Problem s programovanim MARTIN Freekie

Odpovědět
dudo

Problem s programovanim MARTIN Freekie

Příspěvek od dudo »

Zdravim. So zo Slovenska hravam uz par rokov. Chcem sa spytat niektorych na tieto scany od ADJ ci maju skusenosti. Viem ze to nie je nic extra ale predsa ta 50w dioda ktora tam je nemusi az tak zle svietit. Chcem kupit 8 ks. Vyhovuje mi aj to ze jeden ma 6kg.

http://www.americandj.eu/default/inno-roll-led.html

Alebo si necham tieto co mam teraz Martin mania SCX600 a pult Freekie. Problem je ten, ze pult sa mi nedari naprogramovat tak ako chcem. Je to na vela hodin a ja nemam cas na to. Nepoznate niekoho kto by mi tam dal nejake pekne programy-sceny? Zaplatim. Ak nie tak to cele predam za 2200 eur - polovicna cena. Boli par krat v prevadzke. Cize 6x skaner Martin mania SCX600 a pult Freekie. Na tom ADJ pulte su prednahrate programy celkom pekne, sice len 8. Nechcem to pripajat cez notebook a podobne. Mam rad jednoduchost. Toto je moja technika.

http://www.disman.sk/sk/Technika

johnny

Re: Problem s programovanim MARTIN Freekie

Příspěvek od johnny »

ledky su slabe, ta 50 w ti nebude ani zdaleka svietit tak ako tie martin scx 600,
+ martin kvalita a vydrz.
ta ledka je este roll, gobo sa ti roztriesti a vykon nikde, mozno tak do baru alebo mensich priestorov.
skusil by som sa pobavit s tym pultom, alebo ak nevyhovuje tak kupil iny pult.
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500

dudo

Příspěvek od dudo »

johnny píše:ledky su slabe, ta 50 w ti nebude ani zdaleka svietit tak ako tie martin scx 600,
+ martin kvalita a vydrz.
ta ledka je este roll, gobo sa ti roztriesti a vykon nikde, mozno tak do baru alebo mensich priestorov.
skusil by som sa pobavit s tym pultom, alebo ak nevyhovuje tak kupil iny pult.
díky, ale aj tak by som rad videl tie ADJ v akcii. skus toto pozriet, neda mi to pokoj

http://www.youtube.com/watch?v=K2rFnz31ajU

johnny

Příspěvek od johnny »

moj komentar najdes v diskusi pod, ja na tvojom mieste , by som bol pysny na skenery ktore vlastnis,
do buducna by som rozmyslal mozno nad vybojkymi 575, to svieti ako cert, aj vonku osvetlis.
ledky su este v plienkach, este len pride ich cas.

johnny

Příspěvek od johnny »

http://www.youtube.com/watch?v=cZpu_E4NrEg

toto si pozri, na thomane ich maju celkom lacno.

dudo

Příspěvek od dudo »

johnny píše:moj komentar najdes v diskusi pod, ja na tvojom mieste , by som bol pysny na skenery ktore vlastnis,
do buducna by som rozmyslal mozno nad vybojkymi 575, to svieti ako cert, aj vonku osvetlis.
ledky su este v plienkach, este len pride ich cas.
Dik asi mas pravdu necha si tie moje. Tu je inac nieco s mojej akcie ako svietia

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... eg0#t=334s

johnny

Příspěvek od johnny »

celkom velky kulturak, v takom by si uzivil aj nieco silnejsie,
viem si tam predstavit aj 4ks 575,
no najskor skus naplno vyuzit potencial tych martinov, ked sa ti to bude zdat malo, tak presedlaj radsej na vybojky!

dudo

Příspěvek od dudo »

johnny píše:celkom velky kulturak, v takom by si uzivil aj nieco silnejsie,
viem si tam predstavit aj 4ks 575,
no najskor skus naplno vyuzit potencial tych martinov, ked sa ti to bude zdat malo, tak presedlaj radsej na vybojky!
Ok dik kaslem na tie ADJ aj ked by som ich chcel aspon vidiet

johnny

Příspěvek od johnny »

najlepsie, skoc niekde na akciu pozriet kde ich budud mat, ja som bol pozriet na jednej kde bola 20W ledka a bol som dost sklamany, niekde dokonca pisu ze vykon porovnatelny z 400 W halogenom, a ono to svietilo jak za dusicky v ocistci :D

dudo

Příspěvek od dudo »

johnny píše:najlepsie, skoc niekde na akciu pozriet kde ich budud mat, ja som bol pozriet na jednej kde bola 20W ledka a bol som dost sklamany, niekde dokonca pisu ze vykon porovnatelny z 400 W halogenom, a ono to svietilo jak za dusicky v ocistci :D
:lol: :lol: :lol: :lol: Ale kde to nikto nema. Kaslem na ne tie Martin viem ze sa nepokazia

Odpovědět