Videoteka

Odpovědět
fugas

Videoteka

Příspěvek od fugas »

Zdravim,
rad bych si nechal poradit, chci prejit s audia na video, no kazda rada dobra.
co pouzivat?

1. Pioneer DVJ 1000 nebo X1 a mix Edirol jsou urcite spicky a byli by nejlepsi,
ale je neco levnejsiho?
2. Na firmu NUMARK a jeji prehravace jsem moc chvaly neslysel, spis naopak, mix od nich nevim
3. pouzivat treba Virtual DJ ver. 5.0 ? (tukat az do rana na klavesnici by se mi asi nelibilo, navic jsem ho zkousel a u jednoho playeru se po chvilce vzdy zasekne obraz a jde jen zvuk)
5. nebo je neco jineho? pohodlneho, dobreho? splehliveho?

Diky za kazdou radu a pomoc

EVO

Re: Videoteka

Příspěvek od EVO »

přiznám se, že Ti nějak nerozumím. Co vlastně chceš? Chceš mixovat jak hudbu tak video? Nebo jenom video, tj. VJing? Pro jenom na VJing určitě nedoporučuju používat VDJ, spíš si pořiď resolume, tenhle program je na to jak dělanej, osobně jsem mu taky dloho nemohl přijít na chuť, ale teď už bych neměnil :!: :geek2:

fugas

Příspěvek od fugas »

sorry za nepresnost,
chtel bych mixovat prevazne videoklipy, ale v pripade remixu, kde klip nemam, nyhradit samozrejme jinym videem nebo animaci.

lwq

Příspěvek od lwq »

EVO píše:přiznám se, že Ti nějak nerozumím. Co vlastně chceš? Chceš mixovat jak hudbu tak video? Nebo jenom video, tj. VJing? Pro jenom na VJing určitě nedoporučuju používat VDJ, spíš si pořiď resolume, tenhle program je na to jak dělanej, osobně jsem mu taky dloho nemohl přijít na chuť, ale teď už bych neměnil :!: :geek2:

VDJ v novejsich verzich umi s "mixovat" video, ale osobne me to vubec neuchvatilo ...
KorgNanoKontrol#AKG K181DJ#TraktorDJStudio#Ableton#MacBook Pro

papek

Příspěvek od papek »

EVO píše:přiznám se, že Ti nějak nerozumím. Co vlastně chceš? Chceš mixovat jak hudbu tak video? Nebo jenom video, tj. VJing? Pro jenom na VJing určitě nedoporučuju používat VDJ, spíš si pořiď resolume, tenhle program je na to jak dělanej, osobně jsem mu taky dloho nemohl přijít na chuť, ale teď už bych neměnil :!: :geek2:
Nevieš mi poradiť kde by som zohnal videá do resolume?

DjStormo

Příspěvek od DjStormo »

Klipy do Resolume stiahnes tu: http://www.videoediv.net/vj-loop/
2xPioneer CDJ-800mk2,Pioneer DJM-800...
http://www.ellensound.sk

Odpovědět