Tom Kingston

Nové skladby vkládejte po vytvoření profilu v menu DJs.
Zamčeno
Tom Kingston

Tom Kingston

Příspěvek od Tom Kingston » 08 kvě 2010 23:22

Zdravím,
mou tvorbu naleznete na www.bandzone.cz/djtomkingston
Těžko zařadit konkrétně do nějakého stylu, každopádně to bude něco ve stylu mých 2 největších vzorů - Deadmause a S. Legera. V současné době už se orientuji převážně na čistě autorskou tvorbu, občas nějaký remix.
Postupně bych chtěl tracky zveřejňovat i na youtube. První z nich tam již lze najít: http://www.youtube.com/watch?v=y_9JbJYgbPs

DjMatisS

Re: Tom Kingston

Příspěvek od DjMatisS » 09 kvě 2010 12:47

Nektere tracky jsou dobré.. Ale nemůžu si pomoct. Proč mám i momentálně hluchý na jedno ucho pocit, že tvůj remix Věčnosti od Noname spočívá v (z mého pohledu teda ne zrovna autorském) podložení neupravené původní skladby deadmausovým trackem "Not exactly", který je pouz zrychlen tak že sotva sedí do originálu... To je asi tak věc která mě zajímá...
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Tom Kingston

Re: Tom Kingston

Příspěvek od Tom Kingston » 09 kvě 2010 19:59

Co se týče skladby Věčnost, máš samozřejmě pravdu. Jedná se o "předělávku" staršího data ještě společně s pár kousky.. to, co je přítomno na Bandzone je průřez mojí tvorbou za poslední 3 roky, takže v některých skladbách bude nedostatků jistě hodně. Na druhou stranu, za remix Noname se nestydím a myslím, že si ty 2 skladby k sobě docela dobře sedly.
Samozřejmě každý to můžem vidět jinak a neočekávám, že každému se bude líbit to, co mě.
Nicméně jak už jsem předeslal v minulém příspěvku, remixům už se věnuji pouze velmi vzácně, prakticky vůbec ;)
Každopádně díky za reakci, určitě nad tím popřemýšlím..

Zamčeno