Reloop RMP-2 Disc Error

Diskuze o DJ přehrávačích a gramofonech
Odpovědět
Tomii23
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2009 08:20

Reloop RMP-2 Disc Error

Příspěvek od Tomii23 »

Čus chci se zeptat mám problém s přehrávačem Reloop RMP-2 občas když tam dám cd chvíly v mechanice cvaká a pak mi napiše na displayi ,,disc error,, tam kde sem ho kupoval mi řekli,že mám rozkalibrovanou mechaniku ať to pošlu do servisu.Jen se chci zeptat zda nemáte někdo zkušenost,nebo jestli nemáte nějaký tip jak to doma opravit,nikam se mi to posílat nechce je to na dlouhý lokte.Dík za jakoukoliv odpověď......

Azu
Příspěvky: 2168
Registrován: 29 bře 2007 00:58

Re: Reloop RMP-2 Disc Error

Příspěvek od Azu »

Stejně jako si doma neopravíš reketoplán, tak si prostě nemůžeš opravit cd mechaniku když tomu nerozumíš, od toho jsou servisy kde otmu rozuměj a kde se za to prostě platí. Pokud to chceš vyhodit pak celé do popelnice, tak se v tom klidně vrtej.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Uživatelský avatar
stereoman
Příspěvky: 1080
Registrován: 08 bře 2007 22:38

Re: Reloop RMP-2 Disc Error

Příspěvek od stereoman »

Tomii23 píše:Čus chci se zeptat mám problém s přehrávačem Reloop RMP-2 občas když tam dám cd chvíly v mechanice cvaká a pak mi napiše na displayi ,,disc error,, tam kde sem ho kupoval mi řekli,že mám rozkalibrovanou mechaniku ať to pošlu do servisu.Jen se chci zeptat zda nemáte někdo zkušenost,nebo jestli nemáte nějaký tip jak to doma opravit,nikam se mi to posílat nechce je to na dlouhý lokte.Dík za jakoukoliv odpověď......
Pokud je v zaruce, tak se vrat tam, kde jsi ho kupovat a reklamuj to! Oni to musi do servisu poslat za tebe, kdyz jim to tam doneses!

dj-oli_piestany
Příspěvky: 2
Registrován: 06 kvě 2010 09:08

Re: Reloop RMP-2 Disc Error

Příspěvek od dj-oli_piestany »

ja rom si kupil Reloop RMP - 1 a robilo mi nieco podobne.Ked som dal CD do prehravacu tak mi nechcelo nacitat a napisalo ERROR.

Tomii23
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2009 08:20

Re: Reloop RMP-2 Disc Error

Příspěvek od Tomii23 »

A jak si to vyrešil reklamací?

Odpovědět