Eric Trane - Beach Bitch

Nové skladby vkládejte po vytvoření profilu v menu DJs.
Zamčeno
Eric.Trane

Eric Trane - Beach Bitch

Příspěvek od Eric.Trane » 25 črc 2010 16:12

Po dlhsej dobe som si nasiel trochu casu na ableton a vznikla tato trancova vecicka... Nie je to sice pre mna charakteristicky styl, ale celkom sa mi to pacilo tak som to dorobil.

http://soundcloud.com/eric-trane/eric-trane-beach-bitch

Dost mi pomohli aj sonic academy videjka.
Potesi kazdy prispevok, navrhy rady na zlepsenie... :)
AKAI APC 40, M-AUDIO OXYGEN II 49, AKG K181DJ / SENNHEISER HD 25-C II

RickySho

Re: Eric Trane - Beach Bitch

Příspěvek od RickySho » 26 črc 2010 18:12

po hudebni strance dobry, jen mi tam nejak nesedel ten synth co najede cca v 2:16 takova ta melodie nvm jesli tje sample ale prijde mi to trosku falesny

co se tyka technicky stranky... no je toho vic, ale me ze vseho nejvic tam bilo do usi ze chybi totalne komprese. alespon perkuse+bubny - ty tam sou uplne pohlceny.
pak taky je to nejak moc naflakany doprostred chtelo by si to pohrat se stereem....

tak doufam ze sem nebyl moc kritickej, myslim to spis jako rady pac ja osobne byl svyho casu taky rad dyz mi nekdo napsal spis co zlepsit :) (teda ono je toho samozrejme furt moc co je potreba zlepsovat :D )

Eric.Trane

Re: Eric Trane - Beach Bitch

Příspěvek od Eric.Trane » 26 črc 2010 22:07

Tak je to moj 4 track aky som dokoncil :D a vlastne celkovo spravil v abletone...

Tak co sa tyka toho kritizovania tak toho ete malo si mozno aj napisal predsa len sa stale ucim...
Tak v 2.16 tam zacne jemna melodia tak to je vst sylenth a potom spolu stym zacne ete taky synth jemny vst vanguard tri tony sa obcas ozvu ...

perkusie mimo klasickeho drumracku mam naschval take jemnejsie aspon mne sa to zdalo celkom OK ale skusim ako hovoris ich zvyraznit...a neako sa stym pohrat... aj drum ... mozno to robi ta bassova linka ze to prekryje velmi...

Ale diki ze sisi nasiel casu na vypocutie :)
AKAI APC 40, M-AUDIO OXYGEN II 49, AKG K181DJ / SENNHEISER HD 25-C II

Zamčeno