Rane RPM26z - jak na GATE?

Odpovědět
stereoman

Rane RPM26z - jak na GATE?

Příspěvek od stereoman »

Od dob dokonceni VS mam potize se spankem a tak vzdy nekolik hodin koukam do stropu. Zrovna vcera jsem mel jednu takovou celkem dlouhou chvilku. Behem toho koukani do stropu jsem zrovna premyslel o to vasem RANEovy 26z.

Jelikoz akci vetsinou porada kolega, ktery skoncil u klasickych ekvalizeru a vyhybek, tak mu toho Rejna musim vzdycky nastavit ja. Jelikoz jsem nikdy nezazil akci, kde by nebyl skluz, tak jsem se vzdy soustredil na nastaveni vyhybky a EQ. Na experimentovani s GATEm uz nikdy nebyl cas.

Chtel bych se vas tedy zeptat, zda s tim nemate zkusenost? Na Ranu se GATE nastavuje pomoci bloku Matrix Ducker Mixer (nebo nejak tak). Ja kdyz jsem to nejak v rychlosti nastavil, tak GATE fungoval, ale vzdy po vypnuti signalu nam sel do aparatu jeste sekundu brum.

Brum byl zpusoben jednim z CD playeru a nepodarilo se nam jej odstranit. Druhy CD player byl OK. Brum nebyl zas tak vyrazny - pri hudbe byl dokonale skryt. Zadny velky problem to nebyl, jen me zajima, zda to jde nastavit tak, aby ten GATE (Matrix Ducker Mixer) necekal tu sekundu? Pokud si to pamatuji spravne, tak tam u toho bloku jsou nejake 4 mody (treshold, force ...), nejde nejaky nastavit tak jak jsem psal vyse?

honcka
Vybavení

Re: Rane RPM26z - jak na GATE?

Příspěvek od honcka »

Gate jsem nepouzival, takze vubec nevim, skousel bych si hrat s hodnotou ramp back, nejlepsi je poridit si 10m lan kabel vytahnou si notase pred bedny a hrat si tam s tim

stereoman

Příspěvek od stereoman »

To ja tedy pokrocil dale, ja jsem rejna pichnul na wifi router :wink: .

Ja toho rejna nemam k dispozici. Nastavuji to jen na akcich, takze to hned tak nevyzkousim. Az budes mit chvilku, muzes to prosimte vyzkouset?

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

ja ho mam v racku ve skladu u kamose spolu se zbytkem aparatu a pocitam, ze to vytahneme nejdriv za 2 mesice

cybersound

Příspěvek od cybersound »

ahoj, rád bych poradil, ale mám ho nastavenej k odladěný zakázkový triamp sestavě ve stálý instalaci, takže do něj nehrabu ...
pořídil jsem ho hlavně kvůli blbuvzdornosti, žádnej kroutil na něm nic nenakroutí a nepřekroutí ani kdyby chtěl , úžasná vlastnost :D...
jinak už mám aparát (26KW) komplet v aktivu a crossovery/dsp nepoužívám..
kdysi jsem měl driveracky, analogový rane atd...

Odpovědět