Laserworld EL 400 RG

Odpovědět
nikolasj

Laserworld EL 400 RG

Příspěvek od nikolasj »

Zdravim mám takovej jeden debilní dotaz :o)zakoupil jsem si laser Laserworld EL 400 RG a nikde sem nenašel žádný spínač pro vypnutí a zapnutí laseru nechce se mi věřit že pokud chci laser zapnout zapnu ho jen do zasuvky a vypnout tak ho ze zasuvky vytahnu i kdyz je zapnuty mozna to vypada jako blba otazka ale me by to celkem zajimalo pac me prijde nelogicke vypinat pusteny laser tim ze ho vytrhnu ze zasuvky popripade bych se chtel vyhnout zbytecnemu zniceni takze jak to je opravdu se laser nijak nepousti?dik moc za odpovedi

ToLa

Re: Laserworld EL 400 RG

Příspěvek od ToLa »

Opravdu je to tak jako u všech dalších světelných aparatur (mimo mlhy :-D)
Přece bys nechtěl uprostřed večera běhat se štaflema mezi lidma, a zapínat lasery na konstrukci vypínačema? :mrgreen:

nikolasj

Příspěvek od nikolasj »

ToLa píše:Opravdu je to tak jako u všech dalších světelných aparatur (mimo mlhy :-D)
Přece bys nechtěl uprostřed večera běhat se štaflema mezi lidma, a zapínat lasery na konstrukci vypínačema? :mrgreen:

tjn to mas pravdu taky fakt :o)no klub bohuzel nemam ani laser danej nekde na pevno takze nad timhle sem neuvazoval laser vemem na akci dame ho nekam vysoko nastelujem zapnem a neresime ale mas pravdu tak me jen zmatlo ze mam i laser laserworld el-60 a tam normalne zapinani a vypinani mas a i u ostatnich laseru co sem se setkal bylo ze si ho dal do zasuvky a musel jeste zapnout a ne ze hned bezel me dneska prisel tenhle novej a nikde nic tak sem docela cumel tak jestli je vypinani zapinani reseny tak ze to proste jen dam nebo vytahnu ze zasuvky tak ok dik za info

microgenius

Příspěvek od microgenius »

nikolasj píše:
ToLa píše:Opravdu je to tak jako u všech dalších světelných aparatur (mimo mlhy :-D)

tjn to mas pravdu taky fakt :o)no klub bohuzel nemam ani laser danej nekde na pevno takze nad timhle sem neuvazoval laser vemem na akci dame ho nekam vysoko nastelujem zapnem a neresime ale mas pravdu tak me jen zmatlo ze mam i laser laserworld el-60 a tam normalne zapinani a vypinani mas a i u ostatnich laseru co sem se setkal bylo ze si ho dal do zasuvky a musel jeste zapnout a ne ze hned bezel me dneska prisel tenhle novej a nikde nic tak sem docela cumel tak jestli je vypinani zapinani reseny tak ze to proste jen dam nebo vytahnu ze zasuvky tak ok dik za info
kup si prodluzku se zapinanim a vypinanim to mas to same
jako spinac an laseru :D:D
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

Azu

Příspěvek od Azu »

Nebo ještě líp a jednodušeji si kup zásovky na dálkové ovládaní, u laserů neocenitelná záležitost, nemusíš tahat kilometry kabelů k nějakému vpyínači u osvětlovače, ale jen zpaojíš laser do nejblížší zásuvky přes tu zásuvku na dálkové ovládání
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Ale nesmíš koupit ty co já... Kamarádovi fungujou jakž takž ty samé, mě fungovali divně už od začátku, a po pár použití se dostali do stádia, že dosah je asi 2,5cm :mrgreen:

momosk

Příspěvek od momosk »

HP 550, Digital Jockey 2
soundcloud.com/momo-sk
facebook.com/djmomosk

Odpovědět