Ricky Sho

Nové skladby vkládejte po vytvoření profilu v menu DJs.
Zamčeno
RickySho

Ricky Sho

Příspěvek od RickySho » 27 led 2010 12:59

tak po dlouhy dobe opet prinasim nejakou novou vec... nenapsal se nazev do topicu protoze sem budu hazet mozna v budoucnu dalsi tracky tak at nezasiram zbytecne forum :)

novy track nese nazev Anxiety, stylove to je house. doufam ze se bude nekomu libit :)

http://www.youtube.com/watch?v=ARS2YhU2WCw

za pripominky, commenty a hlavne vytky (protoze ty nuti cloveka se zlepsit :D ) a jakejkoliv feedback budu jako vzdy rad

M@to

Re: Ricky Sho

Příspěvek od M@to » 27 led 2010 14:11

Mne sa to celkom paci aj ked house nie je zrovna moj styl. Je to taka pohodovka. :wink:
Trocha by som zapracoval na masteringu, urovne jednotlivych stop a eq, troska mi tam to piano vycnievalo...aj ked je pravda ze som to nepocuval na bohvieakych repro..

a este k tvojmu nazvu na youtube...ak chces zadat spravne klucove slova pre vyhldavanie, aby viacej ludi tvoj trek naslo, nemusis ich pisat do nazvu..na to existuje kolonka tags :wink:

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS » 27 led 2010 15:18

Jako obvykle jsi mne nezklamal... Hodně se mi to líbí. Jen, to co říkal M@to, chtelo by to jeste trochu masteringu, to piano ponekud vycniva ven ze zbytku.

Asi te hodne bavi prace s automatizaci v logicu :D
Mas nejaky kontroler, nebo je to vše dělané jen myší.
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

RickySho

Příspěvek od RickySho » 27 led 2010 15:39

aaa tak sem ted otevrel ten projekt v logicu abych se kouk na to piano a uz chapu, ja tam mel predtim v sampleru jinej instrument (jako jiny piano) a to bylo hrozne mdly tak sem mu dost zvedal nektery frekvence aby znelo cistejs ale nakonec sem usoudil ze je to proste spatnej sample tak sem ho vymenil... jenze ejhle jaksi sem zapomnel ze na tom tracku mam furt ten prehnanej EQ a neodstranil ho :X tak ted si pripadam lehce jak retard :mrgreen: nevadi

jinak mastering nejakej si delam ale samozrejme to je nejslozitejsi cast nicmene bych rek ze tohle je spis otazka mixdownu nez masteru....

tak ci tak moje provizorni repraky a neupravena mistnost mi nedavaj moc kvalitni odposlech tak mi to piano asi znelo dobre :?

nicmene diky za commenty :)

btw automatizace pouzivam dost nebo jako nepride mi ze nejak prehnane moc, proste normalka. controller mam ale dost veci delam stejne mysi, protoze kdyz clovek chce jen zvedajici hlasitost napr tak to je rovna linka a mysi to je jednodussi.... controller mam jen na prehnanejsi efekty jako nepravidelny meneni modulace nejakyho parametru v synthu a podobny prasarny :)

RickySho

Příspěvek od RickySho » 19 úno 2010 02:53

takze sem prihazuju zase neco novyho, no piplal sem se s tim strasne moc dlouho mi pride ale za to muzou moje stale prachbidne zkusenosti v produkci :)

http://soundcloud.com/rickysho/ricky-sh ... iginal-mix

ten breakdown je fakt spatnej takovej nejakej celej suchej no nevim, ne ze by ten zbytek byl skvelej ale tak pride mi ze to je na tom takovy nejhorsi, no ale uz mi z toho tracku hrabe a nemuzu ty zvuky v tom ani slyset tak uz to nepredelavam. budu rad za kriticke pripominky od vas nedotcenych x dennim poslouchanim tohoto v kuse :D

Zamčeno