Xakroo - Chybí-mi-léto-a-krátké-dámské-šukně

Nové skladby vkládejte po vytvoření profilu v menu DJs.
Zamčeno

M@to

Re: Xakroo - Chybí-mi-léto-a-krátké-dámské-šukně

Příspěvek od M@to » 01 úno 2010 08:46

paci sa mi ta zakladna gitara, paci sa mi aj ta funky oldschool gitara...ale ked hraju spolu tak mi to nejako neladi
napad je dobry, je to take vesele :)

Jugosh

Příspěvek od Jugosh » 01 úno 2010 16:19

Ako prvý pokus dobré ale inak nuda stale dookola to isté.....

Kubík

Příspěvek od Kubík » 01 úno 2010 18:01

Jugosh píše:Ako prvý pokus dobré ale inak nuda stale dookola to isté.....
Zabil si :D
Jinak úplně přesně vim co mi na tom tracku chybí - vokál nějakýho příjemnýho pohodovýho hlasu, jinak se mi to celkem líbilo, i když tenhle styl moc nemusim.

ToLa

Příspěvek od ToLa » 01 úno 2010 19:07

Mě přijde ta prostřední část strašně pomatená, ten bass se vůbec nehodí k těm kytarám, a ty hluchý místa a následný rozjezd, je taktéž podivný...

Xakroo

Příspěvek od Xakroo » 01 úno 2010 23:13

díky všem za feedback.

RickySho

Příspěvek od RickySho » 03 úno 2010 14:19

velice zajimavej napad, bejt to doladeny umim si predstavit ze je to pecka :) teda nelibi se mi ten druhej bass jakoby v ty druhy pulce jak psal TOLA , nechal bych tam spis ten co zacal ze zacatku a pak je i na konci, takle mi to pripadalo jkoby dva ruzny tracky skoro... plus asi nejakej "tezsi" kick, bud lepsi komprese nebo dat este jeden sample na layer nebo zmenit ho uplne.... no a samozrejme nejak tak celkove vyladit mixdown, urovne stop, ta druha kytara je trochu moc nahlas, nejak vycniva se mi zda...

ber to jen jako konstruktivni kritiku, ja taky zatim nedelam nejaky dokonaly tracky ale osobne mam rad dyz mi lidi pisou konkretne co se jim nezda :)

ale jinak motiv celkove dobrej, rikam celkem se mi to libi. ty kytary sou nejaky special samply? co to je zac, minule sem taky premejslel ze bych zkusil nejakej takovejhle kytarovej "funky sound" :)

Xakroo

Příspěvek od Xakroo » 03 úno 2010 20:49

Hoj, díky za rozbor.
V podstatě jsem zkoušel co jde udělat v abletonu, dřív jsem dělal v cubasu, ale ableton je tak uživatelsky příjemný, že na něj přecházím. Takže šlo v podstatě o zkoušku softu. S loopama normálně moc nedělám, ale každý můj nový track je v podstatě zkouška něčeho nového, nějakého postupu, takže tady jsem rozřezával smyčky a zkoušel udělat jiné bicí. No a kytary si valili furt to svoje, v rozřezávání a změně samplu zatím nejsem moc dobrej. (no a v dalších věcech taky ne. :D)
Loopy jsou stáhlé ze stránky http://www.magesy.us je tam toho hromada .) enjoy

každopádně díky za info, budu se snažit další věci postupně zlepšovat

Zamčeno