animace do resolume

Odpovědět
Jamal

animace do resolume

Příspěvek od Jamal »

Cauvec potreboval bych rozsirit svou zakladni zbirku animaci v resolume tak jsem ptam kde by se dali sehnat nejaka videa?a nebo jestli by mi nekdo neudelal nejakej archvim a pak mi poslal link ?Prosim!!!! abych rekl pravdu celej den sem hledal na netu a nic nenasel aj torent sem projel rapidshare atd a google ten hazel jen placene linky

honcka
Vybavení

Re: animace do resolume

Příspěvek od honcka »

Jamal píše:Cauvec potreboval bych rozsirit svou zakladni zbirku animaci v resolume tak jsem ptam kde by se dali sehnat nejaka videa?a nebo jestli by mi nekdo neudelal nejakej archvim a pak mi poslal link ?Prosim!!!! abych rekl pravdu celej den sem hledal na netu a nic nenasel aj torent sem projel rapidshare atd a google ten hazel jen placene linky
spravnej VJ si animace dela sam, vem si nejakej strihaci program a vystrihej si useky z ruznejch filmu, klipu, atd..

Jamal

Příspěvek od Jamal »

honcka píše:
Jamal píše:Cauvec potreboval bych rozsirit svou zakladni zbirku animaci v resolume tak jsem ptam kde by se dali sehnat nejaka videa?a nebo jestli by mi nekdo neudelal nejakej archvim a pak mi poslal link ?Prosim!!!! abych rekl pravdu celej den sem hledal na netu a nic nenasel aj torent sem projel rapidshare atd a google ten hazel jen placene linky
spravnej VJ si animace dela sam, vem si nejakej strihaci program a vystrihej si useky z ruznejch filmu, klipu, atd..
a nejaky nazev programu by nebyl ?a to staci jen ustrihnout a potom se to samo ulozi do avi nebo to musim prevadet jeste

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

[quote="Jamal"]
a nejaky nazev programu by nebyl ?a to staci jen ustrihnout a potom se to samo ulozi do avi nebo to musim prevadet jeste[/quote]

z profesionalnich Adobe Premiere, Avid Liquid
z amaterskych napr Pinnacle Studio

normalne tam z toho vystrihnes urcitou cast a tu si ulozis pak ve formatu ve kterym potrebujes, je to velice zkracene jinak pouzij google :)

http://www.google.cz/search?hl=cs&clien ... ea&spell=1

jeste se ti urcite k resolume bude hodit i znalost Adobe Flash, aby sis mohl v tom udelat animovany sablony

DjStormo

Příspěvek od DjStormo »

Asi si zle hladal na googli, ja som tam napisal tagy: "VJ LOOPS FREE" a vyhodilo mi ich až príliš vela.
2xPioneer CDJ-800mk2,Pioneer DJM-800...
http://www.ellensound.sk

Odpovědět