Poraďte zelený laser na akce - do klubu

otava5

Re: Poraďte zelený laser na akce - do klubu

Příspěvek od otava5 »

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já vim ted a jen o dvou 1200 a já mam 1700 a opravdu z toho žádný smrad neleze, a to používám glycerin...
Takže bych to viděl na to, že páni si koupili nějakou super levnou kapalinu na aukru a teď to svádí na kdo ví co.
Pánbůh ví co do toho lejou za esence... oni někteří to nahrazujou vonnýma olejema co jsou do dekoračních lamp. Tam se to pak pálí jak to je jasný....

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Jo no, přesně tak. Já mám 1200 už celkem dlouho a teď mi akorát odešla tepelná pojistka v hodnotě asi 30kč, takže to je OK.
Music is my destiny!

dj_kabel

Příspěvek od dj_kabel »

Azu píše:se mně líbí že vždy ať jde o zvuk, světla nebo cokoliv a někdo se zeptá na vleikost podniku, tak každej napíše počet lidí místo rozměrů podniku. Kapacita lidí o ničem nevypodívá. Ono bude hodně záležet právě na tom okolním světle a hustotě vzduchu. Tyhle lasery menších výkonů nemají v předu ochranné sklo a tak se do nich poměrně dost práší a je potřeba skutečně ty zrcátka pravidelně čistit a ten rozdíl je hned také vidět.
Pro názornost zde jsou dva 100mW zelené lasery Laserworld EL 100G DMX, v tomto podniku to svítilo přesně tak akorát a to je prostor se svítícíma reklamama kolem celého podniku a hlavní prosto je odhadem 20 x 14m. Tyto lasery sem zkoušel i v zimě v noci z okna když venku sněžilo a jejich viditelnost byla krásně i na vzdálenost větší jak 200m.
Obrázek

Mam tady doma ještě někde i fotky Laserworld EL 200RGY (50mW zelená, 150mW červená) provozované v podniku také zhruba pro těch 200 lidí, kde je hlavní parket zhruba o rozměru 6 x 5m a je tam také úplně v pohodě.

Do těchto menších prostor jsou bohatě dostačující zelené lasery s výkonem 80 a 100mW. Pokud chcete opravdu "za málo peněz hodně muziky", tak doporučuju Laserworld EL D 400 RG udělá to dostatečněj blázinec za ty peníze, 2x 100mW zelený, 2x 100mW červený

Ak by si mohol pridaj nejake foto aj co si spominal Laserworld EL 200RGY som nan dot zvedavy

HMMM

Příspěvek od HMMM »

Ahojte sori ak je to OT ale neviem jak sa da na DX objednat laser na dobirku prosim help :sad2: :sad2: :| :| :? :? :( :(

Odpovědět