Pordte led svetlo

Odpovědět
miross44

Pordte led svetlo

Příspěvek od miross44 »

Cavte pordte mi nejake led svetlo do 200€ moze byt od american audio tie su celkom schopne ... priestorovo by osvecovalo kulturak tak nejake silnesie co by malo aj pekny efekt
2x Pioneer cdj 850 + pioneer djm 700 + Sennheiser HD 25-C II, Pioneer ddj sx, Macbook pro 13 "

johnny

Re: Pordte led svetlo

Příspěvek od johnny »

no neveim ci ti jedno svetlo do 200E osvieti cely kulturak, ja odporucam amerikan dj revo scan cena jedneho - 120E, ale minimalne 2- 3 najlepsie 4 aby si mal na ten kulturak, video - http://www.youtube.com/watch?v=bGaM5KXmwjg, prepojis ich cez dmx cabel, zosinchronizujes no parada
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500

konszpic

Příspěvek od konszpic »

Já bych mohl ze svojí zkušenosti doporučit taky American DJ Revo 2 - pokud by jsis připlatil tak máš 2 Reva a 1 dokáže osvítit celé fotbalové hřiště a efekt je super pokud máš 2 na krajích - viz youtube. Programy tam jsou dobré a opravdu to vysvítí hodně, lze přes DMX, nebo přes malý kontrolér zesynchronizovat obě a ovládat to tím speciálním ovladačem na American světla (UC-3).

johnny

Příspěvek od johnny »

konszpic píše:Já bych mohl ze svojí zkušenosti doporučit taky American DJ Revo 2 - pokud by jsis připlatil tak máš 2 Reva a 1 dokáže osvítit celé fotbalové hřiště a efekt je super pokud máš 2 na krajích - viz youtube. Programy tam jsou dobré a opravdu to vysvítí hodně, lze přes DMX, nebo přes malý kontrolér zesynchronizovat obě a ovládat to tím speciálním ovladačem na American světla (UC-3).

:D :D :D :D :D, to je vtip ???ze jedno dokaze osvietit cele futbalove ihrisko :D :D :D, tak to by som nenosil zo sebou 5 scanerov s 250w halogenmi, ale kupil by som si jedno revo :D, a tym co si kupuju silne vybojkove scaneri a rotacne hlavy tak sa budeme smiat ze ?

PS: vecsina diodovych svetiel sa porovnava s 250e halogenom, ale vecsinou to je vykon porovnatelny s 150w halogenkou.

stopo

Příspěvek od stopo »

johnny píše:
konszpic píše:Já bych mohl ze svojí zkušenosti doporučit taky American DJ Revo 2 - pokud by jsis připlatil tak máš 2 Reva a 1 dokáže osvítit celé fotbalové hřiště a efekt je super pokud máš 2 na krajích - viz youtube. Programy tam jsou dobré a opravdu to vysvítí hodně, lze přes DMX, nebo přes malý kontrolér zesynchronizovat obě a ovládat to tím speciálním ovladačem na American světla (UC-3).

:D :D :D :D :D, to je vtip ???ze jedno dokaze osvietit cele futbalove ihrisko :D :D :D, tak to by som nenosil zo sebou 5 scanerov s 250w halogenmi, ale kupil by som si jedno revo :D, a tym co si kupuju silne vybojkove scaneri a rotacne hlavy tak sa budeme smiat ze ?

PS: vecsina diodovych svetiel sa porovnava s 250e halogenom, ale vecsinou to je vykon porovnatelny s 150w halogenkou.
osvetlit nie je problem to za uplnej tmy osvetlis aj s 50w halohenkou :lol: :lol: :lol:
len ako to bude vyzerat sem tam daky luc a o sile nebudem radsej ani hovorit
u nas v meste mame klub kde tanecny parket je max 5x5 metrov a svetla su tam revo 4 (co je o dost silnejsie) dalej 4 scanery, 3 dalsie efekty a stromboskop a mne tam stale este daky efekt chyba :mrgreen:

johnny

Příspěvek od johnny »

osvetlit nie je problem to za uplnej tmy osvetlis aj s 50w halohenkou :lol: :lol: :lol:
len ako to bude vyzerat sem tam daky luc a o sile nebudem radsej ani hovorit
u nas v meste mame klub kde tanecny parket je max 5x5 metrov a svetla su tam revo 4 (co je o dost silnejsie) dalej 4 scanery, 3 dalsie efekty a stromboskop a mne tam stale este daky efekt chyba :mrgreen:[/quote]

na jednej strane hovoris ze osvetlis s 50w halogenkou futbalovy stadion, :D, na druhej ze 8 svetiel a strobak na parket 5krat 5 metrov je malo, neprotirecis si ??

ze revo osvieti futbalovy stadion, na druhej strane revo + dalsich 8 svet efektov je na parket 5 krat 5 metrov malo

stopo

Příspěvek od stopo »

to mala byt ironia

je rozdiel osvetlit a osvetlit
aj ked vezmes baterku a postavis sa na tribunu tak dokazes osvetlit stadion ale je to ulne o hovne

vezmi si svetlo a chod na zahradu v noci a uvidis ze to osvetli avsak bude to o nicom

johnny

Příspěvek od johnny »

sak hej, ale ja by som mu poradil revo ale scan diodove 2-3 , a bute to mat lepsie myslim

stopo

Příspěvek od stopo »

jj ale zalezi na tom kolko chce investovat a na aky ucel

special

Příspěvek od special »

pokial môžem ja prispieť, tak čo sa tíka porovnávania halogenovych žiaroviek a diod, tak tam bude vždy rozdiel aj ked urobia efekt ktory bude mať dostatok let aby sa dal porovnavať s napr 250 w halogenou, treba povedať, že žiarovka sa bude vždy zdať silnejšia, lebo svieti akoby som to povedal viac aj do okolia, čiže viac osvetli a diody su jednak menšie a jednak svietia len ako tie lúče ine okolite svetlo z nich nejde, ale treba povedať aj že let svelta sú ľahšie podstatne menej náročne na spotrebu energie a letka ti vydrží aj 100 000 hodín žiarovky treba často meniť. a čo sa tíka toho ake let svetlo treba chlapikovi poradiť, osobne si myslim že jedno svetlo nech je ake kolvek je na kulturak málo. svietiť to bude aj to niečo urobí, ale je to málo osobne by som na poloprofi kúpil american dj revo iii rgb stoji niečo okolo dvesto euro, a je to fajn svetlo má aj dmx ovládanie, akúpil by som dva a ktomu ešte potom nejake dalšie. nazáver ešte by som ktomu kúpil dymostroj pretože farby let budu krajšie, ale samozrejme dnes sa všetko odvíja od situácie peňaženky, tak pokojne nech kúpi jedno revo a časom ked došetri kúpi dalšie alebo niečo iné...
2*numark n d x 800 + denon d n-x 1100 + senheyser h d 215

markes

Příspěvek od markes »

DO KULTURAKU:
aspon minimalne 1ks AMERICAN DJ Revo III
http://shop.danel.sk/index.php?main_pag ... cts_id=891

a aspon 2 scenery:
http://shop.danel.sk/index.php?main_pag ... ts_id=1299

+ nejaky green laser o vykone 200mw,,,cize kupit aspon 400ku,,,

no a na zaver: 2ks strobo o vykone 1500w alebo jednu 3000ku/w,,,
nejake UV Delo,,,
+ dymostroj,,,a to by tak podla mna na """"""zaciatok""""" aj stacilo
DJM-800, CDJ-900, Sony MDR-V700

miross44

Příspěvek od miross44 »

Po nejakom case som skoncil pri 1x american dj revo xpress 2x led scaner vykon ani znacku presne neviem ale v cenovej kategorii 120-150 € za jeden 1x laserword EL-200 RGY 2x strobo ale slabe okolo 300W a jedno dvojled svetlo cosi ako toto http://www.1111.sk/exp-led-twin-led-[1-9EE].html?ItemIdx=19 len slabsie parak 1200W antari + hlinnikova rampa .....svietit to svieti ale neni to ziadna vyhra bolo to vsetko take pozliepane mozno casom tie svetla predam dosetrim a kupim cosi poriadne ale zatial to staci. Teraz riesim skor zvukovu stranku skok z bcd 3000 + vdj na pioneer... asi pravdepodobne 2x cdj 850 + djm 700.Tiez by nebolo na skodu zobrat aspon tie 900 maju o nejaky ten riadok viac na display-i... ale chyba mi taky detail ... peniaze :sad2:
2x Pioneer cdj 850 + pioneer djm 700 + Sennheiser HD 25-C II, Pioneer ddj sx, Macbook pro 13 "

Odpovědět