MatisS - Energy (IDEA 1AM) [Work in progress]

Nové skladby vkládejte po vytvoření profilu v menu DJs.
Zamčeno
DjMatisS

MatisS - Energy (IDEA 1AM) [Work in progress]

Příspěvek od DjMatisS » 09 črc 2011 10:41

Zdravim,
po nějaké době přicházím s dalším nápadem... Upřímně po zvukové stránce je na tom ještě hodně práce, tato verze je opět jen hrubý mix pro posouzení hudebního nápadu.

Co se týče mixdownu, tak teď dělám na dvou projektech. Snad to bude brzy hotové...

http://soundcloud.com/djmatiss/energy

Díky za každý koment, přijmu i velmi tvrdou kritiku...

MatisS
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

RickySho

Re: MatisS - Energy (IDEA 1AM) [Work in progress]

Příspěvek od RickySho » 11 črc 2011 00:26

no tak hudebne to podle me chce trochu ozvlastnit, myslim nejaky efekty/zvuky do pozadi a nebo si pohrat s tou zakladni linkou - automation,, nebo na to hodit nejakej layer dalsi apod. jo a taky kick je nejakej moc silnej, trochu mi v tom tracku vycniva :)

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS » 11 črc 2011 00:50

dik ze si to nekdo taky mysli :D Tim ze to teprve prochazi mixem tak nevycnivaji ty spravne nastroje. Kick jsem zrovna dnes měnil, a ještě ten zvuk nějak celkově zahladim "do sebe"...

M@to

Příspěvek od M@to » 12 črc 2011 09:03

Pridavam sa k Rickymu ale musim povedat, ze napad sa mi paci. Dat tam jemnejsi kick a je to pohodovy letny track :wink:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 12 črc 2011 15:15

Celkově mi to přijde jako takové klišé pro rok 2000. Ty kicky jsou dost prudké a na dnešní dobu né moc in. V dnešní době se u kicků preferuje spíš než drsnější kick víc basů a to v nižších frekvencích až jakoby skoro do minimalu. Melodie je celkem fajn, ale jak už tu napsali jiní, chce to nápad a trochu to celé ozvláštnit. Přestože jsem producent jen malinko a nemam toho moc za sebou, vždycky si říkám, že vydám nějaký track teprve až v něm budu slyšet něco pro co bych si ho sám koupil. Je jasné, že dalo práci to vymyslet, ale určitě na tom ještě zapracuj.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS » 12 črc 2011 23:45

rok 2000 mi prijde vtipnej :D :D
Jinak souhlsim, ten kick je proste spatnej ale hlavne to neni jeste mixovany,....

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 21 črc 2011 11:53

Jasan. Mastering je jedna věc, která se stejně dělá až nakonec a nápad je věc druhá. Ještě na tom zapracuj a výsledek určitě na sebe nenechá dlouho čekat. ;-)

stereoman

Příspěvek od stereoman » 26 črc 2011 14:39

djfelixus píše:Celkově mi to přijde jako takové klišé pro rok 2000. Ty kicky jsou dost prudké a na dnešní dobu né moc in. V dnešní době se u kicků preferuje spíš než drsnější kick víc basů a to v nižších frekvencích až jakoby skoro do minimalu. Melodie je celkem fajn, ale jak už tu napsali jiní, chce to nápad a trochu to celé ozvláštnit. Přestože jsem producent jen malinko a nemam toho moc za sebou, vždycky si říkám, že vydám nějaký track teprve až v něm budu slyšet něco pro co bych si ho sám koupil. Je jasné, že dalo práci to vymyslet, ale určitě na tom ještě zapracuj.
Jsem rad, ze mas takovy nazor na vec. Trosku me zarazi, ze i predni MP3 obchody jsou zavaleny tunami sracek s minimalni hodnotou. Podivej se jestli na beatportu nemaji volne misto reditele a zkus se prihlasit do vyberoveho rizeni, protoze nekdo s takovym nazorem by tam tomu mel sefovat :wink2: .

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 27 črc 2011 06:49

Díky, jsem polichocen. :-) Nicméně si myslím, že tvorba každého producenta je pozitivní příspěvek do světa hudby ať je jakákoliv. Každý ať si vybere co se komu líbí. Právě výběr pro DJe výborných tracků je podle mě alfou i omegou DJingu samotného. Těch tracků co vyjde je denně tuny, ale vybrat ty nej od srdce, to je kumšt. ;-)

Zamčeno