Světlo pro DNB

KAdas

Re: Světlo pro DNB

Příspěvek od KAdas »

ten Thomann je hodně doporučovaný.. Líbí se mi ten foot controller a stativ.. jenom škdoa, že to má jenom 7 diod. 3w to by mělo svítit už. viděl jsem to ted na youtube a potřeboval by člověk aspon dvě, takže 15K. Nebo by se dalo pořídit toto : http://www.thomann.de/cz/stairville_led ... 6x3w_b.htm
koupit 3x a dát na to kontroler. máme i to strobo na DMXko a + treephase (taky DMXko) a vše zapojit do kontroleru.. (a nebo koupit 2x ten set, ale to bych potom neovládal strobo a treephase)..A ještě otázka : ten kontroler zapojím potom jak ? kabel je jasný, ale třeba to strobo, či ten treephase. To je normálně na linku jako u mixu na zvuk, nebo mezi to něco ještě potřebuju ? a doporučit kontroler: zančka / cena / životnost / funkce

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

Konkretne ti nereknu, ale obecne nastavis jestli chces aby se ti ty svetla chovaly stejne, tak na stejnej dmx kanal, pak strobo na jinej

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

Jo a jeste neco, na videa se moc nespolehej, jsou natoceny vetsinou pri skoro absolutni tme, kterou nemas nikde v realu, ideal je se na to podivat nazivo.

KAdas

Příspěvek od KAdas »

ok, díky, už mám nějakou představu a ty DMXka, tak to jsem něco přečetl, takže už zase něco vím. :)

Odpovědět