ovladac na stroboskop

Odpovědět
johnny

ovladac na stroboskop

Příspěvek od johnny »

chcel by som sa opytat na ovladac na stroboskop, pripadne stroboskopy, na 1500w strobac, nejaky dobry za rozumnu cenu, pripadne na nazor na tento ovladac http://svetla.trix.sk/strobo.php
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500

dj_snake

Re: ovladac na stroboskop

Příspěvek od dj_snake »

ja ho mam a pokial nechces ist do DMX ale do analogoveho stroboskopu tak je ten ovladac fajn... akurat som ho po kupe musel rozobrat a dostelovat potenciometre ktore su vnutri aby spravne pracoval s mojim stroboskopom... (asi si zo zaciatku nesadli)... mozes nan zapojit az 3 stroboskopy a vyuzivat funkcie ako program(musis tam mat min 2 strobo aby to malo vyznam, raz blika jeden a raz druhy) dalej je tam FLASH (to je ze si blikas manualne ty ako chces) potom je tam audio pulse (ovladac blika podla vstavaneho mikrofonu podla hudby) a este manualny mod kde si nadstavis dimmerom silu zablesku a speedom rychlost blikania... a mas tam kontrolne led diody ktore blikaju zarovno so stroboskopom... celkovy moj dojem je dobry... lebo zapojis ho na 12V adapter pripojis 3.5 jack zo strobo a frcis.... inak mame ho aj v klube kde robim rezidenta... uz vyse 10 rokov a nebol s nim ziadny problem... :wink:
CD + Vinyl = Analógová technika s digitálnym srdcom...

Odpovědět