DJ PoLyTaR vs. Lucas B - "Bioxide" (Radio edit)

Nové skladby vkládejte po vytvoření profilu v menu DJs.
Zamčeno
PoLyTaR

DJ PoLyTaR vs. Lucas B - "Bioxide" (Radio edit)

Příspěvek od PoLyTaR » 01 lis 2007 18:26

Zdravím... nedávno jsem se svým kolegou dodělal první tracks v jeho spolupráci. Tady je... čekám vaše commenty :)

Download:

Kód: Vybrat vše

http://www.biohazarddjteam.ic.cz/download/DJ%20PoLyTaR%20vs%20Lucas%20B%20-%20Bioxide%20(Radio%20Edit).mp3

Buchy

Příspěvek od Buchy » 03 lis 2007 09:26

Můj osobní názor (Takže s ním nemusíte vůbec souhlasit) ... Je tamm oc dlouhá tak lidná pasáž urpostřed ... bejt to tak 6timinutová písnička +- tak je to tak akorát ta klidná pasáž .. .ale takle, když je to vlastně krátkej radio edit ... tak je tam moc klidu na úkor rozjetého tracku ... A ještě se mi na tom tracku lehounce nelíbí takovej detail u bassů ... blbý je, že nevím jak to popsat :D Takže sorry tedka za hodně laické výrazy ... :D ... Máš náraz nebo nástup basu a pak to jako doznívá ... takovej basovej táhlej tón potom vždycky zní ... a ten by podle mě se mohl znatelně ztlumovat ... a nedržet stejnou hlasitost až do dalšího nástupu bassu ... no ... jinak jako nevím jak jinak to vysvětlit ... jeslti mě někdo pochopil tak by to mohl říct trochu víc chápatelně :-D ... ale od 0:35 se mi ty bassy zasejc líbí :) Jinak track jako celkově ......není špatnej ... Je v tom vidět práce a snaha ... :) A jak jste to dělali jako dva ?

PoLyTaR

Příspěvek od PoLyTaR » 03 lis 2007 10:26

To Buchy: Díky za názor... odpoledne, kdy budu více při smyslech si to přečtu ještě jednou a možná pochopím co jsi něl na mysli.
Jinak jsme to opravdu dělali dva... Já jsem třeba zkompiloval main melody + basovo linku, Lucas zase vymyslel jinou bass line a co se týkalo celového aranžmá tracku tak jsem se na tom podílely oba... a také jsme se snažily o dobrý mastering.

Buchy

Příspěvek od Buchy » 03 lis 2007 14:47

A jen tak mimochodem ... nedělal jsi tu tvou basovou linku v Reasonu ? A neni to ta uvodni ? :) jak je kolem 20 sekund ? tak nejak ? :)

PoLyTaR

Příspěvek od PoLyTaR » 03 lis 2007 15:23

Buchy píše:A jen tak mimochodem ... nedělal jsi tu tvou basovou linku v Reasonu ? A neni to ta uvodni ? :) jak je kolem 20 sekund ? tak nejak ? :)
ne, všechno je dělané v FL studiu ;-) Z Reasona jsem kapánek vedle :D

Buchy

Příspěvek od Buchy » 03 lis 2007 16:25

ani rvuj kolega nedela v reasonu ? ptze mi to tam jednou desne připomíná reasonáckej styl tak nejak :D

PoLyTaR

Příspěvek od PoLyTaR » 03 lis 2007 16:29

Buchy píše:ani rvuj kolega nedela v reasonu ? ptze mi to tam jednou desne připomíná reasonáckej styl tak nejak :D
Ne, ani jeden z nas nedělá v Reasonu :D Ten basový sound je dělaný přes VTS Vanguard, nebo Nexus... teď si nejsem jistý ;-)

Zamčeno