi.
Prostě abych mohl na monitoru hrát ve VDJ a na telce mi při tom hrála vizualizace... snad se to dá pochopit z toho popisu :-

Moc by mi to pomohlo, uz se to snažím nějak vykutit skoro týden a nejsem moc daleko :D

Podotýkám že mám grafiku ATI Radeon 2600 a televize je připojená přes TV-out.

Tak se mějte :)[/quote]

Ještě sem chvíli hledal a bádal a našel tohle:
http://www.virtualdj.com/forums/80597/G ... VDJ__.html

Jsem tedy o něco dál. Už dokážu načíst ve vinampu to co hraje v PC a dokonce sem vymyslel aj tu vizualizaci. Problém už je jenom to, že když ztlumím Winamp, tak se (je mi záhadou proč) ztlumí i VDJ :(

Nevite co s tim?

Rusty

Příspěvek od Rusty »

Co se tyce vizualizaci, tak na virtuala ser, je na hovno. Nainstaluj si Resolume, mel sem to pripojeny prez s video...muzes si na nem michat sam, nebo importujes klipy, kterejch je na webu habakuk a das auto mix a budes mit povedenou projekci:-) a nejsou tak nudny jak ty winampovsky.

prespic

Příspěvek od prespic »

Rusty píše:Co se tyce vizualizaci, tak na virtuala ser, je na hovno. Nainstaluj si Resolume, mel sem to pripojeny prez s video...muzes si na nem michat sam, nebo importujes klipy, kterejch je na webu habakuk a das auto mix a budes mit povedenou projekci:-) a nejsou tak nudny jak ty winampovsky.

Jo, to by se dalo, ale ja pravě hledal něco jednoduššího. Když si dělám VJe sám, tak v arkaosu, ale ja bych prave potreboval neco co bych jenom pustil tak jak ten winamp a ono to tak pěkné hrálo :)

Mně totiž ty winampovsky jako třeba milkdrop vubec nepřipadají nudnké :-\ naopak...

Odpovědět