Projekce, animace

Odpovědět
microgenius

Projekce, animace

Příspěvek od microgenius »

Cau mam takovej dotaz potreboval bych program kterej by fungoval podobne jako WMP 11 kterej by sam prehazoval animace ktere by byli synchronizovane s hudbou osobne mam resolume na videoDJing ale nebere mi klasicke animace ktere jsou treba v tom WMP nebo jinem audio prehravaci taky by me zajiamlo jestli je nejaky plug in nebo program co to umi ?
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

xschnpa

Re: Projekce, animace

Příspěvek od xschnpa »

Teďka trošku odbočim, mohu se zeptat, kde bereš nějaké ty animace? Nebo spíš kde se dají stáhnout? Nikde jsem kloudně nic neviděl... Stránku nebo něco?
SVĚTELNÁ A ZVUKOVÁ TECHNIKA

microgenius

xschnpa píše:Teďka trošku odbočim, mohu se zeptat, kde bereš nějaké ty animace? Nebo spíš kde se dají stáhnout? Nikde jsem kloudně nic neviděl... Stránku nebo něco?
mam asi tak 80 podobnejch animaci jako WMP dostal jsme je free k vpne siritelnemu audio programu

benja

Příspěvek od benja »

Také sháním ty vizualizace či animace, máte někdo nějakej odkaz nebo kde to seženu? Díky

microgenius

benja píše:Také sháním ty vizualizace či animace, máte někdo nějakej odkaz nebo kde to seženu? Díky

hele dej na google aimp2 je toprehravac a na ofico strankach jsou ke stazeni animace jako jsou ve WMP podobne a mam jeste tak 80 animaci do VDJ na styl WMP ale ted nemam notes takze nemohu poslat ale do 14 dnu by me mel prijit tak ti pak napisu a kdyztak poslu kdyz budes chtit?

benja

Příspěvek od benja »

Díky určitě, no ale potřebuju to tak do 19.5, jelikož 21.5 bude velká akce, kde to už potřebuju mít :)

benja

Příspěvek od benja »

no koukal jsem na ten program, našel na netu nějaké vizualizace a nic moc no, .. uvidim co posles ty .. skoda ze nejde nastavit aby se měnily .. jelikož mít tam pořád jednu ... je oničem a manuálně to měnit to určitě ne.

microgenius

benja píše:no koukal jsem na ten program, našel na netu nějaké vizualizace a nic moc no, .. uvidim co posles ty .. skoda ze nejde nastavit aby se měnily .. jelikož mít tam pořád jednu ... je oničem a manuálně to měnit to určitě ne.

hele snad to stihnu ,doufam hele chteo jsem se optat co pouzivas za program?ve vdj se to da nastavit aby to jelo zasebou neco jako prezentace ale nedeoa to prechody a a nevim jak se nastavuje aby to jelo podle hudby ,

benja

Příspěvek od benja »

Já žádnej program na to zatím nemam, zkoušel jsem winamp, wmp, aimp 2 ... jinak podle hudby to není až zase tak uplně duležité .. hlavně aby tam nebylo pořád jen jedno

microgenius

benja píše:Já žádnej program na to zatím nemam, zkoušel jsem winamp, wmp, aimp 2 ... jinak podle hudby to není až zase tak uplně duležité .. hlavně aby tam nebylo pořád jen jedno

ty jo zrovna program je dulezitej zkus resolume nebo virtual dj tam se to da taky nastavit a podle te hudby je to good kdyz to nebude nastavene na hudbu tak se to nebude hejbat ta animace

microgenius

tak uz mam pc tak mi pak napis sz a ja ti to poslu

Odpovědět