porovnanie NUMARK 400 vs. PIONEER 200

Diskuze o DJ přehrávačích a gramofonech
Odpovědět
djgigi05

porovnanie NUMARK 400 vs. PIONEER 200

Příspěvek od djgigi05 » 17 led 2011 02:20

co sa viacej oplati podla vas? numark alebo pioneer..myslim funkciovo ci sa numark vyrovnava pioneerom 200 napriklad a tak...dakujem :)

DeeJay PiPi

Re: porovnanie NUMARK 400 vs. PIONEER 200

Příspěvek od DeeJay PiPi » 17 led 2011 13:53

Už jenom z důvodu USB bych bral Numark. Pio cdj 200 v dnešní době nemá co nabídnout. Navíc, co jsem zaregistroval, tak cdj 200 byly (a vlastně jsou) celkem dost poruchové. Takže já osobně bych sáhnul po tom Numarku. Pokud se k němu nebudeš chovat jako prase, tak ti vydrží, ikdyž ho vemeš na nějakou tu akci...

djgigi05

Příspěvek od djgigi05 » 17 led 2011 18:00

no ja bych to chcel na akce na zacatek...dva roky sem nehral, naposledy sem mnel pio 100 a pak sem hral z kamosovych pio 400 a ted chci neco svoje, mam moznos zacat znovu hravat v jednom klube tak neviem co mam vybrat...

johnny

Příspěvek od johnny » 18 led 2011 11:02

myslim ze ak to ces do clubu tak, by som vybral urcite pioneer, 200 su dost kazive, skus dosetrit na pincl 350, 400, 800, a mylsim ze budes spokojny a neobanujes,
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500

special

Příspěvek od special » 18 led 2011 13:40

myslim si, že pokial to chceš do klubu, alebo na nejake ine akcie, ale budeš z toho hrávať len ty, a nebudeš sa ktomu správať fakt ako prasa, myslim že by vydržali aj numarky podla mna sú to kvalitne mašinky numark robí dosť kvalitne výrobky, ale samozrejme záleži aj natom ako často natom budeš hrávať. Ja som si kúpil asi pred troma či štirmy mesiacmi numark ndx 800 a dodnes snimi hrávam a nemam žiaden problém. Hrávam každý den doma, a teraz v poslednej dobe aj raz dvakrát tíždenne chodim na akcie a nemôžem sa zatial sťažovať. Pokial by som chcel niečo vlastné a nemal by som vela peňazi tak by som skúsil tie numarky ndx 400 pokial by som mal viac peňazi vzal by som osemstovky, alebo počkať teraz maju vísť nove ndx a uvidíme ake budú. Pokial pioner tak dvestovky ani zadarmo stovky sú už staré síce nesmrtelné, ale nič dokopy nedokážu 400 sa už nevyrába a osobne by som ju nechcel možno tá 350 by mohla byť nemal som to v rukach, a potom sú tu už len tie vyžšie rady od pionéru to už su ale stroje na fakt vysokej úrovni osobne by mi stačila cdj 900 ale tam je už aj taka cena:-) takže rozhodnutie je natebe čo chceš zbehni niekam do shopu a poskúšaj si prehrávače aky by ti vyhovoval, a ešte taka drobnosť nespomenul si, kolko na tie prehrávače máš aky je tvoj rozpočet, možno by sa za tú cenu dalo niečo lepšie vybrať
2*numark n d x 800 + denon d n-x 1100 + senheyser h d 215

johnny

Příspěvek od johnny » 23 led 2011 18:45

ja osobne ak to ces do klubu a nebudes na tom hravat len ty tak nesmrtelne pincl 100 vky, ak len ty tak pincl 350, a vyzsie rady , podla toho kolko ces zainvestovat, preco pioneer ?? myslim ze je to dlhodoba investicia sice drahsai cesta, ale tak kazdy vie ze za kvalitne veci si treba priplatit,
a k tym numarkom, nemam skusenosti , ale pioneer nizsie rady ako 350, 850, 900 kritizuju kolimalemu displayu koli tomu USB ze sa tam zle listuje , a tie numarky ich nemaju zrovna najvecsie, druha vec akosi mi tam to posuvanie skladieb nie je nejako najstastnejsie vymyslene, a ako sa pohybuje v skaldne tak to nechapem,
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500

special

Příspěvek od special » 24 led 2011 21:16

johnny píše:ja osobne ak to ces do klubu a nebudes na tom hravat len ty tak nesmrtelne pincl 100 vky, ak len ty tak pincl 350, a vyzsie rady , podla toho kolko ces zainvestovat, preco pioneer ?? myslim ze je to dlhodoba investicia sice drahsai cesta, ale tak kazdy vie ze za kvalitne veci si treba priplatit,
a k tym numarkom, nemam skusenosti , ale pioneer nizsie rady ako 350, 850, 900 kritizuju kolimalemu displayu koli tomu USB ze sa tam zle listuje , a tie numarky ich nemaju zrovna najvecsie, druha vec akosi mi tam to posuvanie skladieb nie je nejako najstastnejsie vymyslene, a ako sa pohybuje v skaldne tak to nechapem,
no ono listovať v hromade skladieb na usb disku je problem všetkych dnešných prehrávačov s výnimkov cdj 2000 od pio, kde je konečne plnofarebný aj dostatočne velký dysplay, ale u ostatnych prehrávačov, teda ešte cdj 900 je natom v pohode, ale fakt ostatok je bieda a je jedno či to bude numark denon alebo pio 350, tam sa o listovani nejdeme baviť, mam to odskušane a už to tu bolo rozoberane mnoho krát, že ak maš hromadu skladieb, nato je dobry možno tak notebook... Osobne si myslim že zainvestovať do pio sa oplatí, ale stovku by som už nekúpil! Aj keby chcel hrať v kluboch, a hrali by natom ini dnes už za cenu stovky sú lepšie stroje. To že stovka bola možno aj je nesmrtelny stroj je síce holy fakt, ale treba si povedať, že dnes je technyka daleko v pretu a ja osobne by som ak by som mal kúpiť prehrávače dnes jednoznačne uvažoval, že ak si mam za niečo zaplatiť, nech to bude plne funkčné, čo ak chalan zisti orok dva že lepšie by mu bolo hrať cez midy, alebo z hdd, alebo len z mp3 cd aj hocilen občas? v tu ranu by sa stovka od pio stala nepoužitelnou!, takže pokial by som hral len ja a bol by som výlučnim zastancom cd tak možno stovka, ale inač ak už pio tak minimalne tú 350tku... a čo sa tíka numarkov, tak u mojych ndx 800 je posuvanie skladieb rbene tak, že listuješ točítkom v pravom hornom rohu a stlačenim si prepínaš adresáre a ak už skladba hraje, tak sltačiš tlačitko search a tanierom si hladaš v skladbe, alebo ju jednoducho točením taniera posúvaš, ak nehraje a maš cue, tiež skladbu posúvaš točením taniera... Nie je to nič zložité
2*numark n d x 800 + denon d n-x 1100 + senheyser h d 215

Odpovědět