Eurolite Snow 5001

Odpovědět
johnny

Eurolite Snow 5001

Příspěvek od johnny »

bolo by to vhodne riesenie do mensieho kulturaku ? nejake skusenosti ? rady?
pridavam video
http://www.youtube.com/watch?v=9cd3b7I0 ... re=related
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500

Fifuli

Re: Eurolite Snow 5001

Příspěvek od Fifuli »

Zdravim, pokud jde o eurolite 5001 snehovac, tak snezi celkem pekne za tu cenu, ma vsak jedno velke ALE. Sam jsem ho na jedne akci mel a dofoukne celkem daleko, ale jen v uzkem pruhu napr. cca 1m, takze jedna masina zasnezi plochu do dalky klidne i 6m ale jen cca 1m na sirku, osobne jsem snehovac podporoval vetrakem a ten foukal ze strany do proudu snehu a rozsiril tak rozptyl. Je dobre taky 5001 dat co nejvys pro co nejlepsi efekt snezeni. Uz ale nikdy nebudu pouzivat jen jednu masinu, priste uz jen vic najednou.
Kdyz se ale posnazis a pokud te tlaci rozpocet, jedna masina stacit bude, ale necekej buhvi co, jestli si vzpomenu postnu sem nejaky foto z party jak 5001 vypada v akci s lidma ;-)
BCD 3000 & DJX 750 & AKG - prostě "živý jukebox" :-D

johnny

Příspěvek od johnny »

no jasne hod sem nejake foto, chcel by som sa opytat na spotrebu kvapaliny, a aku kvapalinu tam davas, kolko to tak spapa za disku tej kvapaliny, aka je viditelnost tych vlociek, ci napriklad netreba nato svietit UV-ckom. dik za info

Fifuli

Příspěvek od Fifuli »

Kapalinu jsem použil originální od eurolite a spotřeba byla na můj vkus celkem vysoká, počítej tak 2 nádrže do 5001 za párty, já jsem sice vypráskal jen jednu ale pouštěl jsem to cca. každých 5-15 minut vždy na chvíli a kolem 1:00 jsem to nechal běžet v kuse a vyšlo mi to tak tak, cca 45 minut před koncem párty došla náplň. Přiložím Ti odkaz na fotogalerii z klubu kde jsem to používal, jsou to ne moc kvalitní fotky, ale snad postačí, případně ještě někde vyhrabu odkaz na webovky fotografů co byly fotit. Sorry že fotky budeš muset projít, ale nechtělo se mi nahrávat jen ty "inkriminované", ptž nevím na jakém DVD je mám schované(vypálené), odkaz je rychlejší.

http://tikiclub.cz/akt3.html

Jinak nasvícení UV bylo jen díky 2 UV zářivkám a myslím že se hodí efekt 5001 UVčkem doplnit.

Snad Ti to pomůže, jinak doporučuji efekt nekupovat, ale raději půjčit, kousek od Blanska ti mašinu půjčí borec za 1200-1500 i s náplní. Jestli se chceš ještě na cokoliv zeptat, rád odpovím.

johnny

Příspěvek od johnny »

tak ta teda este pootravujem :D,foto postacuje, neskusal si kvapalinu do toho miesat sam ?? lebo co som pozeral tak je dost draha, pripadne ak mas nejaky receprt :D,som zo slovenska takze pozicat z ciech asi nie,a kupovat to chcem na okoli to nik nema mozno by som to sem tam aj prenajal, UV- cko mam,nadrzku to ma na 10litrov ?, moze to fukat aj nepretrzite ?

Fifuli

Příspěvek od Fifuli »

Sorry nedošla mi vůbec ta Slovenština, promiň ;-) je jasný že si to do ČR nepojedeš půjčit. Náplň jsem nikdy nezkoušel míchat a bohužel ani neznám nikoho z okolí, kdo by to zkoušel. Pokud rozjíždíš "tech store" a hodláš půjčovat, tak klidně kup proč ne ;-) šikovných lidí se širokou nabídkou efektů za rozumné ceny není nikdy dost, obzvlášť pokud v okolí nemáš konkurenci. Jinak ofiko údaje od výrobce jsou: • Spotřeba: 40ml/min • Výstupní množství sněhu: 90ml/min • Rozměry: 490 x 260 x 430 mm • Hmotnost: 12kg • Obsah nádrže: 5l •

Dle mé zkušenosti to může "jet v kuse" i podle poučení známého, který tuhle mašinu půjčuje ;-) a cena cca 800CZK (cca prez 32euro) za 5l je fakt celkem dost, pokusím se mezi známými sehnat ten recept/postup na namíchání, ale nedávám tomu moc šancí. Buď nebudou vědět, nebo nebudou chtít pustit info, ale pokusím se a potrápím i strejdu Google, jak něco zjistím, dám vědět ;-) BTW vubec neotravuješ, ba naopak plně chápu že si chceš ověřit zkušenosti z praxe, než něco koupíš ;-) klidně postuj další dotazy, co budu vědět poradím

Azu

Příspěvek od Azu »

Pokud to nemáš do nějakého velkého prostoru, tak je efektivnější za stejné peníze nakoupit čtyři sněhátory American DJ Snow Flurry a udělá to mnohem větší efekt než mít jeden sněhátor s delším dofukem.
Problém u všech sněhátorů a pěnovačů je velké spotřeba a nutnost doplňovat do nich kapalinu během akce, což v případě pověšení na nějakou rampu může být i neřešitlený problém. Kamarád to dělá tak že má sebou větší sud s kapalinou ze kterého má pak rozvedeny do jednotlivých mlhátorů hadičky s čerpadlem do ostřikovačů od auta a může tak dotankovávat kdykoliv během hraní kapalinu do mlhátorů
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

johnny

Příspěvek od johnny »

co sa tyka kvapaliny nasiel som na nete 5L ktora sa riedi s vodou na 25L za nejakych 15E, co nie je najhorsia cena , cital som, ze tam skusali davat jarovu vodu, a rozne pripravky na kupanie ako penu do kupela, len by som to chel pocut od niekoho co to pouziva , sak ked mozno do dymaku doma namiesat velmi lacno kvapalinu, peco nie do snehostroja , ktory tej kvapaliny za akciu uz cosi viacej spapka,

Odpovědět