Netlas s.r.o poznma niekto tuto firmu??

steave

Netlas s.r.o poznma niekto tuto firmu??

Příspěvek od steave »

Zdravim pozna niekto tuto firmu http://www.netlas.eu/ . Pisal som trozka z zastupcom firmy a nejako sa mi to nepozdava. Napisal mi ze ci nemam zaujem o Laser a tu su jeho nazory nejako sa mi to nepozdava

ak mám byť úprimný tak skytec laserworld schová ľavou zadnou Firma Skytec všeobecne nie je žiadna výhra, no z praxe servisu aspoň rešpektujú pracovné podmienky laserového modulu a jeho životnosť je dlhšia než u laserworldu. Mechanické vyhotovenie je u oboch katastrofálne.
Ak sa budeme baviť o rovnakej (EL) sérií spolu so skyteco-om tak tak laserworld je bohužiaľ pozadu, síce možno na vonok pekne svieti, ale to čo je vo vnútri je katastrofa. Nové modely sú už na tom lepšie.

Pokiaľ ide o výkon, tak za 400€ toho výkonu veľa nezískaš.
To na videu je 1W modrý laser s top galvosystémom a riadený ILDA prevodníkom cez ethernet. Cena 3 450 € s DPH.

Ale v PicoLas sérií máme 300 mW modrý s 25kpps galvom za 480 € s DPH, alebo 500 mW modrý s 25kpps galvom za 600€ s DPH ak máš záujem a to čo je na videu sa páčilo.

Tu su videa zevraj ich výroba
http://www.youtube.com/watch?v=-1IwmE1uQrw
http://www.youtube.com/watch?v=8B6KazPjDGs
Elektrovoice ELX115P ,q99 ,Sennheiser HD 25,Pioneer ddj sx,RCF 4PRO 8003-AS,mikrofóny shure ,Sennheiser a stale doplnujem

netlas

Re: Netlas s.r.o poznma niekto tuto firmu??

Příspěvek od netlas »

pekný deň,

áno poznám a absolútne netuším, ako sa môže verejne objaviť na stránkach obsah súkromného rozhovoru. Nepísali ste si zo zástupcom firmy ale priamo s konateľom spoločnosti a spoločnosť je odnožou inej spoločnosti. Ak je niečo čo sa Vám nepozdáva, prosím konzultujte to s kýmkoľvek, no súkromné rozhovory od slova do slova na internet nepatria. My rovnako nepreposielame osobné informácie o našich klientoch tretím stranám.

Považujem to za maximálnu drzosť hrubé porušenie základnej etiky, ktorá Vám asi nič nevraví !

Ďakujem za porozumenie.

steave

Příspěvek od steave »

Asi uplne jasne ze som dostal od vas ponuku a automaticky si ju overujem. Je rozumne ze sa nepustam do kupi nieco co vobec nepoznam kedze hodlam za to vyhodit nemale peniaze a musel som napisat vase stanovisko. ano je to moj rozhovor s vami.Seriozna firma sa nemusi zapodievat takymy ako som ja kedze ma dost inych zakaznikov a je normalne ze kazdu firmu co si od nej nieco pojdem kupit si najprv preverim :)
Elektrovoice ELX115P ,q99 ,Sennheiser HD 25,Pioneer ddj sx,RCF 4PRO 8003-AS,mikrofóny shure ,Sennheiser a stale doplnujem

steave

Příspěvek od steave »

a objavila sa len cast rozhovoru ktora je podstatna kedze cenovu ponuku nemate vyvesenu na stranke tak som ju tu dal su to len vase nazory a vasa vizitka :) seriozna firma si za svojimy nazormy stoji a berie to skor ako reklamu.Je rodiel ak ja tu nieco napisem a vy date osobne udaje tretej strane toto uz riesi zákon o ochrane osobných údajov.Stojim si za svojima budem nadalej zhanat informacie o vas ak si este vobec niekedy nieco od vás kupim.

netlas

Příspěvek od netlas »

Nech sa páči, určite budeme radi ak si niečo u nás zadovážite. Máte však veľmi zvrátenú predstavu o obchodnom styku a etike neformálnej komunikácie, zrejme vychádza z neochoty, podvodov a klamstiev, ako sa to zbežne stáva.
Seriozna firma sa nemusi zapodievat takymy ako som ja kedze ma dost inych zakaznikov a je normalne ze kazdu firmu co si od nej nieco pojdem kupit si najprv preverim :)
Rozhodne by som to netvrdil, my ku svojim klientom pristupujeme individuálne a vážime si každého zákazníka, je jedno či spraví objednávku za 5€ alebo 5000€. Nikdy totiž neviete, či Vám v budúcnosti nedá zarobiť viac aj ten 5-eurový.
Meradlom seróznosti nie je stabilný a silný zákazník, ale spokojnosť každého individuálneho kupcu. Aspoň týmto heslom sa riadime v našej spoločnosti. Sme mladá a dynamická spoločnosť so širokým portfóliom, postavená na silnom základe, ktorá si buduje svoju dobrú povesť zatiaľ úspešne.

Za reklamu však rozhodne ďakujeme !

Prajem krásny zvyšok dňa.
Jakub

Ludek

Příspěvek od Ludek »

netlas píše: Za reklamu však rozhodne ďakujeme !
No nevím, reklamu si tu děláte sami:
netlas píše: Považujem to za maximálnu drzosť hrubé porušenie základnej etiky, ktorá Vám asi nič nevraví !
Co udělal tak hrozného a drzého? :shock: Nezveřejnil žádný soukromý mail s osobními věcmi, pouze ocitoval vaše vyjádření k vašim výrobkům a na tom snad není nic tajného... Buď si za svým názorem stojíte a pak není důvod se rozčilovat, nebo jste si to upravil, trochu "pomluvil" konkurenci a teď vám spíš vadí, že se to dostalo ven mezi lidi a každý si to tu může přečíst. :)

steave

Příspěvek od steave »

presne tak Ludek :) :) dostal som ponuku od firmy a teraz ju konzultujem z ostanymi (teda som to aspon ocakaval ale asi je to menej znama firma ) kedze sa snazim v danej cenovej relacii kupit co najlepsi vyrobok. Aby som nekupil somarinu sanzil som sa konzultovat to zo skusenejsimy a nechapem ako inac som si to mal overit jedine tak ze poslem vyjadrenie z firmy ci ma niekto este iny napad ak ano rad sa necham poucit ako sa to robi ?? :shock:

netlas

Příspěvek od netlas »

My však nezastupujeme žiadnu z menovaných značiek, a nie sú to ani naše výrobky pán Budín, to ste si zle prečítali. Iba sme robili ich servis a toto je náš subjektívny názor na prevedenie kusov, ktoré sme mali v rukách. To je práve to, čo tu chýba - je to len výňatok textu, ktorý nemá absolútne žiadnu informačnú hodnotu vzhľadom ku riešenej problematike.

Rozhodne je takéto zverejňovanie však veľmi neprofesionálne.
Ak môžem dodať, snažiť sa kúpiť v cene 200€-400€ čo najlepší laser je veľmi idealistická predstava, v tejto cene takpovediac nič dobré neexistuje. Existuje iba možnosť vybrať si "menšie a väčšie zlo" a tŕpnuť, kedy to prestane fungovať. Ak už chcete investovať do lasera a myslíte to seriózne, odporúčam došetriť a kúpiť si niečo kvalitnejšie, rentovať to a do mesiaca máte investíciu späť pokiaľ ste šikovný (praktická skúsenosť zákazníka z ČR, ktorý u nás bral laser a temer obratom chce ďalšie ...)

Ludek

Příspěvek od Ludek »

Ok, beru to. Mně se jenom zdála te reakce trochu přehnaná.
Naposledy upravil(a) Ludek dne 12 dub 2012 14:58, celkem upraveno 1 x.

steave

Příspěvek od steave »

Kazdy ma na to iny nazor zbytocne sa tu hadat ide o to komu co staci a kto ma ake prioriti mne na zaciatok laser za 400e staci videl som ho viem aky chcem
Laserworld EL-D200G 2x a podla odozvy zakaznikov ze su z nim spokojny si ho kupim aj ja tam hore je presne vinaty vas nazor na oba znacky verim ze si za nim stojite. Kazdy ked klikne na vas web tak si zisti co ste za firma alebo ked uz ma skusenosti tak som ocakaval radu. Kedze na stranke nemate cennik k laserom tak som tu dal zase vas citat, aby si kazdy vedel utvorit nazor su tam aj videa z vasich vyrobkov k porovnaniu tak neviem co je na tom zle su tam podstatne veci ako premna spotrebitela.Je to uz stara tema tak ze uz sa ku nej nechcem vraciat

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

Ty lidi jsou s tim spokojeny mozna proto, ze v rukach nemeli poradny lasery, kdyby se jim pujcil na nejakej mejdan treba Kvant, tak by jich imho dost zmenilo nazor :)

Azu

Příspěvek od Azu »

Je laser a laser. Tyto levné řady bych nazval spíše efektem s laserovou diodou, než je nazývat laserem.
Konkrétně tento D200G obsahuje jednu 100mW zelenou diodu, jejíž paprsek je přes zrcátka nasměrován do dvou výstupních míst. 100mW není žádná výhra, pokud jsou v podniku na zdech svítící reklamy, nebo jde světlo z baru, tak uvidíš v podstatě kulový. I tak díky krokovým motorkům to vytváří jen jakýsi nekontrolovatelný chaos. Aby to mělo vůbec jakýkoliv smysl, tak je potřeba jich mít více, když budeš mít 4-6ks, tak už se to dá rozmístit po podniku a budeš mít velký laserový chaos, za předpokladu že tam bude skoro úplná tma bez jiných světel.
Za ty peníze je lepší koupit třeba modrý KAM 500, nebo dražší blázinec Laserworld EL-700 GB
Poku nějaký laser, tak minimálně Laserworld CS-400G, ten je celkem povedený a svítí slušně, vše pod tuto hranici jsou vyhozené peníze.

Co se týče drahých laserů a jejich pronájmů, tak je to o známostech na správných místech a nějaké pozici na trhu, jinak se to bude válet jen doma, protože o to není na hudebních akcích dnes zájem, právě díky tomu, že si podniky a djové nakoupili právě tyto levné imitace laserů a každej pak píše na plakáty lasershow, čímž to celé do... , využití leda přes kontakty ve významnějších reklamních agenturách, kde je možné realizovat lasershow při různých reklamních show.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Ludek

Příspěvek od Ludek »

Azu píše: ..Konkrétně tento D200G obsahuje jednu 100mW zelenou diodu, jejíž paprsek je přes zrcátka nasměrován do dvou výstupních míst...
D200G má 200 mW celkem, 100 mW má D100G. Já D200G mám, samozřejmě to není bůhví co, ale na menší akce mi v pohodě stačí a výkonově se hodí k LED efektům. Kdybych měl laser silnější a pustil ho současně s dalšími světly na parket (Revo III, Tri Phase LED), tak by ty LED světla pak skoro nebyly vidět, přestože samy o sobě bez laseru svítí dost.
Naposledy upravil(a) Ludek dne 12 dub 2012 19:27, celkem upraveno 1 x.

steave

Příspěvek od steave »

Si myslim ze ked ten chaos je napojeny na DMX a vie sa pouzivat tak to nemusi byt az tak zle je pravda za kvalitu sa plati ale na zaciatok kym splatim aparat a i ne veci tak vdanej cenovej relacii to bude asi najlepsia volba postupne sa budu zarobene peniaze z akcii odkladat a pojde sa do drahsich hraciek.Na laserovu show sa pouzivaju ine masinky i mna dost serie ked dakto napise napr. svetelna show a dojdem pozriet a to je 0 body :) Vsetko je to aj o tom ako sa ta technika pouziva. Vzdy sa mi pacilo ked to je vsetko zosinchronyzovane a efektovo to aj vyzera ale na dedinskych disko je len rezim automod a zeby to svietilo :) aspon u nas v okoli :) dneska je to o tom ze papier vela znesie :) Zacinal som z 100w polo hifi aparatom teda stlpy boli hifi(bassy eminece beta15 :) ) a na tyzden idem objednavat 1kw profi aparat. tak ze postupne sa rozvyjam(venujem sa tomu naplno cca 1,5 roka) ale chce to cas kedze nemam otecka mamku milionaroch a vsetko si to kupujem sam kusok po kusku .Snazim sa obetovat sa tomu vsetok svoj volny cas(sekol som nadobro koli tomu aj z alkoholom uz 4 mesiace abstinent :) ) a zarobene peniaze. Uvidme co buducnost da :) poprosil by som OFF TOPIC

netlas

Příspěvek od netlas »

honcka píše:Ty lidi jsou s tim spokojeny mozna proto, ze v rukach nemeli poradny lasery, kdyby se jim pujcil na nejakej mejdan treba Kvant, tak by jich imho dost zmenilo nazor :)
Myslím že to bolo dostatočne trafené po hlavičke. Z videa sa moc vidieť nedá... vidieť je predsa len niečo iné. Kto by sa chcel pozrieť, tak máme k dispozícií k videniu 1,6W RGB 40kpps s integrovaným ILDA prevodníkom na .NET rozhraní a rovnako taký istý 15W modrý laser.

Predsa len, 16 bitové XY rozlíšenie, 8 bit na každú farbu, analógová modulácia, riadenie cez LAN a WiFi, galvosystémy strednej triedy DT40 a pro trieda CT6215HB ... tomu sa povie laser - kto nevidel na vlastné oči, nepochopí :wink:

Odpovědět