Kapalina do Hazeru

Odpovědět
havlis

Kapalina do Hazeru

Příspěvek od havlis »

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Mohu použít kapalinu co je určená do mlhátoru v hazeru? Předem díky za odpovědi.
Pioneer CDJ2000, Pioneer DJM800, Sennheiser HD-25

djfelixus

Re: Kapalina do Hazeru

Příspěvek od djfelixus »

Rozhodně ne. Do mlhátoru i hazeru jsou do každýho jiný kapaliny.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

havlis

Příspěvek od havlis »

djfelixus píše:Rozhodně ne. Do mlhátoru i hazeru jsou do každýho jiný kapaliny.
A jakou by si mi doporučil? Díky za radu

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já bych to tak jednoznačně neviděl... Bude to to samé, jen je to 2x dražší protože hazer je mnohem více cool a je potřeba majitele vojebat...

V čem by to asi mělo být jiné? :mrgreen:

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

hazer dela mensi kapicky, tudis bych tipoval, ze ta kapanina do nej ma treba jinou koncentraci, pripadne se lehce lisi ta chemka

ToLa

Příspěvek od ToLa »

To jako, že kape na zem? To je ale rozbitý hazer :-D
Koncentrace bude tak akorát 2x řidší, ale to je vše... Není nad to ojebat zákazníka.. ne že to je 2x dražší, ale ještě je tam toho 2x méně... No kdo si tohle koupí, zaslouží sebrat občanku :roll:

Azu

Příspěvek od Azu »

Ač to prodávám, tak do dneška je toto asi jedno z mála témat které mně také vrtá samotnému hlavou a nedostal sem na to zatím nikdy od žádného dodavatele jasnou odpověď. Jedni mně tvrdí, že se do toho leje stejná kapalina jako do mlhátoru (akorát ta méně hustá) a jiní, že se do toho leje něco jiného, ale něbyli měn schopný říct co se tam vlastně z té jejich nabídky produktů leje. Takže by mně samotného zajímalo co tam mam nacpat, protože bych si docela rád koupil hazer od Martina, ale nevím co pak do něj lít.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Mně človíček co ozvučuje/osvětluje spoustu klubů a akcí v severních čechách (v našem městě všechny) mi řekl, že když do Hazeru naleju normální kapalinu do mlhovače, tak ho zničim. Asi by to neřikal jen tak. Víc sem to neřešil. Jinak jaká přesně se tam leje, to netušim, zkrátka lepší je koupit označenou jako do Hazeru.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Tam prostě z principu nemůže být nic jiného...
Stejně jako ti prodejce řekne, že mlhovač zničíš tou levnou kapalinou a že musíš kupovat tu drahou zelenou... :roll: A to nemluvim o glicerinu, ten ti musí dle prodejců zabít všechny kamarády a znásilnit přílekyni :mrgreen:
Jediný rozdíl je že v hazeru je "pomalé čerpadlo" jinak je to prostě mlhovač jako každý jiný....
Když se má rozbít, tak se rozbije a je jedno co do něj liješ.

havlis

Příspěvek od havlis »

ToLa píše:Tam prostě z principu nemůže být nic jiného...
Stejně jako ti prodejce řekne, že mlhovač zničíš tou levnou kapalinou a že musíš kupovat tu drahou zelenou... :roll: A to nemluvim o glicerinu, ten ti musí dle prodejců zabít všechny kamarády a znásilnit přílekyni :mrgreen:
Jediný rozdíl je že v hazeru je "pomalé čerpadlo" jinak je to prostě mlhovač jako každý jiný....
Když se má rozbít, tak se rozbije a je jedno co do něj liješ.
Souhlasím. Teď jsem se dozvěděl od jednoho majitele hazeru, že ho má už třetím rokem a leje do toho stejnou kapalinu jako do mlhovače.. A zatím prý žádnej problém :)

xschnpa

Příspěvek od xschnpa »

No já bych řekl, že ta kapalina do hazeru bude méně koncentrovaná než do mlhátoru jak zde už padlo a maximálně bude obohacena o nějakou přísadu proti zanášení....
SVĚTELNÁ A ZVUKOVÁ TECHNIKA

jakub.p

Příspěvek od jakub.p »

Zdravim, chlapi,

vyzkoušel jsem malej hazer od eurolite, 700w. Na menší akce. K tomu mám tuhle kapalinu.
http://www.thomann.de/cz/stairville_phf ... _5_ltr.htm

Zničím ho, když jí do něj naliju? :) Všechno by bylo ok, ale děsí mě cenovka a tato fráze "The PSS ZR fluid is similar to the Pro Haze Fluid."

JEM náplň za 250kč/litr se mi opravdu nechtělo kupovat :(

Díky a zvuku zdar! 8)

havlis

Příspěvek od havlis »

jakub.p píše:Zdravim, chlapi,

vyzkoušel jsem malej hazer od eurolite, 700w. Na menší akce. K tomu mám tuhle kapalinu.
http://www.thomann.de/cz/stairville_phf ... _5_ltr.htm

Zničím ho, když jí do něj naliju? :) Všechno by bylo ok, ale děsí mě cenovka a tato fráze "The PSS ZR fluid is similar to the Pro Haze Fluid."

JEM náplň za 250kč/litr se mi opravdu nechtělo kupovat :(

Díky a zvuku zdar! 8)
Já do hazeru liju normální kapalinu do mlhátoru a v pohodě. A to už jsem toho s tím nafoukal

Odpovědět