Jake LED PAR

Odpovědět
strapal

Jake LED PAR

Příspěvek od strapal »

Hoj. Chtel bych poradit - akce cca 50 lidi, jake LED PAR by jste si vybrali? Nemam predstavu jaky vykon bych tak potreboval a taky nevim, jestli je pocet LED ve svetle ukazatelem jejich poruchovosti, pripadne jestli se daji poskozene ledky nejak sikovne vymenit... Je to takovy hruby vyber z inzerce abych vedel co vlastne dale hledat a kam se ubirat. Neco je udajne nove, neco pouzite. Ceny od 900,- do 1.800,- Videl jsem opakovane nabizet poskozene nebo nefunkcni PARy znacky SHOWLITE, tak od nich asi ruce pryc... Dikes za nazory.

LED PAR 18X1W - LED SLS-180 RGB
LED PAR 56 54x3W RGBW
LED PAR 56 12x10W RGBW
LED PAR 54x1,5W
Scanic LED PAR 64 RGB - 123x10mm

strapal

Re: Jake LED PAR

Příspěvek od strapal »

Vidim ze dotaz se ujal.. :-) tak jinak - je tady na foru nekdo ochotny ze stredni moravy (nejlepe Vsetinsko, ale neni podminka), kdo by mel moznost mi ukazat v realu jak sviti nejake podobne LED PAR, jako v odkazu vyse, abych byl konecne v obraze? Pripadne mi treba pres SZ nabidnul zapujceni na dobu, nez si poridim svuj arzenal? Na zapujceni neni LED podminkou, klidne halogen. Chtel bych LEDku porovnat se 100W halogenovou PAR36, ktera sviti na moje ucely malo a podle toho bych si pak nejaky LED PAR koupil. Jina moznost, nez to videt v realu, proste neni. Diky predem za ochotu.

Odpovědět