Nový Club-nové barevné lasery prosím poradte

Odpovědět
DJ INFINITY

Nový Club-nové barevné lasery prosím poradte

Příspěvek od DJ INFINITY »

Zdravím.

Potřeboval bych radu nebo nápady.Já a Kolega stavíme nový clubík.Majitel si přeje mimo spoustu dalšího osadit dvěma barevnými lasery řízené přes DMX panel a jako alternativní řízení z druhého místa chce požít PC.Na ceně prý nezáleží nicméně pochybuju ,že by měl zájem o KVANTY ale jestli někdo ví ceny těch kvantů rád se je dovím.české moc nemohu sehnat.Nicméně jeden DJ u nás může zajistit distribuci. Jako Alternativní laser který splnuje požadavky výše zmíněné jsem navrhnul 2X laserový projektor Laserworld RS 800 RGY který disponuje také ILDA protokolem tudíš ovládání z PC by nebyl problém tak jako přes DMX512 na DJ stage přes ovladač.Pokud máte nějaké jiné návrhy na jiný laser uvítám.Já osobně slyším na tyto lasery je a jen chválu a pokud má někdo jiné zkušeností rád se je dovím také.

Děkuji všem za příspěvky.
CDJ 1000 a DJM 800 !jedině TO!

Rosi

Re: Nový Club-nové barevné lasery prosím poradte

Příspěvek od Rosi »

Laserworld - Kvant. Uvědom si jeden podstatný fakt a sice ten, že u LW jsou výkony hodně nadnesené. Věím, že 500mw Kvantu převálcuje 1000mw od Laserworld !!! On ten cenový rozdíl je na úkor něčeho :-) Mám i RGB laser Laserworld, tak vím o čem mluvím ....
Pioneer CDJ900,Reloop 6000MK5,Pioneer DJM 700k,Technics RP-DH1200

DJ INFINITY

Příspěvek od DJ INFINITY »

to nepochybně rozdíl bude.Ale u Kvantu se platí také značka a to dost tak jako např u pioneer.A slyšel jsem že LW dělaji za dobrou cenu hodně svítívé hračky.V podstatě si myslím,že lepší už by za dobrou cenu neměl smysl brát a kdo má víc tak už fakt ten Kvant.Kvant je špička ale né každý club si jej muže zapsat do světelneho parku.V mnohých svití max 300mW green a jsou rádi že jsou rádi
CDJ 1000 a DJM 800 !jedině TO!

EVO

Příspěvek od EVO »

Vyber si nějaký RGB na chinesedepartment.com, nedávno jsem kupoval od nich 300mw green a jsem spokojenej :geek2:

Odpovědět