Bodovky a mlha

Odpovědět
freeform

Bodovky a mlha

Příspěvek od freeform »

Zdravim. Potřebuju sehnat dvě bodovky na diskokoule a chci se vejít do 500kč.
Ani nevim jestli je možný to do týhle ceny koupit.
Stačej mi nějaký 50-75W.

Napiśte mi sem někdo odkaz na vyhovující světla.
Děkuju.

Jako druhej dotaz bych se chtél zeptat co mi doporučujete za mlhu.
Jak hodné použitelný je tohle (http://www.svetlazvuk.cz/DetailPage.asp?DPG=61411) v případé že mám velmi hustou mlhu? (mícham si sám 1,2 litru glycerinu a 3,8litru destilované vody.)

Azu

Re: Bodovky a mlha

Příspěvek od Azu »

Klasický PAR36 tě vyjdou lehce kolem těch 500,-
http://www.club-music.cz/dj/reflektory/ ... cerne.html
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

freeform

Příspěvek od freeform »

Ješté mám dotaz. Co se dá použít jako vůně do mlhy kromě těch "profi".. ?

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

To nemám tušení. jde namíchat vlastní směs mlhy z glycerinu a destilky, ale že by někdo nahrazoval vůně to sem ještě neslyšel. ono dát nějakejch 90kč na 5 litrů kapaliny není zas až tak moc, a pokud chceš vyloženě šetřit tak to můžeš dát třebas do 10l. ono asi něco cejtit bude.

Rozhodně bych ale nezkoušel něco co tam nepatří. případně jestli chceš mermomoci experimentovat tak si to nejdřív zkus na testovacím vzorku a ne hned na celým kanystru aby sis zbytečně nezlikvidoval celejch 5 litru kapaliny.
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

EVO

Příspěvek od EVO »

No rozhodně bych byl v tomhle ohledu opatrnej, prej se pak ty výrobníky dost zanášej, moc tomu nerozumim tak nechci kecat kraviny, ale prej kor nějaký levnější mlhátory se tim prej dost rychle zasíraj... :?

freeform

Příspěvek od freeform »

No o to mi právě de. Směs si míchám 1litr glycerinu a 4litry destilované vody.
V obchodé mi řikaly že ty vůné za 90kč postupem času ten mlhátor zanášej a proto mě zajímala nějaka jinná varianta. Ale i tak dík.

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já jsem zkusil použít vůni co je do vonných lamp (každá prodejna svíček a podobných hovadin) stojí cca 20-40,- a je to poloviční lahvička než ta "profi" ale stačí na 15l nálně a "smrdí" 5x tolik než když dáš tu za 90,- do 5l... Pak jsem zkoušel potravinářskou, ale ta není tak intenzivní, pokud jí vubec nekdo ucejtil, ta do vonných lamp voní fakt super při malém množství...

Co se týká zasírání, do techlech levných "mrdkátorů" to opravdu nemá cenu, chcípnou za pár akcí, do těch dražších to taky nemá cenu, ty chcípnu taky ale déle, jde jen o to si spočítat, zda něco ušetříš, až budeš muset koupit za pár akcí novej. Já jsem zatím ve stádiu testování, tak uvidim za pár akcí :-D

Ale pokud to máš na občasné mlžení malýcgh prostor, což, když vybíráš tento hyper levný mlhovč tipuju, že máš, tak nemá cenu šetřit, těch 50,- za večer tě nevytrhne. Pokud chceš mlžit prostory vetší než šatní skřín, doporučim něco většího, ušetříš za nápľň jak spotřebou tak nervama, protože s tímhel musíš pořád mlžit jak divej, oproti tomu, když použiješ AA 1700HD, zamlžíš cca 5x za večer sál pro 300lidí oproti 150x s tou co vybíráš.

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

JN, já mám AA fogstorm 1200 a bohate jsem s tim zamlzil i sportovni stadion. Mlhu si z glycerinu mícham už několik let a dokonce jsem s tím kšeftoval :) Jediný problém co mám s tím made in home je, že po delším stání te namíchané kapaliny se tam začnou vytvářet takové černě jakoby plísně a taky když delší dobu stojí, tak ta mlha trošku smrdí, ale dá se to přežít :) Jinak na lasery micham 0,5l glycerinu a 4,5l destilky, na normalni mlhu 1:4 a na mooc velke prostory kde potřebuju hustou, tak 1,5:3,5.
Music is my destiny!

Otas

Příspěvek od Otas »

Pánové, ještě jste nikomu neplatili za zdravotní problémy?
Glycerin s vodou mi zanášel mlhostroj (naštěstí samodělaný z roku 1993, s komorou dělitelnou na dvě části a tudíž snadno čistitelnou - slouží dodnes, mimochodem i s tempovačem 16 sekund až 45 minut, což nemají ani dnešní levnější) a proto jsem toho nechal a raději používám origo náplň. Těch pár stovek navrch mne nezabije, on ani lékárnický glycerín není levný. Od té doby jsem nic nečistil a nesmrdí to.

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Jo aha, takže když se umyješ mýdlem (vyrobeno z glycerinu) tak potom zažaluješ výrobce za zdravotní potíže způsobené glycerinem?..Hmm dobrý no. Mimochodem glycerin se dá i vypít bez potíží (raději nezkoušejte). Ale má nasládlou chuť
Music is my destiny!

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Jo a když chceš moc šetřit a použiješ normální vodu, tak se nediv, že se ti usazuje vodní kámen, to bys pak musel používat Calgon :D:D
Music is my destiny!

Odpovědět