American Dj Tri Phase Led

johnny

Re: American Dj Tri Phase Led

Příspěvek od johnny »

ja som tie ts 5 kupil od Dj co skoncil a mal ich hadam aj 15 rokov ak sa dobre pametam. spraval sa k tomu hrozne, mal ich navonku v plechovej bude , aj v zime. vsetky az na jeden mali rozbite zrkadla, bolo treba rozobrat a precistit petice, vymenit 1ventilator koli rozbitemu lozisku, trosku ich nastriekat, koli velmi dobrej cene som ich zobral a uz druhy rok sluzia bezchybne.

velmi lacna ziarovka cca 3E,lebo scener uz ma svoju parabolu,ma ostrenie pomocou cocky a pomocou paraboly, velmi dobry pristup ku ziarovke, aj za akcie sa da rychlo vymenit, dobry pristup k celemu vnutru sceneru, rozoberatelna petica- rozoberies na pliesky osmirglujes ocistis a nemusis kupovat novu. zo spodu nozicky-dobre skladovanie,v pripade ze nemas alebo zabudnes rampu ich mozes niekde postavit. daju sa zavesit zrkadlom nadol.v pripade prehriatia napr ak ti odide ventilator, maju poistku, vypne ziarovku, ochrani tak ju aj seba. jedina nevihoda je vaha- 11 kg co je pri skeneroch normalne.

ts 150 tiez neni zla volba, 150 vybojka je malinko vykonnejsia ako 250 halogen. Mas na kopu rokov pokoj od nakupu ziaroviek,a za cenu parabolickych halogenovych ziaroviek ktore vydrzia 300 hodin, kupis vybojky s vydrzou 6000 hod. 7 kg vaha

eurolite su nemci.
sceneri vozim v kufri auta, kde su ts 5 konstrukcne vhodne-
,, nemusim sa bat ze sami rozbije zrkadlo a pekne sa tam vojdu vedla seba,,
predtym som mal sceneri zo ziarovkou 120v 250w, tam sa robilo prakticky len na zirovky.
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500

djchemik
Vybavení

Příspěvek od djchemik »

To s tou rampou jsem si neuvědomil - i když si jí většinou člověk společně se světly pořídí. Z diskutovaných scanů jde postavit na podložku jen TS-5ka. Jinak TS-150 a Genesis musíš pověsit - kabely připojuješ k efektu zespodu. Jinak co uvedl kolega výše - nemám co bych doplnil.
2x AA CDI 300 MP3, AA QD5-MKII, 2x Akiyama K2, the t.bone IEM 100

johnny

Příspěvek od johnny »

to ja len tak, poznam v okoli takych suflikantov co to robia len pre peniaze a machrovanie, v podstate nemaju nic, ani rampu,tie 2 svetla co maju vesaju na stolicky a oblepia lepiacov paskou :D, v pripade ts 5 ako nudzovka ich poukladas pekne na stol. vsetky konektory maju zhora aj ovladanie, ked ich zavesis na rampu mozes ich pretocit nadol.

alebo to vyuzitie na stojak moze byt ak ides na nejaku malicku akciu ako napr svadba pre 40 ludi v priestore 50 m2 kde beries len par veci 2 vrsky jeden subacik len tak nalachko, ze to vsetko napchas do kombicka ,nemusis brat vlecku, ale rampa sa do auta rozmermi nevojde. tak ich pichnes pred seba na stol,alebo hocikde.

na tento ucel sa mne osobne paci aj svetelny efekt od trixu qatroscan, ma dlhy drziak ktorym sa da zapriet zozadu do trojuholnika a mozes ho mat pekne v sikmej polohe ako si sam nastavis,a ked ho mas na podiu tak to pekne vychadza osvieti cely priestor, mimochodom, tiez kvalitne, dobre riesene a velmi ucinne svetlo, s lacnou ziarovkou, a dobrym pristupom k nej.

steave

Příspěvek od steave »

tak ja planujem to uz kus na urovni robit ano rampa bude tie svetla isto nekupim len jedno ale postupne z kazdej vyplati nieco aspon 4 keby som mal bolo by fajn je jednoduche natrepat techniku a bodaj jako poukladat auto mod a hotovo ale to sa mi nepaci treba rozlisovat oldies dicko svadba tanecna zabava nejaka techno party a .,... a ktomu aj vhodne zvolit svetla a zase ano mas pravdu do miestnosti 50m2 nenatepem tisic svetla a preto som sa pytal na presne dany ucel tj. kulturak komercna diskoteka a budem sa ucit aj to nejako zladovat ovladanie cez DMX nech to uz kus vyzeraa nemozem zase natrepat do malej miestnosti napr. 3000w stroboskop a pooslepovat kazdeho ze pride o oci prave mi ide o ten efekt nech to co najlepsie vyzera kupit si laser vie kazdy a zapne a naj svieti ta svieti ked mam uz sa do niecoho pustat a robit tak si chcem urobyt vizitku ze po odchode si povedia eju kurva ale bolo dobre je strasne dolezite co scim pasuje. je dolezity vyber pesniciek a DJ musi vediet ludi zabavit ze rano odidu a jak vstanu ta ich az nohy bolia od tancovania :D :D
Elektrovoice ELX115P ,q99 ,Sennheiser HD 25,Pioneer ddj sx,RCF 4PRO 8003-AS,mikrofóny shure ,Sennheiser a stale doplnujem

johnny

Příspěvek od johnny »

Zaklad je v tom ze ta to musi bavit a robit radost,potom si mozes robit vyzitku a dalsie starosti, 3000w strobak rozbehas v malo ktorom kulturaku, bude vyhadzovat poistky, musis ubrat vykon. aspom u mna to tak chodi.v tom ze sa akcie rozlisuju je vyhoda skenerov mas tam x moznosti, nemas to take monotonne ako klasicke svetla kde ti rotuje ruzica, pripadne blika,a pod.
mas na vyber, volis si goba, farby, pohyby, dimer, strobo, mozes is naprogramovat mnozstvo svetelnych sou,len sa musis pobavit s dmx.- svet neobmedzenych moznosti.

steave

Příspěvek od steave »

johnny píše:Zaklad je v tom ze ta to musi bavit a robit radost,potom si mozes robit vyzitku a dalsie starosti, 3000w strobak rozbehas v malo ktorom kulturaku, bude vyhadzovat poistky, musis ubrat vykon. aspom u mna to tak chodi.v tom ze sa akcie rozlisuju je vyhoda skenerov mas tam x moznosti, nemas to take monotonne ako klasicke svetla kde ti rotuje ruzica, pripadne blika,a pod.
mas na vyber, volis si goba, farby, pohyby, dimer, strobo, mozes is naprogramovat mnozstvo svetelnych sou,len sa musis pobavit s dmx.- svet neobmedzenych moznosti.

jasne len to treba aj vediet pouzivat je zbytocne mat drahu masinu a neviuzivat ju naplno lebo neviem jednoznacne scanery su moja volba a budem sa vela ucit a skusat nech vyuzim vsetky funkcie naplno :) :D
a podla mna dj-je otom ze ta to bavy ked to niekto roby len pre peniaze je to smutne jasne ze ide i oto si privyrobit ale ked ta to nebavi tak potom sa to aj odzrkadli na akcii :)
Elektrovoice ELX115P ,q99 ,Sennheiser HD 25,Pioneer ddj sx,RCF 4PRO 8003-AS,mikrofóny shure ,Sennheiser a stale doplnujem

johnny

Příspěvek od johnny »

tak to mas pravdu

steave

Příspěvek od steave »

:wink:

djchemik
Vybavení

Příspěvek od djchemik »

Jestli jsou scannery tvá jasná volba a plánuješ pořídit rampu, jdi do těch ShowTeců (Genesis scan CDM). Za ty peníze budeš maximálně spokojen. Jasné syté barvy, pěkná (rotační) goba, samostatná záklopka, jemné pohyby PAN a TILT. Scany moc "nepečou," mají i tepelnou pojistku. Jestliže chceš pořídit ovladač později, pěkný je i provoz master/slave za použití možnosti reverse PAN (v menu P1 hodnota Y). Master scan nastavíš P6 hodnota Y. Píšu to proto, že v manuálu toto NEUVEDLI. Jinak ať se rozhodneš pro cokoli, přeji šťastnou ruku při výběru.
2x AA CDI 300 MP3, AA QD5-MKII, 2x Akiyama K2, the t.bone IEM 100

steave

Příspěvek od steave »

vdaka

Odpovědět