Dj, moderator, textar, skladatel, zvukar, Josef Melen

Poptávky a nabídky na spolupráci
Odpovědět
IPIN
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2011 19:02

Dj, moderator, textar, skladatel, zvukar, Josef Melen

Příspěvek od IPIN »

Pokud Vám mé jméno něco připomělo, pak jste se trefili :-). Jako nejmladší zpívající bubeník 80-tých let, jsem nahrál a nazpíval "nesmrtelný" hit Né, pětku ne. První singl vyšel s Viktorem Sodomou v roce 1983 a jmenoval se MOUCHA. Rok poté mi F.R.Čech napsal na tělo český text k písni No Milk Today a vznikla česká verze s názvem Né, 5 ne... Řada vinylových desek, singlů a kompilací, vyšla ještě do konce 80tých let.

Mým velkým koníčkem se od roku 1992 stalo moderování. Své vlastní ranní, odpolední i noční show jsem měl např. na frekvencích rádií Agara, Kiss, Golem, nebo Relax a vysílal jsem nejen pod vlastním jménemn, ale několik let na přání vedení ráadia Golem, pod pseudonymem Jan Alan Budíček.

Dost často se pohybuji mezi 16ti provazy a mezi mé domény patří bojové sporty, především Muay Thai, Ultimátní zápasy atd...
Díky této vášni jsem natočil legendární znělku mezinárodních galavečerů bojových sportů s názvem "Mr.JPM Muay Thai Mix".

Od roku 2000 mám za sebou několik úspěšných zahraničních hudebních projektů, jako hudebník a producent. Mám tu čest mít jednu svou skladbu na CD skupiny Rammstein "Feuer Frei", ale také jsem se pod jménem J.P.Melen v USA podílel na CD Grateful Dead - Electronic a dalších mezinárodních projektech.

V roce 2011 vydávám nový CD singl Here is the House a pracuji na novém albu a dalších hudebních projektech...

A kde mě můžete vidět a slyšet? To vše najdete v novinkách na www.josefmelen.cz


mate -li zajem o spolupraci, neni problem, na vsem se muzeme dohodnout,

info@josefmelen.cz

+ 420604555666

Odpovědět